9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 112
- Liittynyt: 16:10 13.09.2012
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Onks galaksista striimiä??
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Sunnuntailta tulee striimi galaxiesta.
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Sunnuntaina jatkuu pelit, pelataan 8 voittoon.
Kaikki pelit Galaxiessa, ovet aukeaa klo 09:00
Klo 10:00 alkaa seuraavaat pelit:
Makkonen Petri Itkonen Juha (64 cup, n. klo.10:00)
Mäkelä Jari Stenfors Mikael (64 cup, n. klo.10:00)
Saariaho Sami Saarela Ville (64 cup, n. klo.10:00)
Riikonen Mika Myllymäki Niko (64 cup, n. klo.10:00)
Karttunen Sami Venho Kari (64 cup, n. klo.10:00)
Honkanen Jarkko Kurppa Matias (64 cup, n. klo.10:00)
Viitala Niko Somero Sami (64 cup, n. klo.10:00)
Siekkinen Jani Marsalo Jiri (64 cup, n. klo.10:00)
Matikainen Casper Ervasti Kari (64 cup, n. klo.10:00)
Raittila Juuso Vainio Kalle (64 cup, n. klo.10:00)
Ström Micke Wiss Janne (64 cup, n. klo.10:00)
Hämäläinen Sami Haapaniemi Mikael (64 cup, n. klo.10:00)
Korpela Simo Linnainmaa Henri (64 cup, n. klo.10:00)
Granat Nico Vlasov Mikko-Pekka (64 cup, n. klo.10:00)
Pöyhönen Aki Viitanen Kalle (64 cup, n. klo.10:00)
Hämäläinen Ville Ahola Sami (64 cup, n. klo.10:00)
Seuraavat parit paikalle viimeistään klo 10:50
Nuutinen Juuso Heino Riku (64 cup, n. klo.11:00)
Huttunen Jesse Kaksonen Henri (64 cup, n. klo.11:00)
Turkulainen Olli Toivonen Jyri (64 cup, n. klo.11:00)
loput paikalle 11:00
Leppänen Jarno Riipinen Tuomas (64 cup, n. klo.11:25)
Räsänen Sakari Långström Karo (64 cup, n. klo.11:25)
AL-marayati Abbas Hyvönen Jesse (64 cup, n. klo.11:25)
Laaksonen Mika Uski Jani (64 cup, n. klo.11:25)
Kivelä Jesse Viinikainen Joni (64 cup, n. klo.11:25)
Juva Markus Tolvanen Antti (64 cup, n. klo.11:25)
Väyrynen Matti Kallioinen Mikko (64 cup, n. klo.11:25)
Hirvonen Miikka Kakkonen Pasi (64 cup, n. klo.11:25)
Öhrnberg Henrik Vähäsarja Jaakko (64 cup, n. klo.11:25)
Keihola Kai Jokela Kimmo (64 cup, n. klo.11:25)
Penttinen Henri Pellinen Tuomas (64 cup, n. klo.11:25)
Virtaranta Jere Gyldén Iivo (64 cup, n. klo.11:25)
Laaksonen Kim Oikarinen Esa (64 cup, n. klo.11:25)
Kaikki pelit Galaxiessa, ovet aukeaa klo 09:00
Klo 10:00 alkaa seuraavaat pelit:
Makkonen Petri Itkonen Juha (64 cup, n. klo.10:00)
Mäkelä Jari Stenfors Mikael (64 cup, n. klo.10:00)
Saariaho Sami Saarela Ville (64 cup, n. klo.10:00)
Riikonen Mika Myllymäki Niko (64 cup, n. klo.10:00)
Karttunen Sami Venho Kari (64 cup, n. klo.10:00)
Honkanen Jarkko Kurppa Matias (64 cup, n. klo.10:00)
Viitala Niko Somero Sami (64 cup, n. klo.10:00)
Siekkinen Jani Marsalo Jiri (64 cup, n. klo.10:00)
Matikainen Casper Ervasti Kari (64 cup, n. klo.10:00)
Raittila Juuso Vainio Kalle (64 cup, n. klo.10:00)
Ström Micke Wiss Janne (64 cup, n. klo.10:00)
Hämäläinen Sami Haapaniemi Mikael (64 cup, n. klo.10:00)
Korpela Simo Linnainmaa Henri (64 cup, n. klo.10:00)
Granat Nico Vlasov Mikko-Pekka (64 cup, n. klo.10:00)
Pöyhönen Aki Viitanen Kalle (64 cup, n. klo.10:00)
Hämäläinen Ville Ahola Sami (64 cup, n. klo.10:00)
Seuraavat parit paikalle viimeistään klo 10:50
Nuutinen Juuso Heino Riku (64 cup, n. klo.11:00)
Huttunen Jesse Kaksonen Henri (64 cup, n. klo.11:00)
Turkulainen Olli Toivonen Jyri (64 cup, n. klo.11:00)
loput paikalle 11:00
Leppänen Jarno Riipinen Tuomas (64 cup, n. klo.11:25)
Räsänen Sakari Långström Karo (64 cup, n. klo.11:25)
AL-marayati Abbas Hyvönen Jesse (64 cup, n. klo.11:25)
Laaksonen Mika Uski Jani (64 cup, n. klo.11:25)
Kivelä Jesse Viinikainen Joni (64 cup, n. klo.11:25)
Juva Markus Tolvanen Antti (64 cup, n. klo.11:25)
Väyrynen Matti Kallioinen Mikko (64 cup, n. klo.11:25)
Hirvonen Miikka Kakkonen Pasi (64 cup, n. klo.11:25)
Öhrnberg Henrik Vähäsarja Jaakko (64 cup, n. klo.11:25)
Keihola Kai Jokela Kimmo (64 cup, n. klo.11:25)
Penttinen Henri Pellinen Tuomas (64 cup, n. klo.11:25)
Virtaranta Jere Gyldén Iivo (64 cup, n. klo.11:25)
Laaksonen Kim Oikarinen Esa (64 cup, n. klo.11:25)
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Striimi sunnuntailta Galaxiesta:
https://youtu.be/PfGa-ep2Vx4
https://youtu.be/PfGa-ep2Vx4
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Uus linkki: https://m.youtube.com/watch?v=-DGPQcI7D5s
Lähetetty minun LG-D855 laitteesta Tapatalkilla
Lähetetty minun LG-D855 laitteesta Tapatalkilla
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Mistä näkee tuloksia?
Lähetetty minun GT-S7580 laitteesta Tapatalkilla
Lähetetty minun GT-S7580 laitteesta Tapatalkilla
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Kulttuuritalolle
Jani Siekkinen, Ritz - Nico Granat, GU
Jani Uski, BK - Kim Laaksonen, ABTku
Lopputulokset
1.
2
3
5
Juva Markus, Ritz
Turkulainen Olli, BCL
Hämäläinen Sami, CCA
Riikonen Mika, HBS
9
Keihola Kai, GU
Hirvonen Miikka, CCA
AL-marayati Abbas, TyBi
Kaksonen Henri, EBK
Hämäläinen Ville, BCL
Matikainen Casper, EBK
Karttunen Sami, CCA
Makkonen Petri, HyvBK
17
Virtaranta Jere, CSS
Pellinen Tuomas, BCL
Öhrnberg Henrik, Break
Väyrynen Matti OBK
Kivelä Jesse, GU
Räsänen Sakari, TyBi
Riipinen Tuomas, Bari
Heino Riku, Ritz
Pöyhönen Aki, GU
Korpela Simo, VSB
Wiss Janne, CST
Vainio Kalle, JamP
Viitala Niko, CCA
Honkanen Jarkko, JäKe
Saariaho Sami, Siima
Mäkelä Jari, KsBK
33
Oikarinen Esa, JBS
Gyldén Iivo, TBK
Penttinen Henri, Bari
Jokela Kimmo, JamP
Vähäsarja Jaakko, CCA
Kakkonen Pasi, Shamr
Kallioinen Mikko, Break
Tolvanen Antti, Ritz
Viinikainen Joni, Break
Laaksonen Mika, KsBK
Hyvönen Jesse, FBT
Långström Karo, Luna
Leppänen Jarno LP-90
Toivonen Jyri, EBK
Huttunen Jesse, GU
Nuutinen Juuso, CCA
Ahola Sami, JäKe
Viitanen Kalle, Break
Vlasov Mikko-Pekka, GU
Linnainmaa Henri, Shamr
Haapaniemi Mikael, TyBi
Ström Micke, CCA
Raittila Juuso, Break
Ervasti Kari, Ritz
Marsalo Jiri, CCA
Somero Sami, GU
Kurppa Matias, Shamr
Venho Kari, TCBV
Myllymäki Niko, GU
Saarela Ville, PPP
Stenfors Mikael, GU
Itkonen Juha, JäKe
65
Häkkinen Janne, CCS
Morelius Jan, GU
Nyman Pekka, Bari
Pyykönen Santtu, Luna
Oksala Nooa, Ritz
Palviainen Mika, HyvBK
Korvenranta Pihla, TBK
Takanen Jesse, KEBIC
Luoma Kimmo, CSS
Leppiaho Markus, JamP
Käpylä Harri, HBS
Lilja Valtteri, Luna
Valkonen Jesse, KEBIC
Ojala Seppo, CCA
Aittola Konsta, Luna
Makkonen Marko, HyvBK
Valkila Toni, TyBi
Sandelin Mika, PBK
Långström Bruno, Luna
Gustafsson Jesse, GU
Mäkinen Joonas, Luna
Huikkola Joonas, Stars
Naumanen Tuukka, Jamp
Räisänen Sami, GU
Mattila Samuli, GU
Karppanen Toni, GU
Ronkonen Miio, Brode
Paalasmaa Jani, HBS
Hakkarainen Miklas, HBS
Forsten Jyri, GU
Kauppinen Mikko, EBK
Kaivonen Tero, TAK
97
Toivanen Tiia, Shamr
Vuorela Jarno, GU
Mattila Jesse, TBK
Lahti Markku, GU
Leppälä Simo, Ritz
Luoma Anssi, GU
Virkki Jyri, Siima
Rasmussen Timo, Luna
Järvinen Antti, LP-90
Vimpari Ari, GU
Vuorio Valtteri, BCL
Oksala Jouka, Ritz
Haapasaari Jarno, NoBil
Salmela Turkka, HBS
Jäntti Mikko, Ritz
Wetterstrand Sami, FBT
Vehmasaho Marko, KEBIC
Haapasaari Jussi, GU
Ihaniemi Juho, Shamr
Inkinen Sauli, BCL
Sainio Markus, GU
Honkasalo Jooel, EBK
Timperi Joni, Break
Panula Tuuliina, HyvBK
Aholainen Ville, GU
Takolander Jonas, Luna
Jokinen Sami, TBK. DNS
Savolainen Joni, HBS
Vainio Sauli, Luna
Seppänen Pentti Shamr
Matikkala Akseli, OBK. DNF
Okko Veli-Pekka, FBT
129
Ristolainen Juha, GU
Jokitie Jesse, TAK
Makkonen Laura, Break
Jokela Matti, CCA
Heikkilä Jarno, KK-79. DNS
Koivunen Ari, GU
Lastunen Pekka, GU
Takanen Mikko, KEBIC
Vartiainen Johanna, BCL
Ritvanen Sami, Break
Laaksonen Juha, RBS
Järvinen Toni, 7Pool
Kytömaa Juho, BB
Karjalainen Jukka, GU
Timonen Antti, BCL
Tietäväinen Emmi, Jäke
Saaranen Riikka, CCA
Vehman Aki, Luna
Hartikainen Laura, HyvBK
Lunatsarski David, LP-90
Nybacka Jani, PBK
http://biljardi.pe.hu/index.php?id=361&p=5&WO=joo
Jani Siekkinen, Ritz - Nico Granat, GU
Jani Uski, BK - Kim Laaksonen, ABTku
Lopputulokset
1.
2
3
5
Juva Markus, Ritz
Turkulainen Olli, BCL
Hämäläinen Sami, CCA
Riikonen Mika, HBS
9
Keihola Kai, GU
Hirvonen Miikka, CCA
AL-marayati Abbas, TyBi
Kaksonen Henri, EBK
Hämäläinen Ville, BCL
Matikainen Casper, EBK
Karttunen Sami, CCA
Makkonen Petri, HyvBK
17
Virtaranta Jere, CSS
Pellinen Tuomas, BCL
Öhrnberg Henrik, Break
Väyrynen Matti OBK
Kivelä Jesse, GU
Räsänen Sakari, TyBi
Riipinen Tuomas, Bari
Heino Riku, Ritz
Pöyhönen Aki, GU
Korpela Simo, VSB
Wiss Janne, CST
Vainio Kalle, JamP
Viitala Niko, CCA
Honkanen Jarkko, JäKe
Saariaho Sami, Siima
Mäkelä Jari, KsBK
33
Oikarinen Esa, JBS
Gyldén Iivo, TBK
Penttinen Henri, Bari
Jokela Kimmo, JamP
Vähäsarja Jaakko, CCA
Kakkonen Pasi, Shamr
Kallioinen Mikko, Break
Tolvanen Antti, Ritz
Viinikainen Joni, Break
Laaksonen Mika, KsBK
Hyvönen Jesse, FBT
Långström Karo, Luna
Leppänen Jarno LP-90
Toivonen Jyri, EBK
Huttunen Jesse, GU
Nuutinen Juuso, CCA
Ahola Sami, JäKe
Viitanen Kalle, Break
Vlasov Mikko-Pekka, GU
Linnainmaa Henri, Shamr
Haapaniemi Mikael, TyBi
Ström Micke, CCA
Raittila Juuso, Break
Ervasti Kari, Ritz
Marsalo Jiri, CCA
Somero Sami, GU
Kurppa Matias, Shamr
Venho Kari, TCBV
Myllymäki Niko, GU
Saarela Ville, PPP
Stenfors Mikael, GU
Itkonen Juha, JäKe
65
Häkkinen Janne, CCS
Morelius Jan, GU
Nyman Pekka, Bari
Pyykönen Santtu, Luna
Oksala Nooa, Ritz
Palviainen Mika, HyvBK
Korvenranta Pihla, TBK
Takanen Jesse, KEBIC
Luoma Kimmo, CSS
Leppiaho Markus, JamP
Käpylä Harri, HBS
Lilja Valtteri, Luna
Valkonen Jesse, KEBIC
Ojala Seppo, CCA
Aittola Konsta, Luna
Makkonen Marko, HyvBK
Valkila Toni, TyBi
Sandelin Mika, PBK
Långström Bruno, Luna
Gustafsson Jesse, GU
Mäkinen Joonas, Luna
Huikkola Joonas, Stars
Naumanen Tuukka, Jamp
Räisänen Sami, GU
Mattila Samuli, GU
Karppanen Toni, GU
Ronkonen Miio, Brode
Paalasmaa Jani, HBS
Hakkarainen Miklas, HBS
Forsten Jyri, GU
Kauppinen Mikko, EBK
Kaivonen Tero, TAK
97
Toivanen Tiia, Shamr
Vuorela Jarno, GU
Mattila Jesse, TBK
Lahti Markku, GU
Leppälä Simo, Ritz
Luoma Anssi, GU
Virkki Jyri, Siima
Rasmussen Timo, Luna
Järvinen Antti, LP-90
Vimpari Ari, GU
Vuorio Valtteri, BCL
Oksala Jouka, Ritz
Haapasaari Jarno, NoBil
Salmela Turkka, HBS
Jäntti Mikko, Ritz
Wetterstrand Sami, FBT
Vehmasaho Marko, KEBIC
Haapasaari Jussi, GU
Ihaniemi Juho, Shamr
Inkinen Sauli, BCL
Sainio Markus, GU
Honkasalo Jooel, EBK
Timperi Joni, Break
Panula Tuuliina, HyvBK
Aholainen Ville, GU
Takolander Jonas, Luna
Jokinen Sami, TBK. DNS
Savolainen Joni, HBS
Vainio Sauli, Luna
Seppänen Pentti Shamr
Matikkala Akseli, OBK. DNF
Okko Veli-Pekka, FBT
129
Ristolainen Juha, GU
Jokitie Jesse, TAK
Makkonen Laura, Break
Jokela Matti, CCA
Heikkilä Jarno, KK-79. DNS
Koivunen Ari, GU
Lastunen Pekka, GU
Takanen Mikko, KEBIC
Vartiainen Johanna, BCL
Ritvanen Sami, Break
Laaksonen Juha, RBS
Järvinen Toni, 7Pool
Kytömaa Juho, BB
Karjalainen Jukka, GU
Timonen Antti, BCL
Tietäväinen Emmi, Jäke
Saaranen Riikka, CCA
Vehman Aki, Luna
Hartikainen Laura, HyvBK
Lunatsarski David, LP-90
Nybacka Jani, PBK
http://biljardi.pe.hu/index.php?id=361&p=5&WO=joo
Viimeksi muokannut Galaxie Center, 21:28 14.05.2017. Yhteensä muokattu 3 kertaa.
Re: 9-pallo SM-karsinnat 13-14.5.2017 GU Tampere
Mä puutun tosta tulosluettelosta
Petri Makkonen, HyvBk
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010