8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Pelipaikat: Galaxie Center Tampere ja Space Bowling
Kilpailu: Yleisen sarjan 8-pallon SM
Päivämäärä: Lauantai 4.3.2017 ja CUP sunnuntaina 5.3.2017
Alkamisaika: Lauantaina kello 10:00, ovet auki 09.00 ja sunnuntaina klo 10:00
Pelipaikka: Galaxie Center Tampere ja Space Bowling Tampere
Pöydät yht: 30 kpl
Pelimuoto: 8-palloa 6-8 voittoon vuoroaloituksin, pakat rackeilla
cup (16/32/64) 7-8 voittoon
Cup pelataan Galaxiessa
Pelitapa: Tuplaeliminaatio + cup. Rankinglistan 1-16 suoraan sunnuntain 64 cupiin rankinglistan mukaan sijoitettuna siten, että jokaiselle tulee 1. kierrokselle WO (ts. automaattisesti sijoitus 32 cuppiin)
- Rankinglistan 17-32 sijoitetaan pelaamaan pääsystä cupiin siten, että sijalla 32 oleva pelaaja kohtaa puhtaalla pelatessaan cup-kaaviossa sijalla 1 olevan, sijalla 31 oleva kohtaa sijalla 2 olevan jne.
Osallistumismaksu: 50€ (+ kausilisenssi)
(naiset, juniorit ja MN60 seniorit 25 €)
Osallistumisoikeus: Kaikilla SBiL:n jäsenseurojen jäsenillä
Lisenssivaatimus: Kausi (kerta/B-lisenssi ei käy)
Kilpailuasu: EB (edustusasu tai B-taso, kts. tarkemmin pukeutumisohjeet)
http://www.sbil.fi/liitto/kilpailutoimi ... misohjeet/
Palkinnot: Mitalit ja pokaalit neljälle parhaalle
Kiinteät palkinnot:
Rahanjako: os.maksuista 50e per osallistuja jakautuu:
Kilpailujen järjestäjä 20%, SBiL 80% (josta loppupottiin 10%)
1. 1000€, 2. 600€, 3.-4. 300€
Ilmoittautuminen viimeistään keskiviikkoon 1.3.2017 . klo 21:00 mennessä (NIMI+SEURA):
- Tähän viestiketjuun
- Tai tekstiviestillä 050 529 4456
Järjestävä seura: Galaxie United
Kilpailunjohtaja: Markus Laurila 050 529 4456
Tervetuloa Tampereelle!
Muutokset mahdollisia
Galaxie Center Tampere
Rautatienkatu 27
33100 Tampere
Space Bowling
Hämeenkatu 23, 3krs.
33200 Tampere
Ilmoittautuneet:
1. Gustafsson Jesse GU
2. Leppiaho Markus JamP
3. Vainio Kalle JamP
4. Hämäläinen Ville BCL
5. Vartiainen Johanna BCL
6. Morelius Jan GU
7. Takolander Jonas Luna
8. Siekkinen Jani Ritz
9. Ervasti Kari Ritz
10. Siekkinen Niko Ritz
11. Asala Joonas GU
12. Penttinen Henri Bari
13. Mattila Jesse TBK
14. Mahnala Kristian TBK
15. Paloniemi Atte PPP
16. Keihola Kai GU
17. Ollikainen Mikko KK-79
18. Sainio Markus GU
19. Öhrnberg Henrik JBS
20. Ronkonen Miio Brode
21. Tanttu John Bari
22. Haapasaari Jussi GU
23. Heikkilä Joachim PPK
24. Makkonen Petri HyvBK
25. Viitala Niko CCA
26. Pekkanen Hannu TBK
27. Sellberg Stefan TCBV
28. Korpela Simo VSB
29. Hyyryläinen Juha CCA
30. Saaranen Riikka CCA
31. Heikkilä Jarno KK-79
32. Uski Jani BK
33. Mäkelä Jari KsBK
34. Heino Riku Ritz
35. Myllymäki Niko GU
36. Karlsson Karolus Bari
37. Majakero Pyry Ritz
38. Timonen Antti BCL
39. Kauppinen Mikko EBK
40. Forsten Jyri GU
41. Leppälä Simo Ritz
42. Juva Markus Ritz
43. Räisänen Sami GU
44. Karppanen Toni GU
45. Hirvonen Miikka CCA
46. Ojala Seppo CCA
47. Huttunen Jesse GU
48. Vuorela Jarno GU
49. Kantola Mikko Biklu
50. Saarinen Laura HyvBK
51. Sallinen Janne TyBi
52. Toivonen Jyri EBK
53. Lahti Markku GU
54. Kivelä Jesse GU
55. Pöyhönen Aki GU
56. Riikonen Mika HBS
57. Turkulainen Olli BCL
58. Linnainmaa Henri Shamr
59. Matikainen Casper EBK
60. Oksala Nooa Ritz
61. Paalasmaa Jani HBS
62. Karttunen Sami CCA
63. Liimatta Jouni LP-90
64. Wetterstrand Sami FBT
65. Jokela Matti CCA
66. Hämäläinen Sami CCA
67. Heiskanen Aki GU
68. Åkerman Petro TCBV
69. Alanen Sakari PmPA
70. Pyykönen Santtu Luna
71. Naumanen Tuukka JamP
72. Virkki Jyri Siima
73. Oksala Jouka Ritz
74. Kytömaa Juho BB
75. Karjalainen Ari HBS
76. Tuomi Jani Stars
77. Matikkala Akseli OBK
78. Valtonen Janne TBK
79. Korvenranta Pihla TBK
80. Väyrynen Matti OBK
81. Tolvanen Antti Ritz
82. Virtanen Valtteri Ritz
83. Granat Nico GU
84. Haapasaari Jarno NoBil
85. Mattila Samuli GU
86. Annanmäki Aleksi Luna
87. Mäkinen Joonas Luna
88. Rasmussen Timo Luna
89. Vartia Joonas HyvBK
90. Ström Micke CCA
91. Seppänen Pentti Shamr
92. Kakkonen Pasi Shamr
93. Keskinen Kauko GU
94. Karjalainen Jukka GU
95. Järvinen Antti LP-90
96. Laaksonen Kim ABTku
97. Krook Roy CCA
98. Hiltunen Matti Shamr
99. Vähäsarja Jaakko CCA
100. Saariaho Sami Siima
101. Häkkinen Janne CCS
102. Kamotskin Kimmo JamP
103. Marsalo Jiri CCA
104. Rossi Teemu GU
105. Muotka Olli JamP
106. Räsänen Sakari TyBi
107. Ristolainen Juha GU
108. Salmela Kari bck
109. Palviainen Mika HyvBK
110. Panula Tuuliina HyvBK
111. Ohtonen Joonas Breakers
112. Immonen Mika Ritz
113. Takanen Mikko Kebic
114. Takanen Jesse Kebic
115. Käpylä Harri HBS
116 Nuutinen Juuso CCA
117 Kaivonen Tero TAK
118 Forsström Janina PiBK
119 Hakulinen Henri 7Pool
120 Saarela Ville PPP
121 Vehmasaho Marko Kebic
122 Kettunen Heidi TBK
123 Laine Ville HBS
124 Manninen Jari BCK
125 Heilakka Antti TBK
126 Hakkarainen Miklas HBS
127 Nyman Pekka Bari
128 Leppänen Jarno LP-90
129 Valkila Toni TyBi
130 Hietanen Janne GU
131 Haapaniemi Mikael Tybi
132 Jokinen Sami TBK
133 Määttä Mika TAK
Ilmoittautuminen on suljettu.
Kaavio http://biljardi.pe.hu/index.php?id=333&p=4
Galaxie klo 10:00
Asala Joonas Hietanen Janne
Toivonen Jyri Karlsson Karolus
Siekkinen Nico Paloniemi Atte
Huttunen Jesse Tuomi Jani
Lahti Markku Karjalainen Jukka
Vartia Joonas Granat Nico
Åkerman Petro Räsänen Sakari
Panula Tuuliina Forsström Janina
Vartiainen Johanna Saariaho Sami
Palviainen Mika Heino Riku
Alanen Sakari Muotka Olli
Ojala Seppo Kamotskin Kimmo
Mäkelä Jari Penttinen Henri
Heikkilä Jarno Vähäsarja Jaakko
Vehmasaho Marko Haapaniemi Mikael
Wetterstrand Sami Saaranen Riikka
Jokinen Sami Laine Ville
Valtonen Janne Ollikainen Mikko
Hakulinen Henri Kettunen Heidi
Majakero Pyry Kauppinen Mikko
Paikalle 10:40
Sainio Markus Tolvanen Antti
Liimatta Jouni Kaivonen Tero
Ristolainen Juha Manninen Jari
Paikalle 11:20
Pekkanen Hannu Saarinen Laura (avauskierros, n. klo.11:20)
Rasmussen Timo Heikkilä Joachim (avauskierros, n. klo.11:20)
Jokela Matti Timonen Antti (avauskierros, n. klo.11:20)
Nyman Pekka Heilakka Antti (avauskierros, n. klo.11:20)
Määttä Mika Ervasti Kari (avauskierros, n. klo.11:20)
Mattila Samuli (voittajien 1, n. klo.11:20)
Saarela Ville (voittajien 1, n. klo.11:20)
Ronkonen Miio (voittajien 1, n. klo.11:20)
Takolander Jonas (voittajien 1, n. klo.11:20)
Kytömaa Juho (voittajien 1, n. klo.11:20)
Vuorela Jarno (voittajien 1, n. klo.11:20)
Takanen Mikko (voittajien 1, n. klo.11:20)
Kantola Mikko (voittajien 1, n. klo.11:20)
Rossi Teemu (voittajien 1, n. klo.11:20)
Karppanen Toni (voittajien 1, n. klo.11:20)
Loput paikalle 12:00
Voittajien puolelle sijoitetut paikalle klo 16:00
Kakkonen Pasi
Korpela Simo
Hiltunen Matti
Oksala Jouka
Hirvonen Miikka
Keihola Kai
Gustafsson Jesse
Oksala Nooa
Järvinen Antti
Riikonen Mika
Vainio Kalle
Mäkinen Joonas
Space klo 10:00
Ström Micke Leppälä Simo (avauskierros, n. klo.10:00)
Forsten Jyri Salmela Kari (avauskierros, n. klo.10:00)
Myllymäki Niko Naumanen Tuukka (avauskierros, n. klo.10:00)
Valkila Toni Virkki Jyri (avauskierros, n. klo.10:00)
Väyrynen Matti Hyyryläinen Juha (avauskierros, n. klo.10:00)
Linnainmaa Henri Sallinen Janne (avauskierros, n. klo.10:00)
Häkkinen Janne Krook Roy (avauskierros, n. klo.10:00)
Haapasaari Jussi Korvenranta Pihla (avauskierros, n. klo.10:00)
Matikkala Akseli Immonen Mika (avauskierros, n. klo.10:00)
Paikalle 10:40
Annanmäki Aleksi
Käpylä Harri
Seppänen Pentti
Pöyhönen Aki
Nuutinen Juuso
Haapasaari Jarno
Pyykönen Santtu
Voittajien puolelle sijoitetut paikalle klo 13:00
Turkulainen Olli
Marsalo Jiri
Leppänen Jarno
Viitala Niko
Sunnuntaille sijoitetut paikalle Galaxieen su klo 10:40
Ovet aukeavat klo 9:00
Peruneet:
Aholainen Ville GU
Laaksonen Mika KsBK
Särkisilta Jesse
Kilpailu: Yleisen sarjan 8-pallon SM
Päivämäärä: Lauantai 4.3.2017 ja CUP sunnuntaina 5.3.2017
Alkamisaika: Lauantaina kello 10:00, ovet auki 09.00 ja sunnuntaina klo 10:00
Pelipaikka: Galaxie Center Tampere ja Space Bowling Tampere
Pöydät yht: 30 kpl
Pelimuoto: 8-palloa 6-8 voittoon vuoroaloituksin, pakat rackeilla
cup (16/32/64) 7-8 voittoon
Cup pelataan Galaxiessa
Pelitapa: Tuplaeliminaatio + cup. Rankinglistan 1-16 suoraan sunnuntain 64 cupiin rankinglistan mukaan sijoitettuna siten, että jokaiselle tulee 1. kierrokselle WO (ts. automaattisesti sijoitus 32 cuppiin)
- Rankinglistan 17-32 sijoitetaan pelaamaan pääsystä cupiin siten, että sijalla 32 oleva pelaaja kohtaa puhtaalla pelatessaan cup-kaaviossa sijalla 1 olevan, sijalla 31 oleva kohtaa sijalla 2 olevan jne.
Osallistumismaksu: 50€ (+ kausilisenssi)
(naiset, juniorit ja MN60 seniorit 25 €)
Osallistumisoikeus: Kaikilla SBiL:n jäsenseurojen jäsenillä
Lisenssivaatimus: Kausi (kerta/B-lisenssi ei käy)
Kilpailuasu: EB (edustusasu tai B-taso, kts. tarkemmin pukeutumisohjeet)
http://www.sbil.fi/liitto/kilpailutoimi ... misohjeet/
Palkinnot: Mitalit ja pokaalit neljälle parhaalle
Kiinteät palkinnot:
Rahanjako: os.maksuista 50e per osallistuja jakautuu:
Kilpailujen järjestäjä 20%, SBiL 80% (josta loppupottiin 10%)
1. 1000€, 2. 600€, 3.-4. 300€
Ilmoittautuminen viimeistään keskiviikkoon 1.3.2017 . klo 21:00 mennessä (NIMI+SEURA):
- Tähän viestiketjuun
- Tai tekstiviestillä 050 529 4456
Järjestävä seura: Galaxie United
Kilpailunjohtaja: Markus Laurila 050 529 4456
Tervetuloa Tampereelle!
Muutokset mahdollisia
Galaxie Center Tampere
Rautatienkatu 27
33100 Tampere
Space Bowling
Hämeenkatu 23, 3krs.
33200 Tampere
Ilmoittautuneet:
1. Gustafsson Jesse GU
2. Leppiaho Markus JamP
3. Vainio Kalle JamP
4. Hämäläinen Ville BCL
5. Vartiainen Johanna BCL
6. Morelius Jan GU
7. Takolander Jonas Luna
8. Siekkinen Jani Ritz
9. Ervasti Kari Ritz
10. Siekkinen Niko Ritz
11. Asala Joonas GU
12. Penttinen Henri Bari
13. Mattila Jesse TBK
14. Mahnala Kristian TBK
15. Paloniemi Atte PPP
16. Keihola Kai GU
17. Ollikainen Mikko KK-79
18. Sainio Markus GU
19. Öhrnberg Henrik JBS
20. Ronkonen Miio Brode
21. Tanttu John Bari
22. Haapasaari Jussi GU
23. Heikkilä Joachim PPK
24. Makkonen Petri HyvBK
25. Viitala Niko CCA
26. Pekkanen Hannu TBK
27. Sellberg Stefan TCBV
28. Korpela Simo VSB
29. Hyyryläinen Juha CCA
30. Saaranen Riikka CCA
31. Heikkilä Jarno KK-79
32. Uski Jani BK
33. Mäkelä Jari KsBK
34. Heino Riku Ritz
35. Myllymäki Niko GU
36. Karlsson Karolus Bari
37. Majakero Pyry Ritz
38. Timonen Antti BCL
39. Kauppinen Mikko EBK
40. Forsten Jyri GU
41. Leppälä Simo Ritz
42. Juva Markus Ritz
43. Räisänen Sami GU
44. Karppanen Toni GU
45. Hirvonen Miikka CCA
46. Ojala Seppo CCA
47. Huttunen Jesse GU
48. Vuorela Jarno GU
49. Kantola Mikko Biklu
50. Saarinen Laura HyvBK
51. Sallinen Janne TyBi
52. Toivonen Jyri EBK
53. Lahti Markku GU
54. Kivelä Jesse GU
55. Pöyhönen Aki GU
56. Riikonen Mika HBS
57. Turkulainen Olli BCL
58. Linnainmaa Henri Shamr
59. Matikainen Casper EBK
60. Oksala Nooa Ritz
61. Paalasmaa Jani HBS
62. Karttunen Sami CCA
63. Liimatta Jouni LP-90
64. Wetterstrand Sami FBT
65. Jokela Matti CCA
66. Hämäläinen Sami CCA
67. Heiskanen Aki GU
68. Åkerman Petro TCBV
69. Alanen Sakari PmPA
70. Pyykönen Santtu Luna
71. Naumanen Tuukka JamP
72. Virkki Jyri Siima
73. Oksala Jouka Ritz
74. Kytömaa Juho BB
75. Karjalainen Ari HBS
76. Tuomi Jani Stars
77. Matikkala Akseli OBK
78. Valtonen Janne TBK
79. Korvenranta Pihla TBK
80. Väyrynen Matti OBK
81. Tolvanen Antti Ritz
82. Virtanen Valtteri Ritz
83. Granat Nico GU
84. Haapasaari Jarno NoBil
85. Mattila Samuli GU
86. Annanmäki Aleksi Luna
87. Mäkinen Joonas Luna
88. Rasmussen Timo Luna
89. Vartia Joonas HyvBK
90. Ström Micke CCA
91. Seppänen Pentti Shamr
92. Kakkonen Pasi Shamr
93. Keskinen Kauko GU
94. Karjalainen Jukka GU
95. Järvinen Antti LP-90
96. Laaksonen Kim ABTku
97. Krook Roy CCA
98. Hiltunen Matti Shamr
99. Vähäsarja Jaakko CCA
100. Saariaho Sami Siima
101. Häkkinen Janne CCS
102. Kamotskin Kimmo JamP
103. Marsalo Jiri CCA
104. Rossi Teemu GU
105. Muotka Olli JamP
106. Räsänen Sakari TyBi
107. Ristolainen Juha GU
108. Salmela Kari bck
109. Palviainen Mika HyvBK
110. Panula Tuuliina HyvBK
111. Ohtonen Joonas Breakers
112. Immonen Mika Ritz
113. Takanen Mikko Kebic
114. Takanen Jesse Kebic
115. Käpylä Harri HBS
116 Nuutinen Juuso CCA
117 Kaivonen Tero TAK
118 Forsström Janina PiBK
119 Hakulinen Henri 7Pool
120 Saarela Ville PPP
121 Vehmasaho Marko Kebic
122 Kettunen Heidi TBK
123 Laine Ville HBS
124 Manninen Jari BCK
125 Heilakka Antti TBK
126 Hakkarainen Miklas HBS
127 Nyman Pekka Bari
128 Leppänen Jarno LP-90
129 Valkila Toni TyBi
130 Hietanen Janne GU
131 Haapaniemi Mikael Tybi
132 Jokinen Sami TBK
133 Määttä Mika TAK
Ilmoittautuminen on suljettu.
Kaavio http://biljardi.pe.hu/index.php?id=333&p=4
Galaxie klo 10:00
Asala Joonas Hietanen Janne
Toivonen Jyri Karlsson Karolus
Siekkinen Nico Paloniemi Atte
Huttunen Jesse Tuomi Jani
Lahti Markku Karjalainen Jukka
Vartia Joonas Granat Nico
Åkerman Petro Räsänen Sakari
Panula Tuuliina Forsström Janina
Vartiainen Johanna Saariaho Sami
Palviainen Mika Heino Riku
Alanen Sakari Muotka Olli
Ojala Seppo Kamotskin Kimmo
Mäkelä Jari Penttinen Henri
Heikkilä Jarno Vähäsarja Jaakko
Vehmasaho Marko Haapaniemi Mikael
Wetterstrand Sami Saaranen Riikka
Jokinen Sami Laine Ville
Valtonen Janne Ollikainen Mikko
Hakulinen Henri Kettunen Heidi
Majakero Pyry Kauppinen Mikko
Paikalle 10:40
Sainio Markus Tolvanen Antti
Liimatta Jouni Kaivonen Tero
Ristolainen Juha Manninen Jari
Paikalle 11:20
Pekkanen Hannu Saarinen Laura (avauskierros, n. klo.11:20)
Rasmussen Timo Heikkilä Joachim (avauskierros, n. klo.11:20)
Jokela Matti Timonen Antti (avauskierros, n. klo.11:20)
Nyman Pekka Heilakka Antti (avauskierros, n. klo.11:20)
Määttä Mika Ervasti Kari (avauskierros, n. klo.11:20)
Mattila Samuli (voittajien 1, n. klo.11:20)
Saarela Ville (voittajien 1, n. klo.11:20)
Ronkonen Miio (voittajien 1, n. klo.11:20)
Takolander Jonas (voittajien 1, n. klo.11:20)
Kytömaa Juho (voittajien 1, n. klo.11:20)
Vuorela Jarno (voittajien 1, n. klo.11:20)
Takanen Mikko (voittajien 1, n. klo.11:20)
Kantola Mikko (voittajien 1, n. klo.11:20)
Rossi Teemu (voittajien 1, n. klo.11:20)
Karppanen Toni (voittajien 1, n. klo.11:20)
Loput paikalle 12:00
Voittajien puolelle sijoitetut paikalle klo 16:00
Kakkonen Pasi
Korpela Simo
Hiltunen Matti
Oksala Jouka
Hirvonen Miikka
Keihola Kai
Gustafsson Jesse
Oksala Nooa
Järvinen Antti
Riikonen Mika
Vainio Kalle
Mäkinen Joonas
Space klo 10:00
Ström Micke Leppälä Simo (avauskierros, n. klo.10:00)
Forsten Jyri Salmela Kari (avauskierros, n. klo.10:00)
Myllymäki Niko Naumanen Tuukka (avauskierros, n. klo.10:00)
Valkila Toni Virkki Jyri (avauskierros, n. klo.10:00)
Väyrynen Matti Hyyryläinen Juha (avauskierros, n. klo.10:00)
Linnainmaa Henri Sallinen Janne (avauskierros, n. klo.10:00)
Häkkinen Janne Krook Roy (avauskierros, n. klo.10:00)
Haapasaari Jussi Korvenranta Pihla (avauskierros, n. klo.10:00)
Matikkala Akseli Immonen Mika (avauskierros, n. klo.10:00)
Paikalle 10:40
Annanmäki Aleksi
Käpylä Harri
Seppänen Pentti
Pöyhönen Aki
Nuutinen Juuso
Haapasaari Jarno
Pyykönen Santtu
Voittajien puolelle sijoitetut paikalle klo 13:00
Turkulainen Olli
Marsalo Jiri
Leppänen Jarno
Viitala Niko
Sunnuntaille sijoitetut paikalle Galaxieen su klo 10:40
Ovet aukeavat klo 9:00
Peruneet:
Aholainen Ville GU
Laaksonen Mika KsBK
Särkisilta Jesse
Viimeksi muokannut Galaxie Center, 10:12 02.03.2017. Yhteensä muokattu 43 kertaa.
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Ville Hämäläinen ja Johanna Vartiainen bcl
Ville Hämäläinen PGL
Sponsorit:
Taom
thebiljardiasennus
Sponsorit:
Taom
thebiljardiasennus
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Jan Morelius GU, mukaan.
-
- Viestit: 45
- Liittynyt: 21:21 03.09.2014
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Joonas Asala GU
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Jesse Mattila TBK , Kristian Mahnala TBK , Ville Aholainen GU , Atte Paloniemi PPP
Jesse Mattila
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Mikko Ollikainen, KK-79
-
- Viestit: 145
- Liittynyt: 08:49 24.02.2014
-
- Viestit: 72
- Liittynyt: 19:36 04.11.2004
- Paikkakunta: Porvoo
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Mukana.
Joachim Heikkilä, PPK
Borgoensis Pistolium
Borgoensis Pistolium
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Mukaan
Petri Makkonen, HyvBk
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Juha Hyyryläinen - CCA, Kerava
Juha Hyyryläinen
PVK - Helsinki
PVK - Helsinki
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Riikka Saaranen, CCA
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Mika Laaksonen / Jari Mäkelä KsBK
Mika Laaksonen, LP-90
Team Brassica Napus Inseco
Team Brassica Napus Inseco
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Antti Timonen BCL
Re: 8-pallon SM Yleinen sarja 4.-5.3.2017 Tampere
Mikko Kauppinen, EBK
Mikko Kauppinen
www.espoonbiljardikerho.com
www.espoonbiljardikerho.com