9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

Ilmoitusluontoiset asiat (kutsut, kilpailuaikataulut, tulokset, yms)

Valvojat: Johnny Boyh, Tube, Markku Ryytty, buddy, Tommi Lamminaho, rz

Avatar
Galaxie Center
Viestit: 422
Liittynyt: 12:59 22.03.2010

9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

ViestiKirjoittaja Galaxie Center » 12:42 03.05.2018

Tervehdys!

Tässä alkavat pelit ja paikat. Huomioitavaa on Spacessa yksi peli on vaihtanut paikkaa eli Salonen-Forsström alkaa myöhemmin ja Linnainmaa-Jokinen aikaisemmin. Allaolevat alkamisajat ovat ne millä ns. "mennään".
On pelaajan vastuulla olla paikalla kun peli alkaa. Muistakaa, että nettikaavio antaa noin ajan, ei tarkkaa aikaa. Tämän vuoksi pelaajia pyydetään paikalle hieman aikaisemmin ja samalla voi suorittaa osallistumismaksun kaikessa rauhassa. Mikäli haluatte käydä haukkaamassa happea/hotellilla/taijotainmuuta, kysykää kisatoimistosta paikan päällä. Annamme kellonajan mihin asti saatte rauhassa olla poissa salilta, pelinne ei ala ennen tätä aikaa.
Galaxiessa pelaavien on mahdollista lounastaa paikanpäällä.

Käytössä tuttuun tapaan vuoroaloitukset ja kitchen. Ysi pisteellä. Kellokin löytyy (35s+30s).

Galaxie alkavat:

Klo 10:00

Sahanen Oskar Hirvonen Miikka (avauskierros, n. klo.10:00)
Virtanen Vesa-Ville Penttinen Henri (avauskierros, n. klo.10:00)
Lindberg Tuomas Kamotskin Kimmo (avauskierros, n. klo.10:00)
Virtaranta Jere Pöyhönen Aki (avauskierros, n. klo.10:00)
Limo Jukka Stenfors Mikael (avauskierros, n. klo.10:00)
Nauha Janne Rinkinen Ville (avauskierros, n. klo.10:00)
Panula Tuuliina Ristolainen Juha (avauskierros, n. klo.10:00)
Hyvönen Niko Granat Nico (avauskierros, n. klo.10:00)
Takanen Jesse Väyrynen Matti (avauskierros, n. klo.10:00)
Ronkonen Miio Knuuttila Anssi (avauskierros, n. klo.10:00)
Ruohonen Suvi Laakso Pauli (voittajien 1, n. klo.10:00)
Viitanen Kalle Heino Timo (voittajien 1, n. klo.10:00)
Åkerman Petro Kauppinen Mikko (voittajien 1, n. klo.10:00)
Turkulainen Olli Tuomi Mikko (voittajien 1, n. klo.10:00)
Vartiainen Johanna Haapasaari Jussi (voittajien 1, n. klo.10:00)
Kytömaa Juho Myllymäki Niko (voittajien 1, n. klo.10:00)
Saarela Ville Gustafsson Jesse (voittajien 1, n. klo.10:00)
Mattila Jesse Tyyskä Antti (voittajien 1, n. klo.10:00)
Pimenoff Sebastian Saarinen Laura (voittajien 1, n. klo.10:00)
Nuutinen Juuso Kakkonen Pasi (voittajien 1, n. klo.10:00)

Paikalle klo 10:30

Hiltunen Matti Siljander Miku (voittajien 1, n. klo.11:10)
Hietamies Sasu Pesonen Ari (voittajien 1, n. klo.11:10)

Paikalle klo 10:50

Tondi Juha Ylönen Joonas (voittajien 1, n. klo.11:10)
Sallinen Janne Wetterstrand Sami (voittajien 1, n. klo.11:10)
Haikara Roni Keskinen Kauko (voittajien 1, n. klo.11:10)
Sainio Markus Mäkelä Jari (voittajien 1, n. klo.11:10)
Leppiaho Markus Lakka Juuso (voittajien 1, n. klo.11:10)
Vuorela Jarno Paalasmaa Jani (voittajien 1, n. klo.11:10)
Kaksonen Henri Virk Lavi (voittajien 1, n. klo.11:10)
Vehmasaho Marko Jokela Matti (voittajien 1, n. klo.11:10)
Hautala Sami Matikkala Akseli (voittajien 1, n. klo.11:10)
Lunatsarski David Huttunen Jesse (voittajien 1, n. klo.11:10)
Oksala Jouka Rasmussen Timo (voittajien 1, n. klo.11:10)
Aholainen Ville Laitinen Lassi (voittajien 1, n. klo.11:10)
Pöyri Henrik Ahonen Pasi (voittajien 1, n. klo.11:10)
Visakoivu Riku Virkki Jyri (voittajien 1, n. klo.11:10)
Palviainen Mika Sinervo Ari (voittajien 1, n. klo.11:10)
Rossi Teemu Vainio Kalle (voittajien 1, n. klo.11:10)
Leppänen Jarno Nybacka Jani (voittajien 1, n. klo.11:10)
Manninen Jari Saariaho Sami (voittajien 1, n. klo.11:10)

Paikalle 12:10

Huikkola Joonas Väyrynen Riikka (voittajien 1, n. klo.12:30)
Mahnala Kristian Keihola Kai (voittajien 1, n. klo.12:30)
Ollikainen Mikko Saaranen Riikka (voittajien 1, n. klo.12:30)
Sacklen Timo Vähäsarja Jaakko (voittajien 1, n. klo.12:30)
Raittila Juuso Oksala Nooa (voittajien 1, n. klo.12:30)
Marsalo Jiri Svensk Miikka (voittajien 1, n. klo.12:30)
Takanen Mikko Luoma Anssi (voittajien 1, n. klo.12:30)
Vehman Aki Haapaniemi Mikael (voittajien 1, n. klo.12:30)
Laaksonen Kim (voittajien 1, n. klo.12:30)
Riikonen Mika (voittajien 1, n. klo.12:30)
Al-Marayati Abbas (voittajien 1, n. klo.12:30)
Juva Markus (voittajien 1, n. klo.12:30)
Karttunen Sami (voittajien 1, n. klo.12:30)
Matikainen Casper (voittajien 1, n. klo.12:30)
Makkonen Petri (voittajien 1, n. klo.12:30)
Siekkinen Jani (voittajien 1, n. klo.12:30)
Virtanen Valtteri (voittajien 1, n. klo.12:30)
Heiskanen Aki (voittajien 1, n. klo.12:30)

Space alkavat klo 10:00

Hakulinen Henri Ihaniemi Juho (avauskierros, n. klo.10:00)
Aittola Konsta Lamminaho Tommi (avauskierros, n. klo.10:00)
Mettälä Pasi Ahonen Olli (avauskierros, n. klo.10:00)
Kaunisto Perttu Tahvanainen Toni (voittajien 1, n. klo.10:00)
Immovaara Ville Hämäläinen Sami (voittajien 1, n. klo.10:00)
Viitala Niko Salminen Johannes (voittajien 1, n. klo.10:00)
Lehtelä Ari Korvenranta Pihla (voittajien 1, n. klo.10:00)
Seppänen Pentti Haapasaari Jarno (voittajien 1, n. klo.10:00)
Öhrnberg Henrik Suoraniemi Aatu (voittajien 1, n. klo.10:00)
Linnainmaa Henri Jokinen Sami (voittajien 1, n. klo.11:10)

Paikalle 10:30

Heikkilä Jarno Koski Emil (voittajien 1, n. klo.11:10)
Karjalainen Jukka Honkanen Jarkko (voittajien 1, n. klo.11:10)

Paikalle 10:50

Salonen Marko Forsström Janina (voittajien 1, n. klo.10:00)
Siekkinen Nico Morelius Jan (voittajien 1, n. klo.11:10)
Mattila Samuli Ström Micke (voittajien 1, n. klo.11:10)
Tommola Roope Aaltonen Sami (voittajien 1, n. klo.11:10)
Kivelä Jesse (voittajien 1, n. klo.11:10)
Hämäläinen Ville (voittajien 1, n. klo.11:10)
Uski Jani (voittajien 1, n. klo.11:10)

Kaaviot kokonaisuudessa: http://biljardi.pe.hu/index.php?p=1&id=508

Sali 1 on Galaxie ja sali 2 on Space

Galaxie
Rautatienkatu 27, 33100 Tampere

Space Bowling & Billiards
Hämeenkatu 23, 33200 Tampere

Tervetuloa!

Avatar
Galaxie Center
Viestit: 422
Liittynyt: 12:59 22.03.2010

Re: 9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

ViestiKirjoittaja Galaxie Center » 20:27 05.05.2018

Sunnuntain Cup-kaavio
Galaxie Center

Paikalle Klo 10.00 mennessä, ovet aukeaa klo 9:00

1. alkava: Laaksonen Kim Sinervo Ari (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 9A
2. alkava: Heino Timo Jokela Matti (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 11
3. alkava: Turkulainen Olli Hiltunen Matti (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 8 tai 16, oma valinta
4. alkava: Myllymäki Niko Mattila Jesse (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 5
5. alkava: Riikonen Mika Haapasaari Jussi (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 19
6. alkava: Nuutinen Juuso Granat Nico (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 4
7. alkava: Siljander Miku Kakkonen Pasi (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 14
8. alkava: Al-Marayati Abbas Siekkinen Nico (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 2
9. alkava: Juva Markus Morelius Jan (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 9B
10. alkava: Keskinen Kauko Visakoivu Riku (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 18
11. alkava: Leppiaho Markus Mäkelä Jari (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 15
12. alkava: Karttunen Sami Tyyskä Antti (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 3
13. alkava: Matikainen Casper Sallinen Janne (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 13
14. alkava: Huttunen Jesse Laakso Pauli (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 12
15. alkava: Oksala Jouka Haapasaari Jarno (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 10
16. alkava: Makkonen Petri Hirvonen Miikka (64 cup, n. klo.10:00) pöytä 1




Paikalle klo 11:00

17. alkava: Siekkinen Jani Salonen Marko (64 cup, n. klo.11:00)
18. alkava: Vainio Kalle Virtaranta Jere (64 cup, n. klo.11:00)
19. alkava: Manninen Jari Lamminaho Tommi (64 cup, n. klo.11:00)
20. alkava: Keihola Kai Takanen Jesse (64 cup, n. klo.11:00)
21. alkava: Virtanen Valtteri Tuomi Mikko (64 cup, n. klo.11:00)
22. alkava: Oksala Nooa Luoma Anssi (64 cup, n. klo.11:00)
23. alkava: Svensk Miikka Öhrnberg Henrik (64 cup, n. klo.11:00)
24. alkava: Heiskanen Aki Marsalo Jiri (64 cup, n. klo.11:00)
25. alkava: Kivelä Jesse Haapaniemi Mikael (64 cup, n. klo.11:00)
26. alkava: Hämäläinen Sami Pöyhönen Aki (64 cup, n. klo.11:10)
27. alkava: Viitala Niko Ihaniemi Juho (64 cup, n. klo.11:10)
28. alkava: Hämäläinen Ville Suoraniemi Aatu (64 cup, n. klo.11:10)
29. alkava: Jokinen Sami Vehmasaho Marko (64 cup, n. klo.11:10)
30. alkava: Karjalainen Jukka Matikkala Akseli (64 cup, n. klo.11:10)
31. alkava: Ström Micke Lunatsarski David (64 cup, n. klo.11:10)
32. alkava: Uski Jani Leppänen Jarno (64 cup, n. klo.11:10)



http://biljardi.pe.hu/index.php?id=508&p=42

Avatar
Galaxie Center
Viestit: 422
Liittynyt: 12:59 22.03.2010

Re: 9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

ViestiKirjoittaja Galaxie Center » 10:07 06.05.2018

kuva pöydältä 1
https://youtu.be/qsxeUXM3nec

kuva pöydiltä 2 ja 3
https://youtu.be/-2PwL0VGC5s

tuuliina
Viestit: 236
Liittynyt: 20:51 19.08.2009

Re: 9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

ViestiKirjoittaja tuuliina » 14:54 06.05.2018

Saisko tänne tuloksia, kun kaavion linkki ei toimi? 😎
Tuuliina Panula, HyvBk

Avatar
Galaxie Center
Viestit: 422
Liittynyt: 12:59 22.03.2010

Re: 9-SM aikataulut ja kaavio 5-6.5.2018

ViestiKirjoittaja Galaxie Center » 15:23 06.05.2018

nyt toimii


Palaa sivulle “SBIL kilpailut Pool”

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 11 vierailijaa