LIVESTREAMIT:
PVK:
Päivitetyt linkit (pöytä 3), selainpohjainen käyttöliittymä. Vaatii flash tuen. Mobiililaitteilla vahti live sovelluksen kautta, saa ladattua laitteen sovelluskaupasta ( vaatii admin tunnukset, vain PVK:n sisäisessä käytössä)
Pöytä 1
https://elisalive.com/public/3-B2cRkUO9 ... Zd5uCsiqsV
Pöytä 4,3,2,1
https://elisalive.com/public/8d4acf90-5 ... 1999e17076
Pöytä 3
https://elisalive.com/public/eOIeycqznK ... DGpDKAL5Pp
EBK:
https://www.youtube.com/channel/UCOzPxZ ... 8gvvA/live
PVK Helsinki 1. kierros
Rantanen Pauli HBK 60 - (6) Tainio Tatu PVK 58
Mattila Nesto HBK 60 - Forsblom Carl Johan HBK 50
Nordberg Mikael Ritz 60 - Kontio Jukka EBK 15
(3) Teittinen Jari HBK 56 - Tainio Jarmo PVK 60
Pohjanen Jukka SaBik 6 - Lounamaa Joonas EBK 60
Gröhn Mika RBK 60 - (7) Pasanen Ville Ritz 31
Juslin Petja HyvBK 29 - Heinonen Kari PVK 60 (Heinonen 38 sarja)
Mikkonen Petri PVK 0 - Kaikkonen Kimmo HyvBK 60
(2) Koponen Markku HSK 60 - Holtari Elisa Ritz 24
Laine Hannu RB hakee ylhäältä
EBK Espoo 1. kierros
Pekkala Panu EBK 37 - (5) Päivinen Tero PVK 60
Kalliomäki Pentti EBK 60 - Ruotsi Pekka PVK 57
Laaksonen Kim TBK 60 - Laine Kim EBK 24
(4) Puuska Kari HBK 60 - Thoménius Kari HBK 34
Tondi Juha IBK 38 - Larinen Simo EBK 60
Viitala Matti OBK 34 - (8) Ijäs Markku HyvBK 60
Jokelin Toni KouBK 2 - Korkiakoski Harri I-HBS 60 (Harppa 38 sarja alotuksesta, 19m30s)
Muurimäki Pekka HSK 1 - Verho Pekka EBK 60
(1) Kiviaho Tero KoKa 60 - Poikolainen Mika I-HBS 56
Wiss Janne TBK hakee ylhäältä
PVK Helsinki 2. kierros
Laine Hannu RB 50 - Rantanen Pauli HBK 60
(6) Tainio Tatu PVK 18 - Mattila Nesto HBK 60
Forsblom Carl Johan HBK 50v - Nordberg Mikael Ritz 28
Kontio Jukka EBK 23 - (3) Teittinen Jari HBK 60
Tainio Jarmo PVK 16 - Pohjanen Jukka SaBik 60
Lounamaa Joonas EBK 53 - Gröhn Mika RBK 60
(7) Pasanen Ville Ritz 60 - Juslin Petja HyvBK 36
Heinonen Kari PVK 60 - Mikkonen Petri PVK 14
Kaikkonen Kimmo HyvBK 60 - (2) Koponen Markku HSK 24
14:00 Holtari Elisa Ritz 0 - Laine Hannu RB 0
EBK Espoo 2. kierros
Wiss Janne TBK 60 - Pekkala Panu EBK 35
(5) Päivinen Tero PVK 60 - Kalliomäki Pentti EBK 23
Ruotsi Pekka PVK 20 - Laaksonen Kim TBK 60
Laine Kim EBK 43 - (4) Puuska Kari HBK 60
Thoménius Kari HBK 34 - Tondi Juha IBK 60
Larinen Simo EBK 60 - Viitala Matti OBK 35
(8) Ijäs Markku HyvBK 60 - Jokelin Toni KouBK 24
Korkiakoski Harri I-HBS 60 - Muurimäki Pekka HSK 53
Verho Pekka EBK 24 - (1) Kiviaho Tero KoKa 60
Poikolainen Mika I-HBS 43 - Wiss Janne CST 57v
PVK Helsinki 3. kierros
Rantanen Pauli HBK 60 - Mattila Nesto HBK 43
Forsblom Carl Johan HBK 42 - (3) Teittinen Jari HBK 60
Nordberg Mikael Ritz 60 - Tainio Jarmo PVK 32
Pohjanen Jukka SaBik 42 - Gröhn Mika RBK 60
Lounamaa Joonas EBK 6 - (7) Pasanen Ville Ritz 60
Heinonen Kari PVK 0 - Kaikkonen Kimmo HyvBK 60
(2) Koponen Markku HSK 60 - Laine Hannu RB 31
EBK Espoo 3. kierros
(5) Päivinen Tero PVK 32 - Laaksonen Kim TBK 60
Kalliomäki Pentti EBK 10 - (4) Puuska Kari HBK 60
Tondi Juha IBK 60 - (8) Ijäs Markku HyvBK 42
Larinen Simo EBK 18 - Korkiakoski Harri I-HBS 60 (16 minuuttia)
Verho Pekka EBK 24 - Wiss Janne CST 60
PVK Helsinki 4. kierros
Rantanen Pauli HBK 39 - Nordberg Mikael Ritz 60
1 Mattila Nesto HBK 0 - (3) Teittinen Jari HBK 0
Gröhn Mika RBK 0 - Heinonen Kari PVK 0
(7) Pasanen Ville Ritz 58 - Kaikkonen Kimmo HyvBK 60
EBK Espoo 4. kierros
(1) Kiviaho Tero KoKa 54 - (5) Päivinen Tero PVK 60
Laaksonen Kim TBK 60 - (4) Puuska Kari HBK 27 (Kim 30 sarjalla poikki)
Tondi Juha IBK 60 - Korkiakoski Harri I-HBS 32
Larinen Simo EBK 23 - (8) Ijäs Markku HyvBK 60 (Ijäs 31 sarja)
(1) Kiviaho Tero KoKa 60 - Wiss Janne CST 20
PVK Helsinki 5. kierros
(2) Koponen Markku HSK 60 - Rantanen Pauli HBK 3
Nordberg Mikael Ritz 0 - (3) Teittinen Jari HBK 0
Gröhn Mika RBK 0 - Kaikkonen Kimmo HyvBK 0
EBK Espoo 5. kierros
(5) Päivinen Tero PVK 60 - (4) Puuska Kari HBK 43
Laaksonen Kim TBK 60 - Tondi Juha IBK 6 (Kimi 45 sarjalla poikki, peliaika 3m44s)
(8) Ijäs Markku HyvBK 51 - (1) Kiviaho Tero KoKa 60
Korkiakoski Harri I-HBS 49 - Wiss Janne CST 60
PVK Helsinki 6.kierros KAAVIOT YHDISTETTY
(2) Koponen Markku HSK 60 - Nordberg Mikael Ritz 37
Gröhn Mika RBK 49 - (2) Koponen Markku HSK 60
Kaikkonen Kimmo HyvBK 60 - Päivinen Tero (5) PVK 58
Laaksonen Kim TBK 60 - (1) Kiviaho Tero KoKa 0 (Kim 38 sarja)
PVK Helsinki 7.kierros
Wiss Janne TBK 60 - Kaikkonen Kimmo HyvBK 12
Koponen Markku (2) HSK 33 - Laaksonen Kim TBK 60 (Kim 35 sarja)
PVK Helsinki 8.kierros
Wiss Janne TBK 2 - Laaksonen Kim TBK 60 (Kim 38 sarja)
FINAALI
Kaikkonen Kimmo HyvBK 18 - Laaksonen Kim TBK 60 (Kim 32 sarja)
RG 9 KRISTALLIKILPAILU 2016 TULOSPALVELU
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
RG 9 KRISTALLIKILPAILU 2016 TULOSPALVELU
Viimeksi muokannut Myrkky, 22:00 26.11.2016. Yhteensä muokattu 74 kertaa.
Matti Kärnä, EBK
Re: RG 9 KRISTALLIKILPAILU 2016 TULOSPALVELU
Toimisko nyt korjatulla linkillä?
En saanut tota toista linkkiä toimimaan, ei taida olla kamera päällä
En saanut tota toista linkkiä toimimaan, ei taida olla kamera päällä
Matti Kärnä, EBK
Re: RG 9 KRISTALLIKILPAILU 2016 TULOSPALVELU
LOPULLISET TULOKSET:
1 Laaksonen Kim TBK - 9/540
2 Kaikkonen Kimmo HyvBK - 6/390
3 Koponen Markku (2) HSK - 5/357
4 Wiss Janne TBK - 5/319
5 Gröhn Mika RBK - 4/342 (Kabike paras palkintojen ulkopuolinen 93€, jaettu)
6 Päivinen Tero (5) PVK - 4/330 (Ei kabikessa)
7 Nordberg Mikael Ritz - 4/305 (Kabike paras 4v 77,50€)
8 Kiviaho Tero (1) KoKa - 4/294
9 Teittinen Jari (3) HBK - 3/286 (Kabike paras 3v 62€)
10 Ijäs Markku (8) HyvBK - 3/273
11 Korkiakoski Harri I-HBS - 3/261
12 Puuska Kari (4) HBK - 3/250
13 Tondi Juha IBK - 3/224
14 Rantanen Pauli HBK - 3/222
15 Pasanen Ville (7) Ritz - 2/209 (Kabike paras 2v 46,50€, jaettu)
16 Mattila Nesto HBK - 2/192
17 Larinen Simo EBK - 2/161
18 Heinonen Kari PVK - 2/158
19 Forsblom Carl Johan HBK - 1/142 (Ei kabikessa)
20 Laine Hannu RB - 1/141 (Kabike paras 1v 31€)
21 Lounamaa Joonas EBK - 1/119
22 Tainio Jarmo PVK - 1/108
22 Pohjanen Jukka SaBik - 1/108
22 Verho Pekka EBK - 1/108
25 Kalliomäki Pentti EBK - 1/93
26 Poikolainen Mika I-HBS - 0/99
27 Ruotsi Pekka PVK - 0/77
28 Tainio Tatu (6) PVK - 0/76
29 Pekkala Panu EBK - 0/72
30 Viitala Matti OBK - 0/69
31 Thoménius Kari HBK - 0/68
32 Laine Kim EBK - 0/67
33 Holtari Elisa Ritz - 0/66
34 Juslin Petja HyvBK - 0/65
35 Muurimäki Pekka HSK - 0/54
36 Kontio Jukka EBK - 0/41
37 Jokelin Toni KouBK - 0/26
38 Mikkonen Petri HBK - 0/14
1 Laaksonen Kim TBK - 9/540
2 Kaikkonen Kimmo HyvBK - 6/390
3 Koponen Markku (2) HSK - 5/357
4 Wiss Janne TBK - 5/319
5 Gröhn Mika RBK - 4/342 (Kabike paras palkintojen ulkopuolinen 93€, jaettu)
6 Päivinen Tero (5) PVK - 4/330 (Ei kabikessa)
7 Nordberg Mikael Ritz - 4/305 (Kabike paras 4v 77,50€)
8 Kiviaho Tero (1) KoKa - 4/294
9 Teittinen Jari (3) HBK - 3/286 (Kabike paras 3v 62€)
10 Ijäs Markku (8) HyvBK - 3/273
11 Korkiakoski Harri I-HBS - 3/261
12 Puuska Kari (4) HBK - 3/250
13 Tondi Juha IBK - 3/224
14 Rantanen Pauli HBK - 3/222
15 Pasanen Ville (7) Ritz - 2/209 (Kabike paras 2v 46,50€, jaettu)
16 Mattila Nesto HBK - 2/192
17 Larinen Simo EBK - 2/161
18 Heinonen Kari PVK - 2/158
19 Forsblom Carl Johan HBK - 1/142 (Ei kabikessa)
20 Laine Hannu RB - 1/141 (Kabike paras 1v 31€)
21 Lounamaa Joonas EBK - 1/119
22 Tainio Jarmo PVK - 1/108
22 Pohjanen Jukka SaBik - 1/108
22 Verho Pekka EBK - 1/108
25 Kalliomäki Pentti EBK - 1/93
26 Poikolainen Mika I-HBS - 0/99
27 Ruotsi Pekka PVK - 0/77
28 Tainio Tatu (6) PVK - 0/76
29 Pekkala Panu EBK - 0/72
30 Viitala Matti OBK - 0/69
31 Thoménius Kari HBK - 0/68
32 Laine Kim EBK - 0/67
33 Holtari Elisa Ritz - 0/66
34 Juslin Petja HyvBK - 0/65
35 Muurimäki Pekka HSK - 0/54
36 Kontio Jukka EBK - 0/41
37 Jokelin Toni KouBK - 0/26
38 Mikkonen Petri HBK - 0/14
Matti Kärnä, EBK