Tuloksia 32 cupista... Mika on vielä messissä ja huomattavaa on, että junnu-MM:ejä hallinneet Wut on vielä messissä. Chia-Ching voitti Paul Potierin ja Yu-Lun voitti Pagulayanin (!?). Busta ja Reyes myös ulkona... Chao löylytti Bustia pikkasen...
Last 32:
Chao Fong-Pang TPE 11
Francisco Bustamante PHI 1
Efren Reyes PHI 6
Chang Pei-Wei TPE 11
Jeong, Young-Hwa Korea 11
Michiaki Kamata JPN 8
Paul Potier CAN 9
Wu China-Ching TPE 11
Hsia Hui-Kai TPE 7
Masashi Hoshi JPN 11
Cheng, Tsung-Hua TPE 1
Ralf Souqet GER 11
Gandy Valle PHI 5
Ooi F.Y. Patrick Malaysia 11
Kunihiko Takahashi JPN 10
Ibrahim Bin Amir Malaysia 11
Li, He-Wen China 11
Takashi Toda JPN 9
Ramil Gallego PHI 11
Fu Jianbo China 7
Antonio Lining PHI 9
Dennis Orcullo PHI 11
Mitsuaki Itsuno JPN 3
Mika Imonnen FIN 11
Wang Hua-Feng TPE 10
Yoshihiro Kitatani JPN 11
Fu Che-Wei TPE 10
Marlon Manalo PHI 11
Alex Pagulayan CAN/PHI 9
Wu Yu-Lun TPE 11
Masaaki Tanaka JPN 5
Hisashi Yamamoto JPN 11
..
Go Mika !!
37th All Japan Championships
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
37th All Japan Championships
Mikko Jäntti
Men
Last 16
Nov 23, 10:00-
Name Country Score
Chao Fong-Pang TPE 11
Chang Pei-Wei TPE 3
Jeong, Young-Hwa Korea 11
Wu China-Ching TPE 10
Masashi Hoshi JPN 6
Ralf Souqet GER 11
Ooi F.Y. Patrick Malaysia 11
Ibrahim Bin Amir Malaysia 1
Li, He-Wen China 3
Ramil Gallego PHI 11
Dennis Orcullo PHI 5
Mika Imonnen FIN 11
Yoshihiro Kitatani JPN 11
Marlon Manalo PHI 8
Wu Yu-Lun TPE 11
Hisashi Yamamoto JPN 4
-----------------------------------------
Men
Last 8
Nov 23, 12:00-
Name Country Score
Chao Fong-Pang TPE 11
Jeong, Young-Hwa Korea 10
Ralf Souqet GER 11
Ooi F.Y. Patrick Malaysia 6
Ramil Gallego PHI 5
Mika Imonnen FIN 11
Yoshihiro Kitatani JPN 3
Wu Yu-Lun TPE 11
--------------------------------------,
Mika Imonnen FIN 11
Wu Yu-Lun TPE 3
Lin Yuan-Chen TPE 9
Tsai Pei-Chen TPE 3
Last 16
Nov 23, 10:00-
Name Country Score
Chao Fong-Pang TPE 11
Chang Pei-Wei TPE 3
Jeong, Young-Hwa Korea 11
Wu China-Ching TPE 10
Masashi Hoshi JPN 6
Ralf Souqet GER 11
Ooi F.Y. Patrick Malaysia 11
Ibrahim Bin Amir Malaysia 1
Li, He-Wen China 3
Ramil Gallego PHI 11
Dennis Orcullo PHI 5
Mika Imonnen FIN 11
Yoshihiro Kitatani JPN 11
Marlon Manalo PHI 8
Wu Yu-Lun TPE 11
Hisashi Yamamoto JPN 4
-----------------------------------------
Men
Last 8
Nov 23, 12:00-
Name Country Score
Chao Fong-Pang TPE 11
Jeong, Young-Hwa Korea 10
Ralf Souqet GER 11
Ooi F.Y. Patrick Malaysia 6
Ramil Gallego PHI 5
Mika Imonnen FIN 11
Yoshihiro Kitatani JPN 3
Wu Yu-Lun TPE 11
--------------------------------------,
Mika Imonnen FIN 11
Wu Yu-Lun TPE 3
Lin Yuan-Chen TPE 9
Tsai Pei-Chen TPE 3
finaalissa Mika vs. Souquet
Toinen semi:
Chao Fong-Pang TPE 6
Ralf Souquet GER 11
Finaalissa Mika ja Ralffi !! Hyvä Mika !!
Chao Fong-Pang TPE 6
Ralf Souquet GER 11
Finaalissa Mika ja Ralffi !! Hyvä Mika !!
Mikko Jäntti