Kaisan Ikämiesten SM-kilpailut 7-8.3.2020 tulospalvelu

Kaisabiljardiin liittyvä keskustelu (säännöt, välineet, kilpailutoiminta yms.)

Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho

Vastaa Viestiin
Terwa Biljardi Oulu
Viestit: 5
Liittynyt: 09:50 12.02.2020

Kaisan Ikämiesten SM-kilpailut 7-8.3.2020 tulospalvelu

Viesti Kirjoittaja Terwa Biljardi Oulu »

Striimit:

Pöydät 1 ja 6: https://www.youtube.com/channel/UCOrrtQ ... qK0Mw/live
Pöydät 2 ja 5: https://www.youtube.com/channel/UCDfaE- ... dpPfw/live
Pöydät 3 ja 4: https://www.youtube.com/channel/UCfH7PJ ... xWKiQ/live
Keilahalli: https://www.youtube.com/watch?v=M4wWVKN ... e=youtu.be

Livescore: http://sinetti.com/kaisa2/live/score.html

50 v

1.kierros

Tuomilehto Rauno RBK 27 - Holopainen Jussi KLK 60
Ruuskanen Jyrki SaiBi 60 - Sudensalmi Arto SaiBil 19
Uusitalo Kari TBO 29v - Tamminen Kimmo RKS 25
Lahtinen Markku TBO 46 - Pohjanen Jukka SaBik 57v
Stark Jarmo TBO 60 - Leppänen Ari-Pekka TAK 40
Pessa Jari ToK 60 - Keto Vesa PPK 19
Juola Mika TBO 10 - Kiviaho Tero KoKa 60
Kähkönen Jouni RBK 8 - Kallio Kari RBK 60
Kultanen Matti KouBK 30 - Kaijansaari Simo OBK 60
Asikainen Petri KK-79 57v - Stark Mika EBK 39
Puuska Kari HBK 60 - Lyytikäinen Pasi TBO 12
Salo Pentti TBO 27 - Taunila Jari JoKK 60
Ahokas Jussi SaiBi 60 - Ruotsi Pekka PVK 37
Asp Kaj EBK 60 - Vatanen Esko SaBik 24
Pullinen Jyrki KCM 43v - Vepsäläinen Pasi WKS 40
Hernesniemi Pekka RBK 60 - Laine Kimmo KK-79 42
Laine Hannu HyvBK 19 - Pekkola Janne KaKa 60
Keinänen Juha TBO 46 - Närä Erkki RBK 60
Martikainen Klaus IBK 30 - Panula Kai TBO 60
Kesti Pentti TBO 38 - Turtiainen Jussi WKS 60
Malmi Jari OBK 60 - Oinonen Mikko KLK 28
Nuutinen Mauno PVK 60 - Kantokivi Kari IBK 30

2.kierros

Tuomilehto Rauno RBK 31 - Ruuskanen Jyrki SaiBi 60
Holopainen Jussi KLK 51 - Sudensalmi Arto SaiBil 60
Uusitalo Kari TBO 42 - Lahtinen Markku TBO 60
Tamminen Kimmo RKS 12 - Pohjanen Jukka SaBik 60
Stark Jarmo TBO 22 - Pessa Jari ToK 60
Leppänen Ari-Pekka TAK 19 - Keto Vesa PPK 60
Juola Mika TBO 60 - Kähkönen Jouni RBK 29
Kiviaho Tero KoKa 46 - Kallio Kari RBK 60
Kultanen Matti KouBK 21 - Asikainen Petri KK-79 60
Kaijansaari Simo OBK 6 - Stark Mika EBK 60
Puuska Kari HBK 60 - Salo Pentti TBO 51
Lyytikäinen Pasi TBO 23 - Taunila Jari JoKK 60
Ahokas Jussi SaiBi 55 - Asp Kaj EBK 60
Ruotsi Pekka PVK 20v - Vatanen Esko SaBik 12
Pullinen Jyrki KCM 57 - Hernesniemi Pekka RBK 60
Vepsäläinen Pasi WKS 60 - Laine Kimmo KK-79 21
Laine Hannu HyvBK 60 - Keinänen Juha TBO 46
Pekkola Janne KaKa 60 - Närä Erkki RBK 9
Martikainen Klaus IBK 34 - Kesti Pentti TBO 60
Panula Kai TBO 40 - Turtiainen Jussi WKS 60
Malmi Jari OBK 60 - Nuutinen Mauno PVK 49
Oinonen Mikko KLK 36 - Kantokivi Kari IBK 60

3.kierros

Holopainen Jussi KLK 60 - Ruuskanen Jyrki SaiBi 25
Sudensalmi Arto SaiBil 41v - Uusitalo Kari TBO 29
Lahtinen Markku TBO 30 - Stark Jarmo TBO 60
Pohjanen Jukka SaBik 60 - Pessa Jari ToK 16
Keto Vesa PPK 60 - Juola Mika TBO 58
Kiviaho Tero KoKa 60 - Kaijansaari Simo OBK 33
Kallio Kari RBK 60 - Asikainen Petri KK-79 32
Stark Mika EBK 60 - Puuska Kari HBK 25
Taunila Jari JoKK 60 - Ahokas Jussi SaiBi 43
Ruotsi Pekka PVK 10 - Asp Kaj EBK 60
Pullinen Jyrki KCM 27 - Laine Hannu HyvBK 43v
Vepsäläinen Pasi WKS 23 - Hernesniemi Pekka RBK 60
Pekkola Janne KaKa 30 - Panula Kai TBO 47v
Närä Erkki RBK 44 - Kesti Pentti TBO 60
Turtiainen Jussi WKS 21 - Nuutinen Mauno PVK 60
Malmi Jari OBK 44 - Kantokivi Kari IBK 60

4.kierros

Holopainen Jussi KLK 45v - Pohjanen Jukka SaBik 43
Ruuskanen Jyrki SaiBi 56 - Stark Jarmo TBO 60
Sudensalmi Arto SaiBil 32 - Pessa Jari ToK 60
Keto Vesa PPK 20 - Kiviaho Tero KoKa 60
Kallio Kari RBK 42 - Stark Mika EBK 60
Asikainen Petri KK-79 60 - Puuska Kari HBK 5
Taunila Jari JoKK 40 - Asp Kaj EBK 57v
Hernesniemi Pekka RBK 38 - Laine Hannu HyvBK 46v
Pekkola Janne KaKa 60 - Kesti Pentti TBO 21
Panula Kai TBO 60 - Malmi Jari OBK 6
Turtiainen Jussi WKS 56 - Kantokivi Kari IBK 60

5.kierros

Nuutinen Mauno PVK 60 - Holopainen Jussi KLK 41
Pohjanen Jukka SaBik 27 - Stark Jarmo TBO 60
Pessa Jari ToK 22 - Kiviaho Tero KoKa 60
Kallio Kari RBK 60 - Taunila Jari JoKK 24
Asikainen Petri KK-79 60 - Asp Kaj EBK 47
Stark Mika EBK 60 - Hernesniemi Pekka RBK 31
Laine Hannu HyvBK 48v - Panula Kai TBO 35
Pekkola Janne KaKa 60 - Nuutinen Mauno PVK 22

6.kierros

Kantokivi Kari IK 60 - Stark Jarmo TBO 37
Kiviaho Tero KoKa 60 - Asikainen Petri KK-79 18
Kallio Kari RBK 52 - Asp Kaj EBK 60
Stark Mika EBK 45 - Laine Hannu HyvBK 60
Pekkola Janne KaKa 60 - Kantokivi Kari IK 20

7.kierros

Kiviaho Tero KoKa 60 - Laine Hannu HyvBK 46
Asp Kaj EBK 56 - Pekkola Janne KaKa 60

8.kierros

Finaali

Kiviaho Tero KoKa 60 - Pekkola Janne KaKa 28

60 v

1.kierros

Koskinen Arvi TBO 60 - Ajomo Pertti RKS 41
Vihavainen Kari PBK 60 - Mäkinen Kari KoKa 24
Kärsämänoja Tomi TBO 32 - Kohtala Reijo TBO 60
Tainio Jarmo PVK 16 - Tunturi Kari OBK 60
Rautakoura Jouni PVK 59v - Tähtinen Erkki RKS 41
Kinnunen Martti KLK 38 - Hatunen Hannu TBO 41v
Peräntie Esa ToK 12 - Thomenius Kari HBK 60
Larinen Simo EBK 9 - Öhman Kaj HBK 60
Ajomo Martti RKS 33 - Hyyryläinen Juha PVK 60
Virtanen Olli PVK 51v - Rantanen Mikko TAK 26
Kähönen Pekka Mis 60 - Kokkaret Raimo TBO 36
Kantanen Juha IK 60 - Kangas Markku KeMK 45
Lahdenperä Hannu PBK 30 - Räisänen Jouni KeMK 60
Sinisalo Veli-Pekka RKS 28 - Korhonen Ilkka TKS 60
Kosonen Jaakko Saibi 34 - Hyvönen Kari KLK 60
Stenman Eerik TSK 60 - Hämäläinen Heimo HBK 34
Hakkarainen Jarmo OSK 11 - Alaviuhkola Matti ToK 37v
Timosaari Kari TBO 43 - Halvari Heikki RBK 60
Huoso Jukka JoKK 4 - Ahola Lassi IBK 60
Saarenpää Ari KouBK 60 - Hokkanen Hannu JoKK 18
Tiitta Jukka JoKK 21 - Kaikkonen Raimo RKK 39v
Riikonen harri WKS 45 - Heino Jyrki HSK 60
Viitala Matti OBK 60 - Kallipuska Pekka TBO 36
Kalaja Matti OBK 59v - Paronen Ilari JoKK 53
Liimatta Auvo TBO 60 - Ahola Risto EBK 0
Kaija Jarmo WKS 59v - Malminen Juha IBK 50

2.kierros

Koskinen Arvi TBO 60 - Vihavainen Kari PBK 21
Ajomo Pertti RKS 40 - Mäkinen Kari KoKa 60
Kärsämänoja Tomi TBO 60 - Tainio Jarmo PVK 42
Kohtala Reijo TBO 51v - Tunturi Kari OBK 45
Rautakoura Jouni PVK 52v - Kinnunen Martti KLK 13
Tähtinen Erkki RKS 56v - Hatunen Hannu TBO 36
Peräntie Esa ToK 60 - Larinen Simo EBK 47
Thomenius Kari HBK 60 - Öhman Kaj HBK 44
Ajomo Martti RKS 60 - Virtanen Olli PVK 37
Hyyryläinen Juha PVK 60 - Rantanen Mikko TAK 24
Kähönen Pekka Mis 40v - Kantanen Juha IK 7
Kokkaret Raimo TBO 27 - Kangas Markku KeMK 60
Lahdenperä Hannu PBK 49v - Sinisalo Veli-Pekka RKS 45
Räisänen Jouni KeMK 9 - Korhonen Ilkka TKS 60
Kosonen Jaakko Saibi 47 - Stenman Eerik TSK 58v
Hyvönen Kari KLK 28 - Hämäläinen Heimo HBK 51v
Hakkarainen Jarmo OSK 18 - Timosaari Kari TBO 60
Alaviuhkola Matti ToK 39 - Halvari Heikki RBK 46v
Huoso Jukka JoKK 2 - Saarenpää Ari KouBK 60
Ahola Lassi IBK 60 - Hokkanen Hannu JoKK 18
Tiitta Jukka JoKK 44 - Riikonen harri WKS 60
Kaikkonen Raimo RKK 5 - Heino Jyrki HSK 60
Viitala Matti OBK 53 - Kalaja Matti OBK 60
Kallipuska Pekka TBO 17 - Paronen Ilari JoKK 60
Liimatta Auvo TBO 60 - Kaija Jarmo WKS 27
Ahola Risto EBK 60 - Malminen Juha IBK 12

3.kierros

Koskinen Arvi TBO 60 - Mäkinen Kari KoKa 42
Vihavainen Kari PBK 48v - Kärsämänoja Tomi TBO 21
Kohtala Reijo TBO 60 - Rautakoura Jouni PVK 40
Tunturi Kari OBK 60 - Tähtinen Erkki RKS 3
Hatunen Hannu TBO 39 - Peräntie Esa ToK 53v
Thomenius Kari HBK 47v - Ajomo Martti RKS 41
Öhman Kaj HBK 40 - Hyyryläinen Juha PVK 60
Virtanen Olli PVK 60 - Kähönen Pekka Mis 6
Kantanen Juha IK 35 - Lahdenperä Hannu PBK 50v
Kangas Markku KeMK 43v - Räisänen Jouni KeMK 24
Korhonen Ilkka TKS 8 - Hyvönen Kari KLK 60
Stenman Eerik TSK 42v - Alaviuhkola Matti ToK 25
Hämäläinen Heimo HBK 60 - Timosaari Kari TBO 45
Halvari Heikki RBK 26v - Ahola Lassi IBK 18
Saarenpää Ari KouBK 60 - Kaikkonen Raimo RKK 45
Riikonen harri WKS 60 - Viitala Matti OBK 47
Heino Jyrki HSK 23 - Kalaja Matti OBK 33v
Paronen Ilari JoKK 38 - Liimatta Auvo TBO 60
Ahola Risto EBK 60 - Kaija Jarmo WKS 7

4.kierros

Koskinen Arvi TBO 52 - Kohtala Reijo TBO 60
Vihavainen Kari PBK 59v - Tunturi Kari OBK 41
Rautakoura Jouni PVK 57v - Peräntie Esa ToK 41
Thomenius Kari HBK 51v - Hyyryläinen Juha PVK 44
Virtanen Olli PVK 57v - Kangas Markku KeMK 40
Kähönen Pekka Mis 13 - Lahdenperä Hannu PBK 19v
Korhonen Ilkka TKS 60 - Stenman Eerik TSK 38
Hyvönen Kari KLK 37 - Halvari Heikki RBK 54v
Hämäläinen Heimo HBK 31 - Ahola Lassi IBK 51v
Saarenpää Ari KouBK 5 - Riikonen harri WKS 60
Heino Jyrki HSK 54v - Liimatta Auvo TBO 26
Kalaja Matti OBK 41 - Ahola Risto EBK 50v

5.kierros

Koskinen Arvi TBO 60 - Rautakoura Jouni PVK 37
Vihavainen Kari PBK 44 - Kohtala Reijo TBO 60
Thomenius Kari HBK 44 - Virtanen Olli PVK 50v
Hyyryläinen Juha PVK 47v - Lahdenperä Hannu PBK 37
Korhonen Ilkka TKS 60 - Halvari Heikki RBK 32
Stenman Eerik TSK 6 - Ahola Lassi IBK 60
Saarenpää Ari KouBK 60 - Kalaja Matti OBK 52
Riikonen harri WKS 20 - Liimatta Auvo TBO 60
Heino Jyrki HSK 60 - Ahola Risto EBK 11

6.kierros

KKoskinen Arvi TBO 60 - Thomenius Kari HBK 47
Kohtala Reijo TBO 60 - Hyyryläinen Juha PVK 23
Virtanen Olli PVK 38 - Korhonen Ilkka TKS 43v
Halvari Heikki RBK 46 - Saarenpää Ari KouBK 60
Ahola Lassi IBK 60 - Heino Jyrki HSK 0

7.kierros

Liimatta Auvo TBO 60 - Koskinen Arvi TBO 44
Kohtala Reijo TBO 24 - Korhonen Ilkka TKS 60
Ahola Lassi IBK 60 - Saarenpää Ari KouBK 35

8.kierros

Kohtala Reijo TBO 43 - Liimatta Auvo TBO 44v
Korhonen Ilkka TKS 60 - Ahola Lassi IBK 6

9.kierros

Finaali

Korhonen Ilkka TKS 60 - Liimatta Auvo TBO 14

70 v

1,kierros

Voutilainen Reijo EBK 30 - Tulkki Jorma TBO 60
Ahmala Pauli OSK 9 - Kalliomäki Pentti EBK 23v
Ulen Heikki KeMK 44v - Laakso Risto RBK 26
Valkama Jaakko Kemk 60 - Liedes Jorma Koka 0
Lämsä Seppo OBK 17 - Rantanen Pauli HBK 29v
Vuorikari Jukka KLK 38v - Inkinen Jarmo LK 31
Tertsunen Simo OSK 60 - Makkonen Jorma KaKa 8
Ruonala Esko TBO 60 - Virtanen Hannu PBK 32
Keränen Matti OBK 47 - Kajanne Kari KeMK 48v

2.kierros

Voutilainen Reijo EBK 27 - Ahmala Pauli OSK 49v
Tulkki Jorma TBO 60 - Kalliomäki Pentti EBK 18
Ulen Heikki KeMK 22 - Valkama Jaakko Kemk 47v
Laakso Risto RBK 60 - Liedes Jorma Koka 0
Lämsä Seppo OBK 54v - Vuorikari Jukka KLK 51
Rantanen Pauli HBK 47v - Inkinen Jarmo LK 13
Tertsunen Simo OSK 26 - Ruonala Esko TBO 60
Makkonen Jorma KaKa 60 - Keränen Matti OBK 39
Virtanen Hannu PBK 5 - Kajanne Kari KeMK 60

3.kierros

Tulkki Jorma TBO 21 - Ahmala Pauli OSK 32v
Kalliomäki Pentti EBK 22 - Ulen Heikki KeMK 60
Laakso Risto RBK 24 - Valkama Jaakko Kemk 38v
Lämsä Seppo OBK 34 - Tertsunen Simo OSK 60
Rantanen Pauli HBK 25 - Vuorikari Jukka KLK 33v
Makkonen Jorma KaKa 20 - Ruonala Esko TBO 60

4.kierros

Kajanne Kari KeMK 60 - Tulkki Jorma TBO 2
Ahmala Pauli OSK 25 - Ulen Heikki KeMK 60
Valkama Jaakko Kemk 18 - Rantanen Pauli HBK 53v
Vuorikari Jukka KLK 50 - Tertsunen Simo OSK 53v
Ruonala Esko TBO 30v - Kajanne Kari KeMK 21

5.kierros

Ulen Heikki KeMK 54v - Rantanen Pauli HBK 39
Valkama Jaakko Kemk 31 - Ruonala Esko TBO 40v
Tertsunen Simo OSK 60 - Kajanne Kari KeMK 33

6.kierros

Ulen Heikki KeMK 33 - Tertsunen Simo OSK 60

7.kierros

Finaali

Ruonala Esko TBO 58 - Tertsunen Simo OSK 59v

8.kierros

Grande Finaal

Ruonala Esko TBO 58 - Tertsunen Simo OSK 59v

80 v

1.kierros

Viertola Reino RKK 47v - Siitonen Martti OSK 36
Ala-Louko Mauri RKK 42v - Perä-Rouhu Yrjö TKS 27
Tuomainen Jorma KLK 21 - Kärkkäinen Matti TKS 42v

2,kierros

Viertola Reino RKK 24v - Ala-Louko Mauri RKK 22
Siitonen Martti OSK 30v - Tuomainen Jorma KLK 28
Perä-Rouhu Yrjö TKS 30v - Kärkkäinen Matti TKS 24

3.kierros

Viertola Reino RKK 29 - Perä-Rouhu Yrjö TKS 35v
Siitonen Martti OSK 40v - Ala-Louko Mauri RKK 26

4.kierros

Kärkkäinen Matti TKS 1 - Viertola Reino RKK 31v
Siitonen Martti OSK 21 - Perä-Rouhu Yrjö TKS 60

5.kierros

Finaaali

Viertola Reino RKK 31v - Perä-Rouhu Yrjö TKS 22

Lopputulokset:

80 v sarja

1. Viertola Reino RKK - 4/162
2. Perä-Rouhu Yrjö TKS - 3/174
3. Siitonen Martti OSK - 2/127
4. Ala-Louko Mauri RKK - 1/90
5. Kärkkäinen Matti TKS - 1/67
6. Tuomainen Jorma KLK - 0/49

70 v sarja

1. Ruonala Esko TBO - 6/368
2. Tertsunen Simo OSK - 6/430
3. Ulen Heikki KeMK - 4/273
4. Kajanne Kari KeMK - 3/222
5. Valkama Jaakko Kemk - 3/194
6. Rantanen Pauli HBK - 3/193
7. Vuorikari Jukka KLK - 2/172
8. Tulkki Jorma TBO - 2/143
9. Ahmala Pauli OSK - 2/115
10. Laakso Risto RBK - 1/110
11. Lämsä Seppo OBK - 1/105
12. Makkonen Jorma KaKa - 1/88
13. Kalliomäki Pentti EBK - 1/63
14. Keränen Matti OBK - 0/86
15. Voutilainen Reijo EBK - 0/57
16. Inkinen Jarmo LK - 0/44
17. Virtanen Hannu PBK - 0/37
18. Liedes Jorma Koka - 0/0

60 v sarja

1. Korhonen Ilkka TKS - 8/471
2. Liimatta Auvo TBO - 6/384
3. Kohtala Reijo TBO - 6/418
4. Ahola Lassi IBK - 6/375
5. Koskinen Arvi TBO - 5/396
6. Saarenpää Ari KouBK - 5/340
7. Thomenius Kari HBK - 4/309
8. Hyyryläinen Juha PVK - 4/294
9. Virtanen Olli PVK - 4/293
10. Halvari Heikki RBK - 4/264
11. Heino Jyrki HSK - 4/257
12. Rautakoura Jouni PVK - 3/245
12. Riikonen harri WKS - 3/245
12. Kalaja Matti OBK - 3/245
15. Vihavainen Kari PBK - 3/232
16. Stenman Eerik TSK - 3/204
17. Lahdenperä Hannu PBK - 3/185
18. Ahola Risto EBK - 3/181
19. Tunturi Kari OBK - 2/206
20. Kangas Markku KeMK - 2/188
21. Hyvönen Kari KLK - 2/185
22. Hämäläinen Heimo HBK - 2/176
23. Peräntie Esa ToK - 2/166
24. Kähönen Pekka Mis - 2/119
25. Viitala Matti OBK - 1/160
26. Paronen Ilari JoKK - 1/151
27. Timosaari Kari TBO - 1/148
28. Öhman Kaj HBK - 1/144
29. Ajomo Martti RKS - 1/134
30. Mäkinen Kari KoKa - 1/126
31. Hatunen Hannu TBO - 1/116
32. Kärsämänoja Tomi TBO - 1/113
33. Kantanen Juha IK - 1/102
34. Alaviuhkola Matti ToK - 1/101
35. Tähtinen Erkki RKS - 1/100
36. Räisänen Jouni KeMK - 1/93
36. Kaija Jarmo WKS - 1/93
38. Kaikkonen Raimo RKK - 1/89
39. Ajomo Pertti RKS - 0/81
39. Kosonen Jaakko Saibi - 0/81
41. Sinisalo Veli-Pekka RKS - 0/73
42. Tiitta Jukka JoKK - 0/65
43. Kokkaret Raimo TBO - 0/63
44. Malminen Juha IBK - 0/62
45. Tainio Jarmo PVK - 0/58
46. Larinen Simo EBK - 0/56
47. Kallipuska Pekka TBO - 0/53
48. Kinnunen Martti KLK - 0/51
49. Rantanen Mikko TAK - 0/50
50. Hokkanen Hannu JoKK - 0/36
51. Hakkarainen Jarmo OSK - 0/29
52. Huoso Jukka JoKK - 0/6

50 v sarja

1. Kiviaho Tero KoKa - 7/466
2. Pekkola Janne KaKa - 6/418
3. Asp Kaj EBK - 5/400
4. Laine Hannu HyvBK - 5/322
5. Kallio Kari RBK - 4/334
6. Stark Mika EBK - 4/324
7. Stark Jarmo TBO - 4/299
8. Kantokivi Kari IK - 4/290
9. Asikainen Petri KK-79 - 4/287
10. Holopainen Jussi KLK - 3/257
11. Nuutinen Mauno PVK - 3/251
12. Hernesniemi Pekka RBK - 3/249
13. Pohjanen Jukka SaBik - 3/247
14. Taunila Jari JoKK - 3/244
15. Panula Kai TBO - 3/242
16. Pessa Jari ToK - 3/218
17. Ruuskanen Jyrki SaiBi - 2/201
18. Turtiainen Jussi WKS - 2/197
19. Kesti Pentti TBO - 2/179
20. Malmi Jari OBK - 2/170
21. Keto Vesa PPK - 2/159
22. Sudensalmi Arto SaiBil - 2/152
23. Puuska Kari HBK - 2/150
24. Ahokas Jussi SaiBi - 1/158
25. Lahtinen Markku TBO - 1/136
26. Juola Mika TBO - 1/128
27. Pullinen Jyrki KCM - 1/127
28. Vepsäläinen Pasi WKS - 1/123
29. Närä Erkki RBK - 1/113
30. Uusitalo Kari TBO - 1/100
31. Kaijansaari Simo OBK - 1/99
32. Ruotsi Pekka PVK - 1/67
33. Keinänen Juha TBO - 0/92
34. Salo Pentti TBO - 0/78
35. Martikainen Klaus IBK - 0/64
35. Oinonen Mikko KLK - 0/64
37. Laine Kimmo KK-79 - 0/63
38. Leppänen Ari-Pekka TAK - 0/59
39. Tuomilehto Rauno RBK - 0/58
40. Kultanen Matti KouBK - 0/51
41. Tamminen Kimmo RKS - 0/37
41. Kähkönen Jouni RBK - 0/37
43. Vatanen Esko SaBik - 0/36
44. Lyytikäinen Pasi TBO - 0/35

Pisimmät sarjat:

Ilkka Korhonen 41
Mika Stark 36
Jarmo Stark 35
Arvi Koskinen 32
Auvo Liimatta 30
Kari Kajanne 25

Kiitoksia kaikille osallistujille !!
Viimeksi muokannut Terwa Biljardi Oulu, 21:00 08.03.2020. Yhteensä muokattu 281 kertaa.

Kooman 57
Viestit: 2
Liittynyt: 08:47 12.02.2020

Re: Kaisan Ikämiesten SM-kilpailut 7-8.3.2020 tulospalvelu

Viesti Kirjoittaja Kooman 57 »

EI voi olla Peräntie- Larinen la 10.30 , kun ekan kier. Peli on Peräntie- Thomenius ja Larinen- Öhman.🧙‍♂️ nyt näyttää kyllä aika sekavalta tuo peluutus! Osalla jo perj. eka peli ja sitten la. aamuna toka peli ennen kun muut on pelannu edes ekaa peliä!!!😳
Öhman Kaj :D

tove-espanjol
Viestit: 21
Liittynyt: 14:00 06.01.2012

Re: Kaisan Ikämiesten SM-kilpailut 7-8.3.2020 tulospalvelu

Viesti Kirjoittaja tove-espanjol »

Olisko perjantain peli Ruonala-Virtala,ehkä Ruonala-Virtanen

kulmakula
Viestit: 336
Liittynyt: 10:47 11.10.2010

Re: Kaisan Ikämiesten SM-kilpailut 7-8.3.2020 tulospalvelu

Viesti Kirjoittaja kulmakula »

Huomio tbo olen laittanut teille mesengerissä viestiä... :wink:
Klaus Martikainen IBK

Vastaa Viestiin