8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

Ilmoitusluontoiset asiat (kutsut, kilpailuaikataulut, tulokset, yms)

Valvojat: Johnny Boyh, Tube, Markku Ryytty, buddy, Tommi Lamminaho, rz

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 20:05 20.03.2018

Kilpailunjohto, sellaista kyselisin että jos nyt mahdollisesti tulen kisoihin ja sattuu niin että kohdalleni osuu aamu klo 10 peli, niin onko mitenkään mahdollista että peliä myöhästettäisiin alkavaksi vaikkapa 10.15. Koska jos tulen, niin tulen bussilla joka on 9.50 turussa. Ei tarvitsisi sitten ihan paniikissa ja hikipäässä juosta salille jne.

T. Janina 😊
Onnistunee, tervetuloa.

ZeiZei
Viestit: 14
Liittynyt: 01:45 17.11.2016

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja ZeiZei » 20:50 20.03.2018

Mukaan Jani Johansson CCA

ogre
Viestit: 43
Liittynyt: 19:51 25.04.2014

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja ogre » 21:03 20.03.2018

Lassi Laitinen, BCK

Micke Strom
Viestit: 122
Liittynyt: 00:07 17.07.2015

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Micke Strom » 22:28 20.03.2018

Mukaan
Micke Ström, CCA

JessT
Viestit: 6
Liittynyt: 13:08 05.10.2017

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja JessT » 06:14 21.03.2018

Mikko Takanen Kebic
Jesse Takanen Kebic
Jesse Takanen, Kebic

tuomim
Viestit: 8
Liittynyt: 14:39 25.12.2017

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja tuomim » 08:13 21.03.2018

Mikko Tuomi KK-79 mukaan.
Eikö mua päästetä mukaan kun ei näy listassa?

Jonasii
Viestit: 8
Liittynyt: 14:40 14.05.2017

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Jonasii » 09:12 21.03.2018

Mukaan
Joonas Ylönen, LP-90
https://voimavarat.com/

ArLe
Viestit: 22
Liittynyt: 20:56 28.07.2016

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja ArLe » 12:32 21.03.2018

Henri Hakulinen, HyvBK
Ari Lehtelä, pelika

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 13:07 21.03.2018

Mikko Tuomi KK-79 mukaan.
Eikö mua päästetä mukaan kun ei näy listassa?
Oli muutama muukin jäänyt välistä. Hienoa kun olette tarkkana, kiitoksia.

Vatupassi
Viestit: 16
Liittynyt: 17:32 23.03.2015

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Vatupassi » 15:55 21.03.2018

Ari Sinervo, TBK

harjanvarrella
Viestit: 21
Liittynyt: 00:09 07.07.2016

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja harjanvarrella » 18:28 21.03.2018

Aatu Suoraniemi FBT mukaan

severi
Viestit: 285
Liittynyt: 16:21 15.11.2009

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja severi » 18:29 21.03.2018

Pentti Seppänen, Shamrock
Pentti Seppänen, Shamrock

Heilakka
Viestit: 8
Liittynyt: 15:27 09.02.2017

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Heilakka » 18:38 21.03.2018

Antti Heilakka, TBK

Avatar
Rantanen
Viestit: 594
Liittynyt: 14:17 02.07.2009
Paikkakunta: Arctopolis
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Rantanen » 18:39 21.03.2018

Peruutus, sunnuntaina töihin :?

Hirvonen JR
Viestit: 310
Liittynyt: 16:00 08.08.2011

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Hirvonen JR » 19:01 21.03.2018

Mukaan
Joonas Vartia HyvBk

*Team Brassica Napus Inseco*

Mahnala3
Viestit: 15
Liittynyt: 17:45 09.11.2016

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Mahnala3 » 19:03 21.03.2018

Tuomas Lindberg, TBK
Kristian Mahnala

Avatar
johnnylee
Viestit: 78
Liittynyt: 21:50 31.03.2014
Paikkakunta: Helsinki

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja johnnylee » 19:49 21.03.2018

Juha Hyyryläinen - CCA, Kerava.
Juha Hyyryläinen
CCA - Club Cue Action Kerava ry.
__________________________________________________________________________________
Fortuna multis dat nimis, nulli satis.......

aksu
Viestit: 175
Liittynyt: 20:48 20.05.2008
Paikkakunta: Kouvola

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja aksu » 20:09 21.03.2018

Aki Pöyhönen GU

Avatar
Pultti
Viestit: 435
Liittynyt: 12:00 09.11.2004
Paikkakunta: Helsinki

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Pultti » 20:25 21.03.2018

Toni Valkila, TyBi

Lähetetty minun SM-G930F laitteesta Tapatalkilla


Jenpou
Viestit: 81
Liittynyt: 16:32 12.08.2015

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Jenpou » 20:54 21.03.2018

Jenna Jokinen HyvBK ja Karoliina Taipale TBK 8)
Jenna Jokinen, HyvBk

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 22:37 21.03.2018

76 pelaajaa mukana.
Pelataan 5 voittoon lauantaina ja jos hyvin käy, niin lauantain viimeiset pelit loppuu klo 20 nurkilla.
Lauantaina ei saa ottaa aikalisiä pelien aikana ja pyritään aloittamaan pelit viivyttelemättä.
15 min myöhästyminen = pelin luovutus. Seuratkaa alkavia pelejä paikanpäällä ja tulospalvelusta.
Osassa pöydistä on tabletit, joihin tulokset merkataan livenä.

EDIT: Sunnuntaina 32-cup alkaa klo 11. Ovet avataan sunnuntaina klo 10.

Klo 10 alkavat pelit (paikalle 9:45)
Pöytä 1: Leppälä Simo - Honkasalo Jooel (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 2: Heino Timo - Wikström Ben (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 3: Raudas Sasu - Nieminen Ilari (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 4: Vartiainen Johanna - Annanmäki Aleksi (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 5: Mäntylä Petri - Vehman Aki (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 6: Vainio Sauli - Mundolin Aki (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 7: Sinervo Ari - Fyhr Markus (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 8: Kolehmainen Kai - Hakulinen Henri (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 9: Manninen Jari - Wetterstrand Sami (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 10: Leppänen Emilia - Soininen Tuija (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 11: Limo Jukka - Saaranen Riikka (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 12: Mäkelä Samu - Auvinen Tero (avauskierros, n. klo.10:00)
Pöytä 13: Lehtelä Ari - Lindberg Tuomas (voittajien 1, n. klo.10:00)
Pöytä 14: Ylönen Joonas - Hyyryläinen Juha (voittajien 1, n. klo.10:00)
Pöytä 15: Mäkinen Joonas - Nykänen Jouni (voittajien 1, n. klo.10:00)

Paikalle 10:15 mennessä: (jos joku edellisistä unohtaa tulla paikalle)
16: Mahnala Kristian - Aittola Konsta (voittajien 1, n. klo.11:20)
17: Laitinen Lassi - Rasmussen Timo (voittajien 1, n. klo.11:20)

Pelivalmiina paikalle klo 11:00 mennessä:
Panula Tuuliina - Jokinen Sami (voittajien 1, n. klo.11:20)
Saarinen Laura - Vartia Joonas (voittajien 1, n. klo.11:20)
Saariaho Sami - Mettälä Pasi (voittajien 1, n. klo.11:20)
Takolander Jonas - Kastel Tommi (voittajien 1, n. klo.11:20)
Virkki Jyri - Nieminen Kimmo (voittajien 1, n. klo.11:20)
Syrjä Olli - Heilakka Antti (voittajien 1, n. klo.11:20)
Väyrynen Riikka - Suoraniemi Aatu (voittajien 1, n. klo.11:20)
Visakko Tuomo - Haapaniemi Mikael (voittajien 1, n. klo.11:20)
Kaunisto Perttu - Laihonen Paavo (voittajien 1, n. klo.11:20)
Palviainen Mika - Johansson Jani (voittajien 1, n. klo.11:20)
Hammais Eero - Palviainen Topi (voittajien 1, n. klo.11:20)
Valkila Toni - Takanen Mikko (voittajien 1, n. klo.11:20)
Tuomi Mikko - Taipale Karoliina (voittajien 1, n. klo.11:20)

Paikalle siinä klo 12 jälkeen:
Jokinen Jenna - Seppänen Pentti (voittajien 1, n. klo.12:40)
Kamotskin Kimmo - Klingberg Kimi (voittajien 1, n. klo.12:40)
Väyrynen Matti (voittajien 1, n. klo.12:40)
Pyykönen Santtu (voittajien 1, n. klo.12:40)
Morelius Jan (voittajien 1, n. klo.12:40)
Matikkala Akseli (voittajien 1, n. klo.12:40)
Aaltonen Sami (voittajien 1, n. klo.12:40)
Ström Micke (voittajien 1, n. klo.12:40)
Takanen Jesse (voittajien 1, n. klo.12:40)
Kytömaa Juho (voittajien 1, n. klo.12:40)
Ronkonen Miio (voittajien 1, n. klo.12:40)
Nuutinen Juuso (voittajien 1, n. klo.12:40)
Pekkanen Hannu (voittajien 1, n. klo.12:40)
Pöyhönen Aki (voittajien 1, n. klo.12:40)

Kaavio netissä

Alkavat pelit

Nähdään lauantaina!
Jan Morelius
045 6342313
Viimeksi muokannut turku, 19:50 24.03.2018. Yhteensä muokattu 1 kertaa.

JohannaVartiainen
Viestit: 129
Liittynyt: 16:42 23.08.2015
Paikkakunta: Lappeenranta
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja JohannaVartiainen » 08:16 23.03.2018

Heippa! Joudun jättämään (ekaa kertaa koko peliuran aikana) kisat väliin :? Lapseni on sen verran pahasti nyt sairaana, etten voi lähteä.. Koitan tavoittaa Aleksin (vastustajan) jotta ei turhaan saavu paikalle klo 10!

Avatar
Pultti
Viestit: 435
Liittynyt: 12:00 09.11.2004
Paikkakunta: Helsinki

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Pultti » 08:44 23.03.2018

Heippa! Joudun jättämään (ekaa kertaa koko peliuran aikana) kisat väliin :? Lapseni on sen verran pahasti nyt sairaana, etten voi lähteä.. Koitan tavoittaa Aleksin (vastustajan) jotta ei turhaan saavu paikalle klo 10!
Voi harmi! Paranemisia teille sinne kotipuoleen.

Mahnala Kristian - Aittola Konsta. Teille olis sit pöytä 4 vapaana heti aamusta.

Ja Annanmäki paikalle joskus puolenpäivän jälkeen.



Avatar
Nyksy
Viestit: 1212
Liittynyt: 23:10 16.10.2009
Paikkakunta: Pyhtää
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Nyksy » 11:46 24.03.2018

Mitää striimi hässäköitä näin sairas tupaan katsottavaksi???

Lähetetty minun SM-G870F laitteesta Tapatalkilla

Juho Nykänen

Pyramidi Lajipäällikkö

Avatar
Rusto
Viestit: 76
Liittynyt: 17:22 23.10.2013

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Rusto » 13:22 24.03.2018

Risto Kankaanpää, TBK

Avatar
Pultti
Viestit: 435
Liittynyt: 12:00 09.11.2004
Paikkakunta: Helsinki

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Pultti » 18:22 24.03.2018

Hei ihmiset!

Yksi cup-peleistä pelataan jo tänään, niin aloitetaan kaikki loput cup-pelit aamulla VASTA KLO 11.

Salin ovet avataan klo 10.

HUOM! Kellot siirretään kesäaikaan yöllä!

Cup-kaavio

Lähetetty minun SM-G930F laitteesta Tapatalkilla


turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 19:56 24.03.2018

Ja vielä sunnuntaina klo 11 alkava 32-cup
(ovet avataan klo 10)

Väyrynen Matti Pöyhönen Aki (pelaavat lauantaina)
Pöytä 1: Hyyryläinen Juha Leppänen Emilia (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 2: Pyykönen Santtu Mettälä Pasi (32 cup, n. klo.11)
Raudas Sasu Laihonen Paavo 6 - 5
Pöytä 3: Annanmäki Aleksi Hammais Eero (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 4: Vartia Joonas Sinervo Ari (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 5: Takolander Jonas Morelius Jan (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 6: Ström Micke Nykänen Jouni (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 7: Takanen Jesse Haapaniemi Mikael (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 8: Suoraniemi Aatu Mäkinen Joonas (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 9: Kolehmainen Kai Lindberg Tuomas (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 10: Ronkonen Miio Mundolin Aki (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 12: Nuutinen Juuso Pekkanen Hannu (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 13: Valkila Toni Jokinen Sami (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 14: Tuomi Mikko Matikkala Akseli (32 cup, n. klo.11)
Pöytä 15: Kamotskin Kimmo Manninen Jari (32 cup, n. klo.11)

Huomatkaa kellojen siirto ja kesäaika sunnuntaina!

Manageri
Viestit: 141
Liittynyt: 00:13 08.11.2004
Paikkakunta: Oulu

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja Manageri » 00:43 25.03.2018

Väyrynen Pöyhönen päätty 6-2 Väyryselle.

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 20:27 25.03.2018

AVAUSKIERROS
Väyrynen Matti W.O. 0 - 0
Leppälä Simo Honkasalo Jooel 5 - 2
Lehtelä Ari W.O. 0 - 0
Lindberg Tuomas W.O. 0 - 0
Ylönen Joonas W.O. 0 - 0
Hyyryläinen Juha W.O. 0 - 0
Mäkinen Joonas W.O. 0 - 0
Nykänen Jouni W.O. 0 - 0
Pyykönen Santtu W.O. 0 - 0
Heino Timo Wikström Ben 2 - 5
Mahnala Kristian W.O. 0 - 0
Aittola Konsta W.O. 0 - 0
Laitinen Lassi W.O. 0 - 0
Rasmussen Timo W.O. 0 - 0
Raudas Sasu Nieminen Ilari 5 - 0
Morelius Jan W.O. 0 - 0
Matikkala Akseli W.O. 0 - 0
Vartiainen J. DNS Annanmäki Aleksi 0 - 5
Panula Tuuliina W.O. 0 - 0
Jokinen Sami W.O. 0 - 0
Saarinen Laura W.O. 0 - 0
Vartia Joonas W.O. 0 - 0
Mäntylä Petri Vehman Aki 5 - 3
Aaltonen Sami W.O. 0 - 0
Saariaho Sami W.O. 0 - 0
Mettälä Pasi W.O. 0 - 0
Takolander Jonas W.O. 0 - 0
Kastel Tommi W.O. 0 - 0
Virkki Jyri W.O. 0 - 0
Nieminen Kimmo W.O. 0 - 0
Vainio Sauli Mundolin Aki 5 - 0
Ström Micke W.O. 0 - 0
Takanen Jesse W.O. 0 - 0
Sinervo Ari Fyhr Markus 5 - 2
Syrjä Olli W.O. 0 - 0
Heilakka Antti W.O. 0 - 0
Väyrynen Riikka W.O. 0 - 0
Suoraniemi Aatu W.O. 0 - 0
Visakko Tuomo W.O. 0 - 0
Haapaniemi Mikael W.O. 0 - 0
Kytömaa Juho W.O. 0 - 0
Kolehmainen Kai Hakulinen Henri 5 - 1
Kaunisto Perttu W.O. 0 - 0
Laihonen Paavo W.O. 0 - 0
Palviainen Mika W.O. 0 - 0
Johansson Jani W.O. 0 - 0
Manninen Jari Wetterstrand Sami 5 - 4
Ronkonen Miio W.O. 0 - 0
Nuutinen Juuso W.O. 0 - 0
Leppänen Emilia Soininen Tuija 4 - 5
Hammais Eero W.O. 0 - 0
Palviainen Topi W.O. 0 - 0
Valkila Toni W.O. 0 - 0
Takanen Mikko W.O. 0 - 0
Limo Jukka DNS Saaranen Riikka 0 - 5
Pekkanen Hannu W.O. 0 - 0
Tuomi Mikko W.O. 0 - 0
Taipale Karoliina W.O. 0 - 0
Jokinen Jenna W.O. 0 - 0
Seppänen Pentti W.O. 0 - 0
Kamotskin Kimmo W.O. 0 - 0
Klingberg Kimi W.O. 0 - 0
Mäkelä Samu Auvinen Tero 5 - 3
Pöyhönen Aki W.O. 0 - 0

VOITTAJIEN 1
Väyrynen Matti Leppälä Simo 5 - 4
Lehtelä Ari Lindberg Tuomas 5 - 3
Ylönen Joonas Hyyryläinen Juha 4 - 5
Mäkinen Joonas Nykänen Jouni 2 - 5
Pyykönen Santtu Wikström Ben 5 - 1
Mahnala Kristian Aittola Konsta 2 - 5
Laitinen Lassi Rasmussen Timo 5 - 3
Raudas Sasu Morelius Jan 5 - 2
Matikkala Akseli Annanmäki Aleksi 3 - 5
Panula Tuuliina Jokinen Sami 0 - 5
Saarinen Laura Vartia Joonas 3 - 5
Mäntylä Petri Aaltonen Sami 3 - 5
Saariaho Sami Mettälä Pasi 2 - 5
Takolander Jonas Kastell Tommi 5 - 1
Virkki Jyri Nieminen Kimmo 2 - 5
Vainio Sauli Ström Micke 3 - 5
Takanen Jesse Sinervo Ari 5 - 2
Syrjä Olli Heilakka Antti 5 - 1
Väyrynen Riikka Suoraniemi Aatu 1 - 5
Visakko Tuomo Haapaniemi Mikael 0 - 5
Kytömaa Juho Kolehmainen Kai 3 - 5
Kaunisto Perttu Laihonen Paavo 4 - 5
Palviainen Mika Johansson Jani 5 - 2
Manninen Jari Ronkonen Miio 2 - 5
Nuutinen Juuso Soininen Tuija 5 - 0
Hammais Eero Palviainen Topi 5 - 0
Valkila Toni Takanen Mikko 5 - 0
Saaranen Riikka Pekkanen Hannu 2 - 5
Tuomi Mikko Taipale Karoliina 5 - 0
Jokinen Jenna Seppänen Pentti 5 - 3
Kamotskin Kimmo Klingberg Kimi 5 - 2
Mäkelä Samu Pöyhönen Aki 2 - 5

VOITTAJIEN 2
Väyrynen Matti Lehtelä Ari 6 - 2
Hyyryläinen Juha Nykänen Jouni 6 - 4
Pyykönen Santtu Aittola Konsta 6 - 4
Laitinen Lassi Raudas Sasu 4 - 6
Annanmäki Aleksi Jokinen Sami 6 - 2
Vartia Joonas Aaltonen Sami 6 - 4
Mettälä Pasi Takolander Jonas 4 - 6
Nieminen Kimmo Ström Micke 2 - 6
Takanen Jesse Syrjä Olli 6 - 5
Suoraniemi Aatu Haapaniemi Mikael 6 - 2
Kolehmainen Kai Laihonen Paavo 6 - 0
Palviainen Mika Ronkonen Miio 3 - 6
Nuutinen Juuso Hammais Eero 6 - 5
Valkila Toni Pekkanen Hannu 6 - 4
Tuomi Mikko Jokinen Jenna 6 - 0
Kamotskin Kimmo Pöyhönen Aki 6 - 3

HäVINNEIDEN 1
W.O. Honkasalo Jooel 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. Heino Timo 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Nieminen Ilari W.O. 0 - 0
W.O. Vartiainen J. DNS 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Vehman Aki W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Mundolin Aki W.O. 0 - 0
W.O. Fyhr Markus 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. Hakulinen Henri 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Wetterstrand Sami W.O. 0 - 0
W.O. Leppänen Emilia 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Limo Jukka DNS W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
W.O. W.O. 0 - 0
Auvinen Tero W.O. 0 - 0

HäVINNEIDEN 2
Ylönen Joonas Honkasalo Jooel 5 - 2
Mäkinen Joonas W.O. 0 - 0
Leppälä Simo W.O. 0 - 0
Lindberg Tuomas W.O. 0 - 0
Rasmussen Timo Heino Timo 5 - 3
Morelius Jan W.O. 0 - 0
Wikström Ben W.O. 0 - 0
Mahnala Kristian Nieminen Ilari 4 - 5
Saarinen Laura Vartiainen J. DNS 5 - 0
Mäntylä Petri W.O. 0 - 0
Matikkala Akseli W.O. 0 - 0
Panula Tuuliina Vehman Aki 5 - 1
Virkki Jyri W.O. 0 - 0
Vainio Sauli W.O. 0 - 0
Saariaho Sami W.O. 0 - 0
Kastell Tommi Mundolin Aki 3 - 5
Väyrynen Riikka Fyhr Markus 5 - 3
Visakko Tuomo W.O. 0 - 0
Sinervo Ari W.O. 0 - 0
Heilakka Antti W.O. 0 - 0
Johansson Jani Hakulinen Henri 0 - 5
Manninen Jari W.O. 0 - 0
Kytömaa Juho W.O. 0 - 0
Kaunisto Perttu Wetterstrand Sami 2 - 5
Takanen Mikko Leppänen Emilia 1 - 5
Saaranen Riikka W.O. 0 - 0
Soininen Tuija W.O. 0 - 0
Palviainen Topi Limo Jukka DNS 5 - 0
Klingberg Kimi W.O. 0 - 0
Mäkelä Samu W.O. 0 - 0
Taipale Karoliina W.O. 0 - 0
Seppänen Pentti Auvinen Tero 5 - 1

HäVINNEIDEN 3
Ylönen Joonas Mäkinen Joonas 1 - 5
Leppälä Simo Lindberg Tuomas 4 - 5
Rasmussen Timo Morelius Jan 2 - 5
Wikström Ben Nieminen Ilari 5 - 1
Saarinen Laura Mäntylä Petri 4 - 5
Matikkala Akseli Panula Tuuliina 5 - 0
Virkki Jyri Vainio Sauli 2 - 5
Saariaho Sami Mundolin Aki 4 - 5
Väyrynen Riikka Visakko Tuomo 5 - 2
Sinervo Ari Heilakka Antti 5 - 0
Hakulinen Henri Manninen Jari 3 - 5
Kytömaa Juho Wetterstrand Sami 5 - 1
Leppänen Emilia Saaranen Riikka 5 - 4
Soininen Tuija Palviainen Topi 5 - 1
Klingberg Kimi Mäkelä Samu 1 - 5
Taipale Karoliina Seppänen Pentti 5 - 4

HäVINNEIDEN 4
Aittola Konsta Mäkinen Joonas 5 - 6
Laitinen Lassi Lindberg Tuomas 4 - 6
Lehtelä Ari Morelius Jan 2 - 6
Nykänen Jouni Wikström Ben 6 - 5
Mettälä Pasi Mäntylä Petri 6 - 5
Nieminen Kimmo Matikkala Akseli 2 - 6
Jokinen Sami Vainio Sauli 6 - 0
Aaltonen Sami Mundolin Aki 3 - 6
Laihonen Paavo Väyrynen Riikka 6 - 0
Palviainen Mika Sinervo Ari 4 - 6
Syrjä Olli Manninen Jari 2 - 6
Haapaniemi Mikael Kytömaa Juho 6 - 2
Jokinen Jenna Leppänen Emilia 2 - 6
Pöyhönen Aki Soininen Tuija 6 - 4
Hammais Eero Mäkelä Samu 6 - 2
Pekkanen Hannu Taipale Karoliina 6 - 0

32 CUP
Väyrynen Matti Pöyhönen Aki 6 - 2
Hyyryläinen Juha Leppänen Emilia 6 - 2
Pyykönen Santtu Mettälä Pasi 3 - 6
Raudas Sasu Laihonen Paavo 6 - 5
Annanmäki Aleksi Hammais Eero 3 - 6
Vartia Joonas Sinervo Ari 6 - 1
Takolander Jonas Morelius Jan 4 - 6
Ström Micke Nykänen Jouni 3 - 6
Takanen Jesse Haapaniemi Mikael 4 - 6
Suoraniemi Aatu Mäkinen Joonas 5 - 6
Kolehmainen Kai Lindberg Tuomas 6 - 1
Ronkonen Miio Mundolin Aki 3 - 6
Nuutinen Juuso Pekkanen Hannu 1 - 6
Valkila Toni Jokinen Sami 6 - 3
Tuomi Mikko Matikkala Akseli 6 - 4
Kamotskin Kimmo Manninen Jari 6 - 5

16 CUP
Väyrynen Matti Hyyryläinen Juha 6 - 2
Mettälä Pasi Raudas Sasu 1 - 6
Hammais Eero Vartia Joonas 2 - 6
Morelius Jan Nykänen Jouni 6 - 3
Haapaniemi Mikael Mäkinen Joonas 6 - 4
Kolehmainen Kai Mundolin Aki 5 - 6
Pekkanen Hannu Valkila Toni 6 - 4
Tuomi Mikko Kamotskin Kimmo 6 - 3

8 CUP
Väyrynen Matti Raudas Sasu 4 - 6
Vartia Joonas Morelius Jan 4 - 6
Haapaniemi Mikael Mundolin Aki 6 - 4
Pekkanen Hannu Tuomi Mikko 2 - 6

SEMIFINAALI
Raudas Sasu Morelius Jan 7 - 5
Haapaniemi Mikael Tuomi Mikko 2 - 7

FINAALI
Raudas Sasu - Tuomi Mikko 7 - 3

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 20:27 25.03.2018

Lopputulokset

1.
Raudas Sasu

2.
Tuomi Mikko

3.
Haapaniemi Mikael
Morelius Jan

5.
Pekkanen Hannu
Mundolin Aki
Vartia Joonas
Väyrynen Matti

9.
Kamotskin Kimmo
Valkila Toni
Kolehmainen Kai
Mäkinen Joonas
Nykänen Jouni
Hammais Eero
Mettälä Pasi
Hyyryläinen Juha

17.
Manninen Jari
Matikkala Akseli
Jokinen Sami
Nuutinen Juuso
Ronkonen Miio
Lindberg Tuomas
Suoraniemi Aatu
Takanen Jesse
Ström Micke
Takolander Jonas
Sinervo Ari
Annanmäki Aleksi
Laihonen Paavo
Pyykönen Santtu
Leppänen Emilia
Pöyhönen Aki

33.
Taipale Karoliina
Mäkelä Samu
Soininen Tuija
Jokinen Jenna
Kytömaa Juho
Syrjä Olli
Palviainen Mika
Väyrynen Riikka
Aaltonen Sami
Vainio Sauli
Nieminen Kimmo
Mäntylä Petri
Wikström Ben
Lehtelä Ari
Laitinen Lassi
Aittola Konsta

49.
Seppänen Pentti
Klingberg Kimi
Palviainen Topi
Saaranen Riikka
Wetterstrand Sami
Hakulinen Henri
Heilakka Antti
Visakko Tuomo
Saariaho Sami
Virkki Jyri
Panula Tuuliina
Saarinen Laura
Nieminen Ilari
Rasmussen Timo
Leppälä Simo
Ylönen Joonas

65.
Auvinen Tero
Takanen Mikko
Kaunisto Perttu
Johansson Jani
Fyhr Markus
Kastell Tommi
Vehman Aki
Mahnala Kristian
Heino Timo
Honkasalo Jooel

Limo Jukka DNS
Vartiainen Johanna DNS

turku
Viestit: 92
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 8-pallo Divisioonamestaruus RG6 24-25.3.18 Galaxie Center Turku

ViestiKirjoittaja turku » 20:36 25.03.2018

Erityiskiitokset vielä:
  • Merike Sorsa ja TS Pool Ry tableteista
  • Jussi Laaksonen tuurauksesta kisanvedossa
  • Jyri Nurmi Galaxie Center Turku järjestelyistä ja ruuista
  • Pelaajille!
Terveisin,
Jan Morelius
Kilpailunjohtaja


Palaa sivulle “SBIL kilpailut Pool”

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 5 vierailijaa