Pyramidi Finnish Masters RG4 PVK Helsinki, 15.-16.2.2020

Pyramidiin liittyvä keskustelu (säännöt, välineet, kilpailutoiminta yms.)

Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho

Vastaa Viestiin
Avatar
Johnny Boyh
Viestit: 2901
Liittynyt: 01:28 12.11.2004
Paikkakunta: Espoo
Viesti:

Pyramidi Finnish Masters RG4 PVK Helsinki, 15.-16.2.2020

Viesti Kirjoittaja Johnny Boyh »

Kilpailuun ilmoittautuminen (12.2. Klo 21:00 mennessä):
https://www.biljardi.org/ilmoittautuminen/

Kaikille julkinen ilmoittautumislista (16 pelaajaa mukana):
https://www.biljardi.org/722/ilmoittautuneet.php

Kaikille julkinen kilpailukaavio (arvottu 12.2.):
https://www.biljardi.org/722/kaavio.php

Kaikille julkinen cup-kaavio:
https://www.biljardi.org/722/cupkaavio.php

Kaikille julkinen ottelulistaus aikatauluineen:
https://www.biljardi.org/722/ottelut.php

Kaikille julkinen alkavien otteluiden listaus:
https://www.biljardi.org/722/alkavat.php

Kaikille julkinen tulosluettelo ja RG-pisteet:
https://www.biljardi.org/722/tulosluettelo.php
Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen

makekoo
Viestit: 82
Liittynyt: 10:37 11.10.2014

Re: Pyramidi Finnish Masters RG4 PVK Helsinki, 15.-16.2.2020

Viesti Kirjoittaja makekoo »

Milloin on viimeinen ilmoittautumisaika?
Markku Koponen

Avatar
Johnny Boyh
Viestit: 2901
Liittynyt: 01:28 12.11.2004
Paikkakunta: Espoo
Viesti:

Re: Pyramidi Finnish Masters RG4 PVK Helsinki, 15.-16.2.2020

Viesti Kirjoittaja Johnny Boyh »

Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen


Puhveli
Viestit: 64
Liittynyt: 10:18 14.02.2020

Re: Pyramidi Finnish Masters RG4 PVK Helsinki, 15.-16.2.2020

Viesti Kirjoittaja Puhveli »

PVK:n klubi, Helsinki — R1 / 1. kierros
3. alkava: [1] Nykänen Juho - Zhukov Oleksiy (0)
Alkaa 15.02.2020 klo 14:30, pöytä -

Lomakin Nikolai - Uitti Terho 4 -1 3-8, 8-7,8-7,8-6,8-5)
Pelattu 1 h 22 min, pöytä 5

Koskinen Arvi - Ahola Joni 3 - 4 ( 3-8, 8-0,6-8,8-1,1-8,8-6, 4-8
Pelattu 1 h 22 min, pöytä 6

1. alkava: Koponen Markku - Mäki Henri 2-4 (7-8,6-8, 8-6,6-8,8-1, 8-6, 2-8)
Alkaa 15.02.2020 klo 10:45, pöytä 7

[3] Lukkari Juuso - Tainio Jarmo 4 - 1 ( 8-7,8-0,6-8,8-2,8-2)
1 h 6 min, pöytä 8

Parikka Tero - Salovaara Jesse 2-4 - 0 (0) (2-8,7-8,3-8,8-5,8-6,7-8)
Pelattu 1 h 22 min, pöytä 13

Titov Vsevolod - Golubin Yuri
Pelattu 15 min, pöytä 8

2. alkava: Anttila Petri - [2] Sevastyanov Arseni 3-4 (8-6, 8-0, 1-8,8-6, 2-8, 2-8, 5-8)
Alkaa 15.02.2020 klo 11:00, pöytä -

Ahola Joni - Mäki Henri 0 - 0 (4) 4-2 (1-8, 8-4, 8-4, 8-4, 4-8,8-5)
Pelattu 1 h 45 min, pöytä 7

Lukkari Juuso - Salovaara Jesse 4 - 1 (8-3, 8-3, 7-8,8-7, 8-0)
1 h 53 min, pöytä 13

Titov Vsevolod - Sevastyanov Arseni 4 - 2 ( 8-5, 8-7, 3-8, 8-2,0-8,8-5)
1 h 34 min, pöytä 6

Koskinen Arvi - Koponen Markku 4 - 0 (4) (8-5, 8-1, 8-4, 8-3)
Pelattu 50 min, pöytä 5

Tainio Jarmo - Parikka Tero 2 - 4 (8-7,8-3,5-8, 1-8, 4-8,6-8)
1 h 44 min, pöytä 5

Golubin Yuri - Anttila Petri 4 - 0 8-5, 8-7, 8-4, 8-5)
1 h 5 min, pöytä 8

Titov Vsevolod - Sevastyanov Arseni 4 - 2 (8-5, 8-7, 3-8, 8-2, 0-8 , 8-6)

Lukkari Juuso - Titov Vsevolod 4 - 3 (8-7, 1-8, 8-6, 2-8, 5-8,8-5, 8-4)

Sevastyanov Arseni - Koskinen Arvi 4 - 2 (8-4, 0-8, 4-8, 8-6, 8-4, 8-2)

Vastaa Viestiin