2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
48 pelaajaa ilmoittautui, hyvä määrä kaaviolle. Pelataan alkukierrokset 11 pöydällä. Tässä ensimmäisten otteluiden alkamisajat. WO:n saaneet pelaajat voivat katsoa, ketä vastaan pelaavat siten, että Kettunen pelaa Baranov/Koivusta vastaan, Ikonen pelaa Kapanen/Seppänen voittajaa vastaan jnejne.
Tervetuloa, patongit odottaa syöjäänsä heti aamusta!
1. kierros:
Paikalla viimeistään 9:45:
Sergei Baranov - Ari Koivunen
Aki Kapanen - Pentti Seppänen
Juha Levo - Janne Alho
Samuli Työrinoja - Ilari Nieminen
Christoffer Pimenoff - Mika Rönn
Connie Kibsgaard - Kalle Verho
Vesa Härkönen - Joonas Saloheimo
Sami Kujala - Ben Wikström
Ville Rautoja - Jani Suokas
Tero Hilpinen - Pasi Salonen
Ville Koskela - Tuomo Stenhammar
Paikalle 10:45
Santtu Pyykönen - Jani Engblom
Petri Hakolampi - Mikko Valkama
Bennie Wardi - Teemu Oksanen
Mikko Saario - Tommy Lindström
Ismo Koso - Vili Puumalainen
1. voittajien kierros (näillä WO 1. kierrokselta):
Paikalle 10:45
Janne Kettunen
Sami Ikonen
Georg Savolainen
Jyri Toivonen
Risto Maliniemi
Mikko Ruotsalainen
Paikalle 11:45
Konsta Aittola
Joonas Castrén
Jouni Kelokaski
Marko Kolehmainen
Sebastian Pimenoff
Jarkko Vainikka
Antti Timonen
Niko Hyvönen
Timo Heino
Marko Tomminen
Tervetuloa, patongit odottaa syöjäänsä heti aamusta!
1. kierros:
Paikalla viimeistään 9:45:
Sergei Baranov - Ari Koivunen
Aki Kapanen - Pentti Seppänen
Juha Levo - Janne Alho
Samuli Työrinoja - Ilari Nieminen
Christoffer Pimenoff - Mika Rönn
Connie Kibsgaard - Kalle Verho
Vesa Härkönen - Joonas Saloheimo
Sami Kujala - Ben Wikström
Ville Rautoja - Jani Suokas
Tero Hilpinen - Pasi Salonen
Ville Koskela - Tuomo Stenhammar
Paikalle 10:45
Santtu Pyykönen - Jani Engblom
Petri Hakolampi - Mikko Valkama
Bennie Wardi - Teemu Oksanen
Mikko Saario - Tommy Lindström
Ismo Koso - Vili Puumalainen
1. voittajien kierros (näillä WO 1. kierrokselta):
Paikalle 10:45
Janne Kettunen
Sami Ikonen
Georg Savolainen
Jyri Toivonen
Risto Maliniemi
Mikko Ruotsalainen
Paikalle 11:45
Konsta Aittola
Joonas Castrén
Jouni Kelokaski
Marko Kolehmainen
Sebastian Pimenoff
Jarkko Vainikka
Antti Timonen
Niko Hyvönen
Timo Heino
Marko Tomminen
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Tuloksia RockBaystä:
Ensimmäinen kierros
Janne Kettunen W.O. 6 - 0
Sergei Baranov Ari Koivunen 2 - 7
Aki Kapanen Pentti Seppänen 7 - 5
W.O. Sami Ikonen 0 - 6
Georg Savolainen W.O. 6 - 0
Juha Levo Janne Alho 5 - 7
Samuli Työrinoja Ilari Nieminen 6 - 7
W.O. Jyri Toivonen 0 - 6
Risto Maliniemi W.O. 6 - 0
Christoffer Pimenoff Mika Rönn 2 - 7
Connie Kibsgaard Kalle Verho 7 - 2
W.O. Mikko Ruotsalainen 0 - 6
Konsta Aittola W.O. 6 - 0
Vesa Härkönen Joonas Saloheimo 7 - 5
Sami Kujala Ben Wikström 4 - 7
W.O. Joonas Castrén 0 - 6
Jouni Kelokaski W.O. 6 - 0
Ville Rautoja Jani Suokas 7 - 6
Tero Hilpinen Pasi Salonen 7 - 6
W.O. Marko Kolehmainen 0 - 6
Sebastian Pimenoff W.O. 6 - 0
Ville Koskela Tuomo Stenhammar 7 - 2
Santtu Pyykönen Jani Engblom 2 - 7
W.O. Jarkko Vainikka 0 - 6
Antti Timonen W.O. 6 - 0
Petri Hakolampi Mikko Valkama 7 -
Bennie Wardi Teemu Oksanen 7 - 4
W.O. Niko Hyvönen 0 - 6
Timo Heino W.O. 6 - 0
Mikko Saario Tommy Lindström 7 - 4
Ismo Koso Vili Puumalainen 7 - 0
W.O. Marko Tomminen 0 - 6
2. kierros, voittaneiden puoli
Janne Kettunen Ari Koivunen 7 - 6
Aki Kapanen Sami Ikonen 7 - 4
Georg Savolainen Janne Alho 4 - 7
Ilari Nieminen Jyri Toivonen 5 - 7
Risto Maliniemi Mika Rönn 7 - 3
Connie Kibsgaard Mikko Ruotsalainen 7 - 6
Konsta Aittola Vesa Härkönen 5 - 7
Ben Wikström Joonas Castrén 7 - 5
Jouni Kelokaski Ville Rautoja 5 - 7
Tero Hilpinen Marko Kolehmainen 7 - 6
Sebastian Pimenoff Ville Koskela 1 - 7
Jani Engblom Jarkko Vainikka 6 - 7
Antti Timonen Petri Hakolampi 7 - 4
Bennie Wardi Niko Hyvönen 5 - 7
Timo Heino Mikko Saario 7 - 4
Ismo Koso Marko Tomminen 7 - 5
3. kierros hävinneiden puoli
Mikko Saario Sergei Baranov 4 - 7
Marko Tomminen Pentti Seppänen 4 - 7
Petri Hakolampi Juha Levo 0 - 7
Bennie Wardi Samuli Työrinoja 7 - 3
Sebastian Pimenoff Christoffer Pimenoff 7 - 1
Jani Engblom Kalle Verho 7 - 3
Jouni Kelokaski Joonas Saloheimo 2 - 7
Marko Kolehmainen Sami Kujala 7 - 2
Konsta Aittola Jani Suokas 4 - 7
Joonas Castrén Pasi Salonen 7 - 4
Mika Rönn Tuomo Stenhammar 7 - 4
Mikko Ruotsalainen Santtu Pyykönen 1 - 7
Georg Savolainen Mikko Valkama 7 - dns
Ilari Nieminen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Tommy Lindström 7 - 6
Sami Ikonen Vili Puumalainen 3 - 7
Ensimmäinen kierros
Janne Kettunen W.O. 6 - 0
Sergei Baranov Ari Koivunen 2 - 7
Aki Kapanen Pentti Seppänen 7 - 5
W.O. Sami Ikonen 0 - 6
Georg Savolainen W.O. 6 - 0
Juha Levo Janne Alho 5 - 7
Samuli Työrinoja Ilari Nieminen 6 - 7
W.O. Jyri Toivonen 0 - 6
Risto Maliniemi W.O. 6 - 0
Christoffer Pimenoff Mika Rönn 2 - 7
Connie Kibsgaard Kalle Verho 7 - 2
W.O. Mikko Ruotsalainen 0 - 6
Konsta Aittola W.O. 6 - 0
Vesa Härkönen Joonas Saloheimo 7 - 5
Sami Kujala Ben Wikström 4 - 7
W.O. Joonas Castrén 0 - 6
Jouni Kelokaski W.O. 6 - 0
Ville Rautoja Jani Suokas 7 - 6
Tero Hilpinen Pasi Salonen 7 - 6
W.O. Marko Kolehmainen 0 - 6
Sebastian Pimenoff W.O. 6 - 0
Ville Koskela Tuomo Stenhammar 7 - 2
Santtu Pyykönen Jani Engblom 2 - 7
W.O. Jarkko Vainikka 0 - 6
Antti Timonen W.O. 6 - 0
Petri Hakolampi Mikko Valkama 7 -
Bennie Wardi Teemu Oksanen 7 - 4
W.O. Niko Hyvönen 0 - 6
Timo Heino W.O. 6 - 0
Mikko Saario Tommy Lindström 7 - 4
Ismo Koso Vili Puumalainen 7 - 0
W.O. Marko Tomminen 0 - 6
2. kierros, voittaneiden puoli
Janne Kettunen Ari Koivunen 7 - 6
Aki Kapanen Sami Ikonen 7 - 4
Georg Savolainen Janne Alho 4 - 7
Ilari Nieminen Jyri Toivonen 5 - 7
Risto Maliniemi Mika Rönn 7 - 3
Connie Kibsgaard Mikko Ruotsalainen 7 - 6
Konsta Aittola Vesa Härkönen 5 - 7
Ben Wikström Joonas Castrén 7 - 5
Jouni Kelokaski Ville Rautoja 5 - 7
Tero Hilpinen Marko Kolehmainen 7 - 6
Sebastian Pimenoff Ville Koskela 1 - 7
Jani Engblom Jarkko Vainikka 6 - 7
Antti Timonen Petri Hakolampi 7 - 4
Bennie Wardi Niko Hyvönen 5 - 7
Timo Heino Mikko Saario 7 - 4
Ismo Koso Marko Tomminen 7 - 5
3. kierros hävinneiden puoli
Mikko Saario Sergei Baranov 4 - 7
Marko Tomminen Pentti Seppänen 4 - 7
Petri Hakolampi Juha Levo 0 - 7
Bennie Wardi Samuli Työrinoja 7 - 3
Sebastian Pimenoff Christoffer Pimenoff 7 - 1
Jani Engblom Kalle Verho 7 - 3
Jouni Kelokaski Joonas Saloheimo 2 - 7
Marko Kolehmainen Sami Kujala 7 - 2
Konsta Aittola Jani Suokas 4 - 7
Joonas Castrén Pasi Salonen 7 - 4
Mika Rönn Tuomo Stenhammar 7 - 4
Mikko Ruotsalainen Santtu Pyykönen 1 - 7
Georg Savolainen Mikko Valkama 7 - dns
Ilari Nieminen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Tommy Lindström 7 - 6
Sami Ikonen Vili Puumalainen 3 - 7
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Pääsystä cuppiin:
Janne Kettunen Aki Kapanen 3 - 7
Janne Alho Jyri Toivonen 7 - 5
Risto Maliniemi Connie Kibsgaard 4 - 7
Vesa Härkönen Ben Wikström 3 - 7
Ville Rautoja Tero Hilpinen -
Ville Koskela Jarkko Vainikka 7 - 1
Antti Timonen Niko Hyvönen 7 - 1
Timo Heino Ismo Koso 0 - 7
Janne Kettunen Aki Kapanen 3 - 7
Janne Alho Jyri Toivonen 7 - 5
Risto Maliniemi Connie Kibsgaard 4 - 7
Vesa Härkönen Ben Wikström 3 - 7
Ville Rautoja Tero Hilpinen -
Ville Koskela Jarkko Vainikka 7 - 1
Antti Timonen Niko Hyvönen 7 - 1
Timo Heino Ismo Koso 0 - 7
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
3. kierros, hävinneiden puoli
Mikko Saario Sergei Baranov 4 - 7
Marko Tomminen Pentti Seppänen 4 - 7
Petri Hakolampi Juha Levo 0 - 7
Bennie Wardi Samuli Työrinoja 7 - 3
Sebastian Pimenoff Christoffer Pimenoff 7 - 1
Jani Engblom Kalle Verho 7 - 3
Jouni Kelokaski Joonas Saloheimo 2 - 7
Marko Kolehmainen Sami Kujala 7 - 2
Konsta Aittola Jani Suokas 4 - 7
Joonas Castrén Pasi Salonen 7 - 4
Mika Rönn Tuomo Stenhammar 7 - 4
Mikko Ruotsalainen Santtu Pyykönen 1 - 7
Georg Savolainen Mikko Valkama 7 -
Ilari Nieminen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Tommy Lindström 7 - 6
Sami Ikonen Vili Puumalainen 3 - 7
Mikko Saario Sergei Baranov 4 - 7
Marko Tomminen Pentti Seppänen 4 - 7
Petri Hakolampi Juha Levo 0 - 7
Bennie Wardi Samuli Työrinoja 7 - 3
Sebastian Pimenoff Christoffer Pimenoff 7 - 1
Jani Engblom Kalle Verho 7 - 3
Jouni Kelokaski Joonas Saloheimo 2 - 7
Marko Kolehmainen Sami Kujala 7 - 2
Konsta Aittola Jani Suokas 4 - 7
Joonas Castrén Pasi Salonen 7 - 4
Mika Rönn Tuomo Stenhammar 7 - 4
Mikko Ruotsalainen Santtu Pyykönen 1 - 7
Georg Savolainen Mikko Valkama 7 -
Ilari Nieminen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Tommy Lindström 7 - 6
Sami Ikonen Vili Puumalainen 3 - 7
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
4. kierros, hävinneiden puoli
Sergei Baranov Pentti Seppänen 7 - 1
Juha Levo Bennie Wardi 5 - 7
Sebastian Pimenoff Jani Engblom 7 - 5
Joonas Saloheimo Marko Kolehmainen 5 - 7
Jani Suokas Joonas Castrén 7 - 6
Mika Rönn Santtu Pyykönen 7 - 6
Georg Savolainen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Vili Puumalainen 7 - 4
5. kierros, pääsystä cuppiin
Sergei Baranov Ville Rautoja 4 - 7
Bennie Wardi Jarkko Vainikka 7 - 6
Sebastian Pimenoff Niko Hyvönen 7 - 6
Marko Kolehmainen Timo Heino -
Jani Suokas Janne Kettunen 4 - 7
Mika Rönn Jyri Toivonen 4 - 7
Teemu Oksanen Risto Maliniemi 7 - 4
Ari Koivunen Ben Wikström 5 - 7
Sergei Baranov Pentti Seppänen 7 - 1
Juha Levo Bennie Wardi 5 - 7
Sebastian Pimenoff Jani Engblom 7 - 5
Joonas Saloheimo Marko Kolehmainen 5 - 7
Jani Suokas Joonas Castrén 7 - 6
Mika Rönn Santtu Pyykönen 7 - 6
Georg Savolainen Teemu Oksanen 3 - 7
Ari Koivunen Vili Puumalainen 7 - 4
5. kierros, pääsystä cuppiin
Sergei Baranov Ville Rautoja 4 - 7
Bennie Wardi Jarkko Vainikka 7 - 6
Sebastian Pimenoff Niko Hyvönen 7 - 6
Marko Kolehmainen Timo Heino -
Jani Suokas Janne Kettunen 4 - 7
Mika Rönn Jyri Toivonen 4 - 7
Teemu Oksanen Risto Maliniemi 7 - 4
Ari Koivunen Ben Wikström 5 - 7
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
16 Cup
Aki Kapanen Oksanen 7 - 2
Janne Alho Kettunen 7 - 1
Connie Kibsgaard Wardi 4 - 7
Vesa Härkönen Rautoja 2 - 7
Tero Hilpinen Wikström 7 - 4
Ville Koskela Pimenoff 7 - 3
Antti Timonen Heino 7 - 4
Ismo Koso Toivonen 7 - 4
Aki Kapanen Oksanen 7 - 2
Janne Alho Kettunen 7 - 1
Connie Kibsgaard Wardi 4 - 7
Vesa Härkönen Rautoja 2 - 7
Tero Hilpinen Wikström 7 - 4
Ville Koskela Pimenoff 7 - 3
Antti Timonen Heino 7 - 4
Ismo Koso Toivonen 7 - 4
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Puolivälierät
Kapanen 7 - 2 Alho
Wardi 7 - 4 Rautoja
Hilpinen 7 - 6 Koskela
Timonen 6 - 7 Koso
Kapanen 7 - 2 Alho
Wardi 7 - 4 Rautoja
Hilpinen 7 - 6 Koskela
Timonen 6 - 7 Koso
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
-
- Viestit: 3898
- Liittynyt: 20:04 27.10.2004
- Paikkakunta: Kirkkonummi
- Viesti:
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Semit:
Wardi 4 - 7 Kapanen
Hilpinen 6 - 7 Koso
Finaali
Koso 3 - 3 Kapanen
Wardi 4 - 7 Kapanen
Hilpinen 6 - 7 Koso
Finaali
Koso 3 - 3 Kapanen
Tommi Lamminaho
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Hallituksen jäsen SBiL, EPBF
Re: 2div. itä BilliardCircuksessa 13.8. arvonnat & aikataulua
Thumbs up Kapaselle.
Sponsored by Janne Kettunen