10-pallo SM Yleinen sarja 21-22.1.17 TURKU

Ilmoitusluontoiset asiat (kutsut, kilpailuaikataulut, tulokset, yms)

Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho

turku
Viestit: 83
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 10-pallo SM Yleinen sarja 21-22.1.17 TURKU

Viesti Kirjoittaja turku »

Ilmoittautuminen päättynyt.

turku
Viestit: 83
Liittynyt: 22:47 19.11.2010
Paikkakunta: Turku
Viesti:

Re: 10-pallo SM Yleinen sarja 21-22.1.17 TURKU

Viesti Kirjoittaja turku »

Listat ja kaaviot torstai illalla, pienistä teknisistä ongelmista johtuen.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Pultti
Viestit: 417
Liittynyt: 12:00 09.11.2004
Paikkakunta: Helsinki

Re: 10-pallo SM Yleinen sarja 21-22.1.17 TURKU

Viesti Kirjoittaja Pultti »

Kaavioon sijoitetut pelaajat ja arvotut sijoitukset

FPT rg. 1-16 arvottu suoraan 32 cupiin (su klo 11) arvotussa järjestyksessä
(1-4 arvotaan 1-4 paikoille, 5-8 arvotaan 5-8 paikoille, 9-16 arvotaan 9-16 paikoille)

1. Makkonen Petri HyvBK 3. sij.
2. Uski Jani Juhani BK 2. sij.
3. Laaksonen Kim TBK 4. sij.
4. Hämäläinen Ville Eino Ilmari BCL 1. sij.
5. Matikainen Casper EBK 7. sij.
6. Juva Markus Ritz 6. sij.
7. Heiskanen Aki GU 5. sij.
8. Siekkinen Jani Brode 8. sij.
9. Kivelä Jesse GU 12. sij.
10. Korpela Simo VSB 11. sij.
11. Leppiaho Markus Matias JamP 10. sij.
12. Karttunen Sami Tapio CCA 14. sij.
13. Öhrnberg Henrik Play 13. sij.
14. Hämäläinen Sami Mikael CCA 9. sij.
15. Leppänen Jarno LP-90 15. sij.
16. Virtanen Valtteri Ritz 16. sij.

17-24 on arvottu pelaamaan pääsystä cupiin (la illalla) arvotussa järjestyksessä
17. Gustafsson Jesse Tapio GU 17. sij.
18. Sellberg Stefan VBS 24. sij.
19. Keihola Kai Kalevi GU 20. sij.
20. Marsalo Jiri CCA 23. sij.
21. Vainio Kalle JamP 22. sij.
22. Hiltunen Matti Shamr 19. sij.
23. Honkanen Jarkko Tapani Jäke 21. sij.
24. Riikonen Mika Juhani HBS 18. sij.

25-32 sijoitetaan kaavioon 1-8 sijoitettujen paikoille arvotussa järjestyksessä
25. Mäkinen Joonas Mikael Luna 31. sij.
26. Oksala Nooa Ritz 27. sij.
27. Järvinen Antti LP-90 32. sij.
28. Oksala Jouka Ritz 28. sij.
29. Hirvonen Miikka Kristian HyvBK 25. sij.
30. Turkulainen Olli BCL 29. sij.
31. Kakkonen Pasi Shamr 30. sij.
32. Viitala Niko EBK 26. sij.

(Viitala ja Kauppinen vaihdettu kaaviossa päikseen klo 20:40, sijoitettu väärin).

Voittajien puolelta cupiin pääsevät pelaajat arvotaan 9-16 sijoitettuja vastaan, hävinneiden puolelta cupiin pääsevät arvotaan 1-8 sijoitettuja vastaan.

Vastaa Viestiin