Tässä ovat peliparit ja pelaajien paikalletuloajat Ritzissä.
Lauantaina kaikki pelit 5 voittoon, vuoroaloitus ja magicracit tai vastaavat käytössä.
Cupin suurudesta 32 vai 64 selvinnee tänään klo 13.00 mennessä kun poolteam on tehnyt päätöksensä. Pysykää linjalla.
Pelit jatkuvat joka tapauksessa Ritzissä sunnuntaina klo 10.00 alkaen.
Tiedoksi varsinkin kokemattomille pelaajille.
Kilpailujen johtajat ilmoittavat myös vähintään kolme seuraavaa alkavaa peliä, joten valmistautukaa ajoissa, jotta olette valmiita menemään pöydän ääreen heti kun peli kuulutetaan. Kuulutuksen jälkeen ei enää hoideta hlökohtaisia asioita kuten tupakointi, wc, ostokset y.m. Tämä vain ja ainoastaan kilpailun sujuvuuden takia.
Ja muistakaa kilpailuasu: SBiL:n EB-taso
Osallistumismaksut / lisenssimaksut ainoastaan käteisellä
Paikalle viimeistään klo 9.45
I-kierros
Eronen Sampo - Toivo Henri
Svensk Miikka - Toivonen Jyri
Ohtonen Joonas - Hämäläinen Matti
Alho Janne - Taavila Arto
Keihola Kai - Hakolampi Petri
Meghjee Kasim - Päivinen Tero
Ngo Thang - Engblom Jani
Kiiliäinen Jukka - Aarnio Seppo
Paikalle viim. klo 10.30
I-II kierros voitt. puoli
Liimatta Jouni - Nertamo Tomi
Kivelä Jesse - Nyyla Arto
Haapakoski Jukka - Eronen / Toivo
Lepistö Tomi - Pohjanen Jukka
Muru Ville - Rautoja Ville
Kivirinta Eija - Vartiainen Johanna
Hämäläinen Ville - Svensk / Toivonen
Turunen Jouni - Argillander Tanja
Paikalle viim. klo 11.15
II kierros voitt. puoli
Forstén Jyri - Ahonen Rami
Marjamäki Antti - Ohtonen / Hämäläinen
Pasanen Ville - Alho / Taavila
Tahvanainen Markku - Fahlenius Henri
Wetterstrad Sami - Holopainen Jari
Virrankoski Aapo - Mattila Antti
Wikström Ben - Pietarila Ari
Malm Roni - Honkanen Lari
Paikalle viim. klo 12.15
II kierros voitt. puoli
Koivisto Johanna - Halme Ville
Laakso Pauli - Keihola / Hakolampi
Leppä Ville - Meghjee / Päivinen
Tamminen Timo - Aalto Jyrki
Paananen Jari - Kankaanranta Jussi
Waris Walter - Huttunen Jesse
Koivumäki Juhani - Lindroos Tomi
Saarinen Reetta - Oksanen Teemu
Paikalle viim. klo 13.00
II kierros voitt. puoli
Chung Keni - Grönqvist Kim
Vuorinen Niko - Ngo / Engblom
Laaksonen Juha - Kiiliäinen / Aarnio
Jääskeläinen Kari - Manninen Marko
Lehto Mika - Manninen Ilkka
Ahokas Mikko - Liimatta / Nertamo
Kelokaski Jouni - Laine Ville
Lopperi Jonne - Siekkinen Timo
Paikalle viim. klo 13.45
II kierros voitt. puoli
Sydänmaanlakka Saku - Saloheimo Joonas
Annanmäki Aleksi - Kivelä / Nyyla
Kilpailujen johtajat: lauantaina Valtteri Virtanen ja sunnuntaina Vesa-Ville Virtanen
RUOKAA ON!
TERVETULOA!
T Mella
DIVARIMESTARUUSKISOJEN PELIPARIT RITZISSÄ
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 2507
- Liittynyt: 00:45 12.11.2004
-
- Viestit: 2507
- Liittynyt: 00:45 12.11.2004
Re: DIVARIMESTARUUSKISOJEN PELIPARIT RITZISSÄ
Paananen Jari Sairastunut, joten Kankaanranta Jussi paikalle n. 15.30 aikoihin. Soita kuitenkin huomenna n. 12.aikoihin niin ollaan viisaampia tai sitten ei.
T Mella
T Mella
Re: DIVARIMESTARUUSKISOJEN PELIPARIT RITZISSÄ
Eikö oikeasti ole mitään tuloksia jaettavana ?
- Joonas -