8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
On kyllä surullista, ettei saada sm kisoihin striimiä järkättyy
Teemu Oksanen, 7pool
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Ravintola Baccara, Sipoo.
Valter Johansson (BB).
Valter Johansson (BB).
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Parempi myöhää kun ei millonkaa... biljardikansa kiittää!
Teemu Oksanen, 7pool
-
- Viestit: 285
- Liittynyt: 10:38 02.02.2010
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Juu, kyllähän tuo selvä kuva on, mutta mistähän näkee ns suorana kuvana?, ei viitteis, tollasii vanhempii moneen kertaan katella
Moroo....
Moroo....
Paavo Vaari,GU (tuulta päin,selkä eellä)
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Sponsored by Janne Kettunen
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
- Galaxie Center
- Viestit: 429
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Lopputulokset
1.
Makkonen Petri HyvBK
2.
Laaksonen Kim ABTku
3.
Uski Jani BK
Jokinen Sami TBK
5.
Juva Markus Ritz
Heiskanen Aki GU
Keihola Kai GU
Granat Nico GU
9.
Virtanen Valtteri Ritz
Marsalo Jiri CCA
Timonen Antti BCL
Sellberg Stefan TCBV
Pekkanen Hannu TBK
Hirvonen Miikka CCA
Siekkinen Jani Ritz
Tanttu Patrick Bari
17.
Paloniemi Atte PPP
Leppänen Jarno LP-90
Öhrnberg Henrik JBS
Annanmäki Aleksi Luna
Takanen Jesse KEBIC
Leppiaho Markus JamP
Vainio Kalle JamP
Tolvanen Antti Ritz
Hämäläinen Ville BCL
Hämäläinen Sami CCA
Karttunen Sami CCA
Matikainen Casper EBK
Immonen Mika Ritz
Kivelä Jesse GU
Korpela Simo VSB
Järvinen Antti LP-90
33.
Häkkinen Janne CCS
Kantola Mikko Biklu
Keskinen Kauko GU
Alanen Sakari PmPA
Nuutinen Juuso CCA
Oksala Jouka Ritz
Riikonen Mika HBS
Huttunen Jesse GU
Mäkelä Jari KsBK
Paalasmaa Jani HBS
Sallinen Janne TyBi
Oksala Nooa Ritz
Vuorela Jarno GU
Valkila Toni TyBi
Hiltunen Matti Shamr
Kakkonen Pasi Shamr
49.
Turkulainen Olli BCL
Pyykönen Santtu Luna
Väyrynen Matti OBK
Viitala Niko CCA
Ervasti Kari Ritz
Rasmussen Timo Luna
Mattila Jesse TBK
Mäkinen Joonas Luna
Haapaniemi Mikael TyBi
Karppanen Toni GU
Gustafsson Jesse GU
Vähäsarja Jaakko CCA
Räsänen Sakari TyBi
Hietanen Janne GU
Takanen Mikko KEBIC
Siekkinen Nico Ritz
65.
Myllymäki Niko GU
Forsten Jyri GU
Naumanen Tuukka JamP
Pöyhönen Aki GU
Mahnala Kristian TBK
Majakero Pyry Ritz
Ohtonen Joonas Break
Kauppinen Mikko EBK
Rossi Teemu GU
Valtonen Janne TBK
Hakkarainen Miklas HBS
Karjalainen Ari HBS
Ronkonen Miio Brode
Åkerman Petro TCBV
Lahti Markku GU
Kytömaa Juho BB
81.
Matikkala Akseli OBK
Haapasaari Jussi GU
Käpylä Harri HBS
Ström Micke CCA
Heikkilä Joachim PPK
Määttä Mika TAK
Kaivonen Tero TAK
Morelius Jan GU
Wetterstrand Sami FBT
Hakulinen Henri 7Pool
Heikkilä Jarno KK-79
Penttinen Henri Bari
Takolander Jonas Luna
Vartia Joonas HyvBK
Mattila Samuli GU
Asala Joonas GU
97.
Haapasaari Jarno NoBil
Krook Roy CCA
Linnainmaa Henri Shamr
Hyyryläinen Juha CCA
Virkki Jyri Siima
Leppälä Simo Ritz
Salmela Kari BCK
Seppänen Pentti Shamr
Räisänen Sami GU
Nyman Pekka dns Bari
Jokela Matti CCA
Heilakka Antti TBK
Saarinen Laura HyvBK
Manninen Jari BCK
Sainio Markus GU
Ristolainen Juha GU
Kettunen Heidi TBK
Ollikainen Mikko KK-79
Saaranen Riikka CCA
Vehmasaho Marko KEBIC
Kamotskin Kimmo JamP
Heino Riku Ritz
Muotka Olli JamP
Palviainen Mika HyvBK
Saariaho Sami Siima
Forsström Janina PiBK
Vartiainen Johanna BCL
Panula Tuuliina HyvBK
Toivonen Jyri EBK
Tuomi Jani Stars
Karjalainen Jukka GU
Saarela Ville PPP
129.
Korvenranta Pihla TBK
Liimatta Jouni LP-90
Laine Ville HBS
Ojala Seppo CCA
Karlsson Karolus Bari
Ottelutulokset ja kaaviot:
http://biljardi.pe.hu/index.php?id=333&p=5&WO=joo
1.
Makkonen Petri HyvBK
2.
Laaksonen Kim ABTku
3.
Uski Jani BK
Jokinen Sami TBK
5.
Juva Markus Ritz
Heiskanen Aki GU
Keihola Kai GU
Granat Nico GU
9.
Virtanen Valtteri Ritz
Marsalo Jiri CCA
Timonen Antti BCL
Sellberg Stefan TCBV
Pekkanen Hannu TBK
Hirvonen Miikka CCA
Siekkinen Jani Ritz
Tanttu Patrick Bari
17.
Paloniemi Atte PPP
Leppänen Jarno LP-90
Öhrnberg Henrik JBS
Annanmäki Aleksi Luna
Takanen Jesse KEBIC
Leppiaho Markus JamP
Vainio Kalle JamP
Tolvanen Antti Ritz
Hämäläinen Ville BCL
Hämäläinen Sami CCA
Karttunen Sami CCA
Matikainen Casper EBK
Immonen Mika Ritz
Kivelä Jesse GU
Korpela Simo VSB
Järvinen Antti LP-90
33.
Häkkinen Janne CCS
Kantola Mikko Biklu
Keskinen Kauko GU
Alanen Sakari PmPA
Nuutinen Juuso CCA
Oksala Jouka Ritz
Riikonen Mika HBS
Huttunen Jesse GU
Mäkelä Jari KsBK
Paalasmaa Jani HBS
Sallinen Janne TyBi
Oksala Nooa Ritz
Vuorela Jarno GU
Valkila Toni TyBi
Hiltunen Matti Shamr
Kakkonen Pasi Shamr
49.
Turkulainen Olli BCL
Pyykönen Santtu Luna
Väyrynen Matti OBK
Viitala Niko CCA
Ervasti Kari Ritz
Rasmussen Timo Luna
Mattila Jesse TBK
Mäkinen Joonas Luna
Haapaniemi Mikael TyBi
Karppanen Toni GU
Gustafsson Jesse GU
Vähäsarja Jaakko CCA
Räsänen Sakari TyBi
Hietanen Janne GU
Takanen Mikko KEBIC
Siekkinen Nico Ritz
65.
Myllymäki Niko GU
Forsten Jyri GU
Naumanen Tuukka JamP
Pöyhönen Aki GU
Mahnala Kristian TBK
Majakero Pyry Ritz
Ohtonen Joonas Break
Kauppinen Mikko EBK
Rossi Teemu GU
Valtonen Janne TBK
Hakkarainen Miklas HBS
Karjalainen Ari HBS
Ronkonen Miio Brode
Åkerman Petro TCBV
Lahti Markku GU
Kytömaa Juho BB
81.
Matikkala Akseli OBK
Haapasaari Jussi GU
Käpylä Harri HBS
Ström Micke CCA
Heikkilä Joachim PPK
Määttä Mika TAK
Kaivonen Tero TAK
Morelius Jan GU
Wetterstrand Sami FBT
Hakulinen Henri 7Pool
Heikkilä Jarno KK-79
Penttinen Henri Bari
Takolander Jonas Luna
Vartia Joonas HyvBK
Mattila Samuli GU
Asala Joonas GU
97.
Haapasaari Jarno NoBil
Krook Roy CCA
Linnainmaa Henri Shamr
Hyyryläinen Juha CCA
Virkki Jyri Siima
Leppälä Simo Ritz
Salmela Kari BCK
Seppänen Pentti Shamr
Räisänen Sami GU
Nyman Pekka dns Bari
Jokela Matti CCA
Heilakka Antti TBK
Saarinen Laura HyvBK
Manninen Jari BCK
Sainio Markus GU
Ristolainen Juha GU
Kettunen Heidi TBK
Ollikainen Mikko KK-79
Saaranen Riikka CCA
Vehmasaho Marko KEBIC
Kamotskin Kimmo JamP
Heino Riku Ritz
Muotka Olli JamP
Palviainen Mika HyvBK
Saariaho Sami Siima
Forsström Janina PiBK
Vartiainen Johanna BCL
Panula Tuuliina HyvBK
Toivonen Jyri EBK
Tuomi Jani Stars
Karjalainen Jukka GU
Saarela Ville PPP
129.
Korvenranta Pihla TBK
Liimatta Jouni LP-90
Laine Ville HBS
Ojala Seppo CCA
Karlsson Karolus Bari
Ottelutulokset ja kaaviot:
http://biljardi.pe.hu/index.php?id=333&p=5&WO=joo