Pool 2-div rg 1, 9-pallo. 30.8.14-31.8.14 Hyvinkää

Ilmoitusluontoiset asiat (kutsut, kilpailuaikataulut, tulokset, yms)

Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho

Hibzu
Viestit: 1128
Liittynyt: 09:34 15.11.2004
Paikkakunta: Hyvinkää

Re: Pool 2-div rg 1, 9-pallo. 30.8.14-31.8.14 Hyvinkää

Viesti Kirjoittaja Hibzu »

HyvBK kirjoitti:Sali auki kello 10.00 tervetuloa
Varatkaa os.maksu ja mahdollinen lisenssimaksu käteisenä ja tasarahana, kiitos.
Kaavion lukemista poiketen pelataan 5 voittoon.
Kilpailut ovat yksipäiväiset

1.kierros Klo 11.00 alkaen

Salonen Alexi - W.O. 5 - 0
Toivonen Jyri - Vuorinen Nico 5 - 4
Muurainen Jussi - Nuutinen Mauno 2 - 5
W.O. - Nylund Aleksi 0 - 5
Vehman Aki - W.O. 5 - 0
Heinikoski Jani - Mansikkaviita Miska 0 - 5
Wikström Ben - Mäkinen Joonas 5 - 2
W.O. - Keski-Loppi Eetu 0 - 5
Korhonen Jari - Nurmi Vesa 0 - 5
Partanen Jani - Karlsson Karolus 5 - 4
Hammais Eero - Palviainen Mika 5 - 2
W.O. - Soininen Tuija 0 - 5
Leppä Ville - W.O. 5 - 0
Kauppinen Mikko - Holtari Elisa 5 - 3
Mäntysaari Jani - Seppänen Mika 1 - 5
W.O. - Harkki Mika 0 - 5
Lounamaa Joonas - W.O. 5 - 0
Hyyryläinen Juha - Miettinen Toni 5 - 3
Ikonen Sami - Kartal Naif 5 - 2
W.O. - Tamminen Timo 0 - 5
Tainio Tatu - W.O. 5 - 0
Andström Ilpo - Kannasoja Antti 5 - 1
Karlsson Daniel - Vainio Sauli 5 - 3
W.O. - Kantola Mikko 0 - 5
Naumanen Tuukka - W.O. 5 - 0
Setälä Jarkko - Komi Tuomas 2 - 5
Ronkonen Miio - Siekkinen Timo 2 - 5
W.O. - Järvinen Mika 0 - 5
Salmela Turkka - W.O. 5 - 0
Rimpiläinen Julius - Kuusniemi Mikko 1 - 5
Paaso Otto - Vainio Hannaleena 5 - 4
W.O. - Vartia Joonas 0 - 5


2.kierros voittaneiden puoli

Salonen Alexi - Toivonen Jyri 3 - 5
Nuutinen Mauno - Nylund Aleksi 3 - 5
Vehman Aki - Mansikkaviita Miska 5 - 3
Wikström Ben - Keski-Loppi Eetu 5 - 0
Nurmi Vesa - Partanen Jani 5 - 2
Hammais Eero - Soininen Tuija 5 - 4
Leppä Ville - Kauppinen Mikko 2 - 5
Seppänen Mika - Harkki Mika 2 - 5
Lounamaa Joonas - Hyyryläinen Juha 5 - 3
Ikonen Sami - Tamminen Timo 5 - 0
Tainio Tatu - Andström Ilpo 3 - 5
Karlsson Daniel - Kantola Mikko 2 - 5
Naumanen Tuukka - Komi Tuomas 5 - 1
Siekkinen Timo - Järvinen Mika 5 - 2
Salmela Turkka - Kuusniemi Mikko 5 - 0
Paaso Otto - Vartia Joonas 1 - 5

2.kierros hävinneiden puoli

W.O. - Vuorinen Nico 0 - 5
Muurainen Jussi - W.O. 5 - 0
W.O. - Heinikoski Jani 0 - 5
Mäkinen Joonas - W.O. 5 - 0
Korhonen Jari - Karlsson Karolus -
Palviainen Mika - W.O. 5 - 0
W.O. - Holtari Elisa 0 - 5
Mäntysaari Jani - W.O. 5 - 0
W.O. - Miettinen Toni 0 - 5
Kartal Naif - W.O. 5 - 0
W.O. - Kannasoja Antti 0 - 5
Vainio Sauli - W.O. 5 - 0
W.O. - Setälä Jarkko 0 - 5
Ronkonen Miio - W.O. 5 - 0
W.O. - Rimpiläinen Julius 0 - 5
Vainio Hannaleena - W.O. 5 - 0

3. kierros, hävinneiden puoli

Kuusniemi Mikko - Vuorinen Nico 2 - 5
Paaso Otto - Muurainen Jussi 2 - 5
Komi Tuomas - Heinikoski Jani 5 - 0
Järvinen Mika - Mäkinen Joonas 0 - 5
Tainio Tatu - Karlsson Karolus 2 - 5
Karlsson Daniel - Palviainen Mika 3 - 5
Hyyryläinen Juha - Holtari Elisa 3 - 5
Tamminen Timo - Mäntysaari Jani 0 - 5
Leppä Ville - Miettinen Toni 5 - 3
Seppänen Mika - Kartal Naif 3 - 5
Partanen Jani - Kannasoja Antti 5 - 2
Soininen Tuija - Vainio Sauli 5 - 4
Mansikkaviita Miska - Setälä Jarkko 5 - 3
Keski-Loppi Eetu - Ronkonen Miio 4 - 5
Salonen Alexi - Rimpiläinen Julius 5 - 0
Nuutinen Mauno - Vainio Hannaleena 5 - 0


3. kierros, voittaneiden puoli

Toivonen Jyri - Nylund Aleksi 5 - 2
Vehman Aki - Wikström Ben 5 - 4
Nurmi Vesa - Hammais Eero 2 - 5
Kauppinen Mikko - Harkki Mika 2 - 5
Lounamaa Joonas - Ikonen Sami 5 - 3
Andström Ilpo - Kantola Mikko 3 - 5
Naumanen Tuukka - Siekkinen Timo 1 - 5
Salmela Turkka - Vartia Joonas 2 - 5

4. kierros, hävinneiden puoli

Vuorinen Nico - Muurainen Jussi 2 - 5
Komi Tuomas - Mäkinen Joonas 4 - 5
Karlsson Karolus - Palviainen Mika 3 - 5
Holtari Elisa - Mäntysaari Jani 4 - 5
Leppä Ville - Kartal Naif 5 - 0
Partanen Jani - Soininen Tuija 4 - 5
Mansikkaviita Miska - Ronkonen Miio 2 - 5
Salonen Alexi - Nuutinen Mauno 1 - 5

5. kierros, hävinneiden puoli

Muurainen Jussi - Ikonen Sami 5 - 0
Mäkinen Joonas - Andström Ilpo 5 - 1
Palviainen Mika - Naumanen Tuukka 0 - 5
Mäntysaari Jani - Salmela Turkka 4 - 5
Leppä Ville - Nylund Aleksi 5 - 1
Soininen Tuija - Wikström Ben 2 - 5
Ronkonen Miio - Nurmi Vesa 4 - 5
Nuutinen Mauno - Kauppinen Mikko 0 - 5

16 Cup

Toivonen Jyri - Wikström Ben 0 - 5
Vehman Aki - Muurainen Jussi 1 - 5
Hammais Eero - Salmela Turkka 5 - 2
Harkki Mika - Leppä Ville 4 - 5
Lounamaa Joonas - Kauppinen Mikko 1 - 5
Kantola Mikko - Nurmi Vesa 5 - 3
Siekkinen Timo - Mäkinen Joonas 0 - 5
Vartia Joonas - Naumanen Tuukka 4 - 5

Puolivälierät

Wikström Ben - Muurainen Jussi 5 - 2
Hammais Eero - Leppä Ville 3 - 5
Kauppinen Mikko - Kantola Mikko -
Mäkinen Joonas - Naumanen Tuukka 5 - 3

Semifinaali

Wikström Ben - Leppä Ville 3 - 5
Kantola Mikko - Mäkinen Joonas 1 - 5

Finaali

Leppä Ville - Mäkinen Joonas 1-5

Miikka Hirvonen HyvBK
Team Brassica Napus Inseco
MattiJarkkoFanclub
Vastaa Viestiin