Moro.
Hienot 17 osallistua. Muutama peruutus, mutta hyvä näinkin.
Tuplaeliminaatio + 8 cup.
Pelit viiteen voittoon voidaan tarkistaa määrä kun pelit etenevät.
Osallistumismaksu ja mahd. lisenssi vain käteisellä, kiitos.
Muistakaa pukeutumissääntö.
Tässä kaavio ja paikalletulo ajat.
Ensimmäinen kierros
Merike Sorsa W.O.
Emilia Leppänen Annika Konu
Moona Korhonen W.O.
W.O. Jenna Jokinen
W.O. Hanna Sokajärvi
W.O. Sari Puronheimo
Katja Salminen W.O.
W.O. Nam Rotjana Tiengtam
Maris Kiviaid-Rantanen W.O.
W.O. Tarja Pajuniemi
Sanna Mustonen W.O.
W.O. Maarit Gerkman
Maria Forsström W.O.
W.O. Janina Forsström
Tiia Toivanen W.O.
W.O. Laura Saarinen
Paikalle klo 10.30
Emilia Leppänen - Annika Konu
Paikalle klo 10.45
Moona Korhonen - Jenna Jokinen
Hanna Sokajärvi - Sari Puronheimo
Katja Salminen - Nam Rotjana Tiengtam
Maris Kiviaid-Rantanen - Tarja Pajuniemi
Sanna Mustonen - Maarit Gerkman
Maria Forsström - Janina Forsström
Tiia Toivanen - Laura Saarinen
Paikalle klo 11.15
Merike Sorsa (saat tulla aikaisemmin)
Nyt kävi niin, että keittojuttu ei toimi. Sämpylää löytyy ja ehkä keksin hätratkaisun lämpimälle ruoalle.
Ei muuta kun Tervetuloa ja pidetään hyvät kisat.
T Mella ja Marge
1. kierros
Emilia Leppänen - Annika Konu 5 - 3
2. kierros, voittaneiden puoli
Merike Sorsa Emilia Leppänen 2 - 5
Moona Korhonen Jenna Jokinen 5 - 0
Hanna Sokajärvi Sari Puronheimo 5 - 2
Katja Salminen Nam Rotjana Tiengtam 5 - 2
Maris Kiviaid-Rantanen Tarja Pajuniemi 4 - 5
Sanna Mustonen Maarit Gerkman 5 - 4
Maria Forsström Janina Forsström 2 - 5
Tiia Toivanen Laura Saarinen 5 - 4
3. kierros, voittaneiden puoli
Emilia Leppänen Moona Korhonen 5 - 2
Hanna Sokajärvi Katja Salminen 0 - 5
Tarja Pajuniemi Sanna Mustonen 1 - 5
Janina Forsström Tiia Toivanen 3 - 5
3. kierros, hävinneiden puoli
Maria Forsström Annika Konu 2 - 5
4. kierros, hävinneiden puoli
Annika Konu Laura Saarinen 3 - 5
Maris Kiviaid-Rantanen Maarit Gerkman 5 - 1
Sari Puronheimo Nam Rotjana Tiengtam 3 - 5
Merike Sorsa Jenna Jokinen 5 - 4
5. kierros, hävinneiden puoli
Laura Saarinen Tarja Pajuniemi 2 - 5
Maris Kiviaid-Rantanen Janina Forsström 4 - 5
Nam Rotjana Tiengtam Moona Korhonen 5 - 3
Merike Sorsa Hanna Sokajärvi 3 - 5
8 Cup
Emilia Leppänen Tarja Pajuniemi 5 - 2
Katja Salminen Janina Forsström 5 - 2
Sanna Mustonen Hanna Sokajärvi 4 - 5
Tiia Toivanen Nam Rotjana Tiengtam 5 - 1
Semifinaali
Emilia Leppänen Katja Salminen 5 - 3
Hanna Sokajärvi Tiia Toivanen 2 - 5
Finaali
Emilia Leppänen Tiia Toivanen 2 - 5
Naisten B-Mest.kisat 9-pallo kaavio ja tulokset
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 2507
- Liittynyt: 00:45 12.11.2004
Naisten B-Mest.kisat 9-pallo kaavio ja tulokset
Viimeksi muokannut billiardmama, 20:01 19.03.2016. Yhteensä muokattu 15 kertaa.
-
- Viestit: 2507
- Liittynyt: 00:45 12.11.2004
Re: Naisten B-Mest.kisat 9-pallo kaavio ja tulokset
Saa! Ei ehtinyt ihan mukaan kun menee niin nopeastituuliina kirjoitti:Saako tuloksia?
-
- Viestit: 2507
- Liittynyt: 00:45 12.11.2004
Re: Naisten B-Mest.kisat 9-pallo kaavio ja tulokset
Kiitoksia ihan hirrrrveästi teille kaikille!
Oli tosi hauskaa vetää nämä kisat ja fiilis ainakin mun mielestä kiva
Iso kiitos myös Barille ja varsinkin Margelle ja Birgitille.
Onnea Tiialle, Empulle, Katjalle ja Hanna "comebackille".
Hyviä pelejä sinne Turkuseen!!!!
Ja tulokset tässä:
1. Tiia Toivanen JamPool
2. Emilia Leppänen JamPool
3. Katja Salminen AC Luna
Hanna Sokajärvi CST
5. Tarja Pajuniemi EP
Janina Forsström PiBK
Sanna Mustonen GU
Nam Rotjana Tiengtam HBS
9. Laura Saarinen HyvBk
Maris Kiviaid-Rantanen GU
Moona Korhonen HBS
Merike Sorsa GU
13. Annika Konu Wolver
Maarit Gerkman EP
Sari Puronheimo EP
Jenna Jokinen HyvBk
17. Maria Forsström BB
T Mella
Oli tosi hauskaa vetää nämä kisat ja fiilis ainakin mun mielestä kiva
Iso kiitos myös Barille ja varsinkin Margelle ja Birgitille.
Onnea Tiialle, Empulle, Katjalle ja Hanna "comebackille".
Hyviä pelejä sinne Turkuseen!!!!
Ja tulokset tässä:
1. Tiia Toivanen JamPool
2. Emilia Leppänen JamPool
3. Katja Salminen AC Luna
Hanna Sokajärvi CST
5. Tarja Pajuniemi EP
Janina Forsström PiBK
Sanna Mustonen GU
Nam Rotjana Tiengtam HBS
9. Laura Saarinen HyvBk
Maris Kiviaid-Rantanen GU
Moona Korhonen HBS
Merike Sorsa GU
13. Annika Konu Wolver
Maarit Gerkman EP
Sari Puronheimo EP
Jenna Jokinen HyvBk
17. Maria Forsström BB
T Mella