DST Bar Q Open Imatra
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
Re: DST Bar Q Open Imatra
Santeri Pylkkönen mukaan
-
- Viestit: 4
- Liittynyt: 17:44 17.09.2021
Re: DST Bar Q Open Imatra
Lauri Hiltunen mukana jos vielä ehtii/mahtuu
Re: DST Bar Q Open Imatra
Nyt 69 ilmottautunut. Mukaan mahtuu vielä jos joku empii.
Jos et tänään paikalla ennen 17 ilmota osallistuminen lämppäriim.
Jos et tänään paikalla ennen 17 ilmota osallistuminen lämppäriim.
Re: DST Bar Q Open Imatra
Joonas paavola ja teemu narvinen peruu
Re: DST Bar Q Open Imatra
Kata Palm ja Otto Olkkonen lämppäriin mukaan. Hiukka kuuden jälkeen perillä
Otto Olkkonen, BDB
http://www.cosmicjoensuu.fi/
https://taombilliards.com/
Black Diamond Billiards
Klinik 8
ravintolarousti.fi
http://www.cosmicjoensuu.fi/
https://taombilliards.com/
Black Diamond Billiards
Klinik 8
ravintolarousti.fi
-
- Viestit: 50
- Liittynyt: 17:34 11.05.2020
Re: DST Bar Q Open Imatra
KAAVIO ? Mielestäni torstai meni jo
Re: DST Bar Q Open Imatra
Joo lista työnalla kun saadaan tuo cuescore toimimaan
Re: DST Bar Q Open Imatra
Valtteri Virtanen mukaan lämmittelykisaan, olen n klo 18 siellä.
Re: DST Bar Q Open Imatra
Aikataulusotkujen takia Harri Mäkelä peruu
-
- Viestit: 50
- Liittynyt: 17:34 11.05.2020
Re: DST Bar Q Open Imatra
Mahtaako kaavio tulla ennen 10.00 ku pelit pitäisi alkaa. ?????
Re: DST Bar Q Open Imatra
Listat arvottu.
Pelaajat 2 lohkossa:
LOHKO 1 alkavat pelit:
klo 10:00
Jonna Hurmasalo vs Jere Virtaranta
Jesse Pellosmaa vs Tuomas Ravander
Riku Sundel vs Mike Wirpi
klo 10.45
Ville Koskela vs Santeri Pylkkönen
Mika viirimaa vs Milla Lehiö
Elina Käkränen vs Kata Palm
klo 11.30
Hannu Pellosmaa vs Janne Huhtinen
Micke Störm vs ilkka kangas
jukka venäläinen vs Sauli Inkinen
LOHKO 2 alkavat pelit:
klo 10.00
Tero Hallikainen vs Mika Nikunen
Joni Vertanen vs Ville virtanen
Ville rautiainen vs Mikko Pasanen
klo 10.45
Jyri Virkka vs Olli turkulainen
Niko Hietanen vs otto Olkkonen
Uski vs pohjola
klo 11.30
Aleksi Martinpuro vs Aatu suoraniemi
Janne Lehiö vs Risto vainio
Timo Tiikkanen vs Topias vedenpää
Pelaajat 2 lohkossa:
LOHKO 1 alkavat pelit:
klo 10:00
Jonna Hurmasalo vs Jere Virtaranta
Jesse Pellosmaa vs Tuomas Ravander
Riku Sundel vs Mike Wirpi
klo 10.45
Ville Koskela vs Santeri Pylkkönen
Mika viirimaa vs Milla Lehiö
Elina Käkränen vs Kata Palm
klo 11.30
Hannu Pellosmaa vs Janne Huhtinen
Micke Störm vs ilkka kangas
jukka venäläinen vs Sauli Inkinen
LOHKO 2 alkavat pelit:
klo 10.00
Tero Hallikainen vs Mika Nikunen
Joni Vertanen vs Ville virtanen
Ville rautiainen vs Mikko Pasanen
klo 10.45
Jyri Virkka vs Olli turkulainen
Niko Hietanen vs otto Olkkonen
Uski vs pohjola
klo 11.30
Aleksi Martinpuro vs Aatu suoraniemi
Janne Lehiö vs Risto vainio
Timo Tiikkanen vs Topias vedenpää
Re: DST Bar Q Open Imatra
Tiihonen Tuija joutuu perumaan; kuume
Re: DST Bar Q Open Imatra
Missähän mun peruutusviesti? Laitoin torstaina.
Ilkka Kangas, pj. CFC Skill Games ry
Re: DST Bar Q Open Imatra
Jotain tulospalvelua?
Re: DST Bar Q Open Imatra
32 cup sunnuntai 10.7.2022
Alkavat klo: 11.00
Venäläinen VS Pylkkönen
Olkkonen VS Laaksonen
Pakarinen VS Mustasalmi
Ström VS Virtaranta
Kurppa VS Inkinen
Turkulainen VS Hämäläinen
alkavat klo: noin 11.30
Pohjola VS Kammonen
Wetterstrand VS Makkonen
Mäntysaari VS Ville Virtanen
Pellosmaa VS Sevastyanov
Övermark VS Uski
Sarvi VS Suoraniemi
alkavat klo: noin 12.00
Vartiainen VS Vainio
Koskela VS Penttinen
Wikström VS Granat
Tiikkanen VS Valtteri Virtanen
peli onnea kaikille.
Alkavat klo: 11.00
Venäläinen VS Pylkkönen
Olkkonen VS Laaksonen
Pakarinen VS Mustasalmi
Ström VS Virtaranta
Kurppa VS Inkinen
Turkulainen VS Hämäläinen
alkavat klo: noin 11.30
Pohjola VS Kammonen
Wetterstrand VS Makkonen
Mäntysaari VS Ville Virtanen
Pellosmaa VS Sevastyanov
Övermark VS Uski
Sarvi VS Suoraniemi
alkavat klo: noin 12.00
Vartiainen VS Vainio
Koskela VS Penttinen
Wikström VS Granat
Tiikkanen VS Valtteri Virtanen
peli onnea kaikille.
Re: DST Bar Q Open Imatra
Aivan täysi mahdottomuus käyttää esim. CueScorea?
-
- Viestit: 44
- Liittynyt: 15:30 25.02.2020
Re: DST Bar Q Open Imatra
Finaali Kim-Arsu 6-4