9-SM MN40 9.5.2015 @ Galaxie Tampere, Kaavio ja tulokset
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
- Galaxie Center
- Viestit: 421
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
9-SM MN40 9.5.2015 @ Galaxie Tampere, Kaavio ja tulokset
30 osallistujaa. Mietiskellään vielä aikataulut ja pelisysteemit ennen lauantaita valmiiksi.
Avauskierros
(1) Laakso Pauli - W.O.
Aaltonen Ari - Panula Tuuliina 3-6
Kolehmainen Marko - Hietanen Janne 1-6
Sallinen Janne - Kaukanen Petteri 6-2
Kaksonen Henri - Alho Janne 4-6
Koso Ismo - Lehtinen Tom 6-0
Venho Kari - Nieminen Anne 3-6
Verho Kalle - Nykänen Jouni (4) 2-6
(3) Raudas Sasu - Palviainen Mika 6-2
Kartal Naif - Wigelius Pauli 6-0
Sinervo Ari - Launo Jan 6-5
Langenskiöld Fredrik - Virtanen Jarno 6-4
Forsström Peter - Rantanen Antti 2-6
Hartikainen Marko - Castrén Joonas 6-0
Korpela Simo - Vehman Aki 6-0
W.O. - Keskinen Kauko (2)
Voittajien 2.kierros
Laakso - Panula 6-1
Hietanen - Sallinen 3-6
Alho - Koso 2-6
Nieminen - Nykänen 6-4
Raudas - Kartal 6-4
Sinervo - Langenskiöld 3-6
Rantanen - Hartikainen 5-6
Korpela - Keskinen 6-4
Häviäjien 2.kierros
W.O - Aaltonen
Kolehmainen - Kaukanen 6-2
Kaksonen - Lehtinen 6-3
Venho - Verho 5-6
Palviainen - Wigelius 4-6
Launo - Virtanen 6-5
Forsström - Castren 2-6
Vehman - W.O
Häviäjien 3.kierros
Rantanen - Aaltonen 6-1
Keskinen - Kolehmainen 6-1
Kartal - Kaksonen 4-6
Sinervo - Verho 6-5
Alho -Wigelius 4-6
Nykänen - Launo 6-1
Panula - Castren 6-4
Hietanen - Vehman 6-1
Voittajien 3.kierros, pääsystä cuppiin
Laakso - Sallinen 6-4
Koso - Nieminen 6-2
Raudas - Langenskiöld 6-4
Hartikainen - Korpela 6-4
Häviäjien 4.kierros
Rantanen - Keskinen 4-6
Kaksonen - Sinervo 6-3
Wigelius - Nykänen 2-6
Panula - Hietanen 3-6
Häviäjien 5.kierros, pääsystä cuppiin
Keskinen - Lagenskiöld 6-5
Kaksonen - Korpela 1-6
Nykänen - Sallinen 6-4
Hietanen - Nieminen 6-4
8 cup
Laakso - Hietanen 7-5
Koso - Korpela 4-7
Raudas - Keskinen 5-7
Hartikainen - Nykänen 5-7
4 cup
Laakso - Korpela 3-7
Keskinen - Nykänen 6-7
Finaali
Korpela - Nykänen 7-5
Tulokset
1.
Korpela Simo
2.
Nykänen Jouni
3.-4.
Laakso Pauli
Keskinen Kauko
5.-8.
Hietanen Janne
Koso Ismo
Raudas Sasu
Hartikainen Marko
9.-12.
Langenskiöld Fredrik
Kaksonen Henri
Sallinen Janne
Nieminen Anne
13.-16.
Rantanen Antti
Sinervo Ari
Wigelius Pauli
Panula Tuuliina
17.-24.
Aaltonen Ari
Kolehmainen Marko
Kartal Naif
Verho Kalle
Alho Janne
Launo Jan
Castrén Joonas
Vehman Aki
25.-30.
Kaukanen Petteri
Lehtinen Tom
Venho Kari
Palviainen Mika
Virtanen Jarno
Forsström Peter
Avauskierros
(1) Laakso Pauli - W.O.
Aaltonen Ari - Panula Tuuliina 3-6
Kolehmainen Marko - Hietanen Janne 1-6
Sallinen Janne - Kaukanen Petteri 6-2
Kaksonen Henri - Alho Janne 4-6
Koso Ismo - Lehtinen Tom 6-0
Venho Kari - Nieminen Anne 3-6
Verho Kalle - Nykänen Jouni (4) 2-6
(3) Raudas Sasu - Palviainen Mika 6-2
Kartal Naif - Wigelius Pauli 6-0
Sinervo Ari - Launo Jan 6-5
Langenskiöld Fredrik - Virtanen Jarno 6-4
Forsström Peter - Rantanen Antti 2-6
Hartikainen Marko - Castrén Joonas 6-0
Korpela Simo - Vehman Aki 6-0
W.O. - Keskinen Kauko (2)
Voittajien 2.kierros
Laakso - Panula 6-1
Hietanen - Sallinen 3-6
Alho - Koso 2-6
Nieminen - Nykänen 6-4
Raudas - Kartal 6-4
Sinervo - Langenskiöld 3-6
Rantanen - Hartikainen 5-6
Korpela - Keskinen 6-4
Häviäjien 2.kierros
W.O - Aaltonen
Kolehmainen - Kaukanen 6-2
Kaksonen - Lehtinen 6-3
Venho - Verho 5-6
Palviainen - Wigelius 4-6
Launo - Virtanen 6-5
Forsström - Castren 2-6
Vehman - W.O
Häviäjien 3.kierros
Rantanen - Aaltonen 6-1
Keskinen - Kolehmainen 6-1
Kartal - Kaksonen 4-6
Sinervo - Verho 6-5
Alho -Wigelius 4-6
Nykänen - Launo 6-1
Panula - Castren 6-4
Hietanen - Vehman 6-1
Voittajien 3.kierros, pääsystä cuppiin
Laakso - Sallinen 6-4
Koso - Nieminen 6-2
Raudas - Langenskiöld 6-4
Hartikainen - Korpela 6-4
Häviäjien 4.kierros
Rantanen - Keskinen 4-6
Kaksonen - Sinervo 6-3
Wigelius - Nykänen 2-6
Panula - Hietanen 3-6
Häviäjien 5.kierros, pääsystä cuppiin
Keskinen - Lagenskiöld 6-5
Kaksonen - Korpela 1-6
Nykänen - Sallinen 6-4
Hietanen - Nieminen 6-4
8 cup
Laakso - Hietanen 7-5
Koso - Korpela 4-7
Raudas - Keskinen 5-7
Hartikainen - Nykänen 5-7
4 cup
Laakso - Korpela 3-7
Keskinen - Nykänen 6-7
Finaali
Korpela - Nykänen 7-5
Tulokset
1.
Korpela Simo
2.
Nykänen Jouni
3.-4.
Laakso Pauli
Keskinen Kauko
5.-8.
Hietanen Janne
Koso Ismo
Raudas Sasu
Hartikainen Marko
9.-12.
Langenskiöld Fredrik
Kaksonen Henri
Sallinen Janne
Nieminen Anne
13.-16.
Rantanen Antti
Sinervo Ari
Wigelius Pauli
Panula Tuuliina
17.-24.
Aaltonen Ari
Kolehmainen Marko
Kartal Naif
Verho Kalle
Alho Janne
Launo Jan
Castrén Joonas
Vehman Aki
25.-30.
Kaukanen Petteri
Lehtinen Tom
Venho Kari
Palviainen Mika
Virtanen Jarno
Forsström Peter
Viimeksi muokannut Galaxie Center, 23:20 09.05.2015. Yhteensä muokattu 22 kertaa.
- Galaxie Center
- Viestit: 421
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 9-SM MN40 9.5.2015 @ Galaxie Tampere, Kaavio ja tulokset
Ensimmäinen kierros pelataan kokonaisuudessaan klo 10.00. Herra Wo:n vastaansa saaneet paikalle 10.45
Markus Laurila
Markus Laurila
-
- Viestit: 160
- Liittynyt: 21:47 18.09.2005
Re: 9-SM MN40 9.5.2015 @ Galaxie Tampere, Kaavio ja tulokset
Moro! Itse tulen 9:52 Tampereelle saapuvalla junalla. Toivottavasti annatte armoa, jos olen pari minuuttia myöhässä. -Jouni
Jouni Nykänen, AC Luna
www.barcafeluna.com
www.barcafeluna.com
- Galaxie Center
- Viestit: 421
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
- Galaxie Center
- Viestit: 421
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010