10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Paikka: Sokos Hotel Jyväshovi, Kauppakatu 35, 40100 Jyväskylä (250m pelipaikalle)
+358 20 1234 641
Päivämäärä 18.-20.1.2013
Hinta/vrk 81 € 1-hengen huone (standard)
91 € 2-hengen huone (standard)
Huonehinnat ovat vuorokausihintoja ja sisältävät runsaan buffet-aamiaisen, hotelliasukkaiden saunavuoron, vapaan sisäänpääsyn iltaravintoloihimme (ennen klo 24/poikkeuksena erikoisillat) sekä voimassa olevan ALV:n, mikäli verokanta muuttuu pidätämme oikeuden hinnan muutoksiin.
Arvonlisävero Kaikki hinnat sisältävät alv:n.
Kiintiötunnus “Biljardin SM-kisat”
Varaukset Jokainen varaa ja maksaa huoneensa itse. Varaukset Jyväskylän Sokos Hotellien myyntipalvelusta puh. 020 1234 640 tai e-mail sales.jyvaskyla@sokoshotels.fi tai fax 010 7852 162.
Tarjotut hinnat ovat varattavissa hotellin saatavuuden mukaan.
+358 20 1234 641
Päivämäärä 18.-20.1.2013
Hinta/vrk 81 € 1-hengen huone (standard)
91 € 2-hengen huone (standard)
Huonehinnat ovat vuorokausihintoja ja sisältävät runsaan buffet-aamiaisen, hotelliasukkaiden saunavuoron, vapaan sisäänpääsyn iltaravintoloihimme (ennen klo 24/poikkeuksena erikoisillat) sekä voimassa olevan ALV:n, mikäli verokanta muuttuu pidätämme oikeuden hinnan muutoksiin.
Arvonlisävero Kaikki hinnat sisältävät alv:n.
Kiintiötunnus “Biljardin SM-kisat”
Varaukset Jokainen varaa ja maksaa huoneensa itse. Varaukset Jyväskylän Sokos Hotellien myyntipalvelusta puh. 020 1234 640 tai e-mail sales.jyvaskyla@sokoshotels.fi tai fax 010 7852 162.
Tarjotut hinnat ovat varattavissa hotellin saatavuuden mukaan.
-
- Viestit: 45
- Liittynyt: 23:09 25.01.2011
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Jouko Mälkönen, Brode.
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Jouni Turunen, Tero Pekonen ja Jari Mäkelä LP-90 mukaan!
Jari Mäkelä KsBK
Team Brassica Napus Inseco
Team Brassica Napus Inseco
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Mukaan
Petri Makkonen, HyvBk
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Riikka Saaranen, BCL
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Jani Uski ja Toni Uski BK mukaan
Jani Uski, Iso8
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Timo Turunen, SKS mukaan.
Jesse Huttunen, BCK
http://www.xarc.fi
http://www.xarc.fi
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
Jan Morelius, GU mukaan
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
72. Aleksi Annanmäki, Luna
73. Santtu Pyykönen, Luna
74. Timo Räsänen, LP-90
75. Kimmo Hakala, HyvBK
76. Petri Suikkanen, BCL
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
72. Aleksi Annanmäki, Luna
73. Santtu Pyykönen, Luna
74. Timo Räsänen, LP-90
75. Kimmo Hakala, HyvBK
76. Petri Suikkanen, BCL
Re: 10-pallo SM-kilpailut 19.-20.1 Players Jyväskylä
1. Timo Räihä, Play
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
72. Aleksi Annanmäki, Luna
73. Santtu Pyykönen, Luna
74. Timo Räsänen, LP-90
75. Kimmo Hakala, HyvBK
76. Petri Suikkanen, BCL
77. Jukka Haapakoski, Brode
78. Niko Järvi, Pelika
79. Olli Siponkoski, Pelika
80. Aapo Virrankoski, WPBC
2. Kari Ervasti, Play
3. Joonas Ohtonen, Play
4. Teemu Pannula, SB
5. Jussi Iivonen, MSC
6. Joni Kyhyräinen, MSC
7. Antti Mannila, Play
8. Peter Forsström, Brode
9. Kimmo Jokela, GU
10. Henri Kaksonen, Bari
11. Sami Karttunen, BCL
12. Alex Renard, GU
13. Mikko Kallioinen, Play
14. Eetu Piipponen, BCK
15. Markus Leppiaho, JamP
16. Juhani Kännö, Rolli
17. Aki Heiskanen, GU
18. Sami Hämäläinen, HyvBK
19. Marko Kolehmainen, Duckpool
20. Juha Levo, Duckpool
21. Juuso Nuutinen, KBK
22. Jesse Huttunen, SKS
23. Pessi Lyyra, JBS
24. Heikki Salomäki HyvBK
25. Miikka Hirvonen, HyvBK
26. Aleksanteri Piilola, Duckpool
27. Lauri Ruokonen, BBC
28. Ville Hämäläinen, BCL
29. Johanna Vartiainen, BCL
30. Abbas Al-Marayati, TyBi
31. Jani Siekkinen, Bari
32. Pentti Seppänen, Sham
33. Riku Heino, Ritz
34. Jesse Kivelä, PmPa
35. Mikael Petäjä, RB
36. Antti Mattila, MBK
37. Olli Muotka, MBK
38. Marko Makkonen, HyvBK
39. Konsta Aittola, BiCir
40. Olli Turkulainen, BCL
41. Miikka Myllymäki, PmPa
42. Aku Heikkinen, MSC
43. Georg Savolainen, JamP
44. Jouko Mälkönen, Brode
45. Harri Niemi, Play
46. Nico Granat, GU
47. Simo Koistinen, KCM
48. Jari Mäkelä, LP-90
49. Jouni Turunen, LP-90
50. Tero Pekonen, LP-90
51. Petri Makkonen, Brode
52. Sami Perttunen, Sham
53. Krista Knuuttila, Story
54. Santeri Halinen, MSC
55. Valtteri Virtanen, Ritz
56. Matti Jokela, KBK
57. Henrik Öhrnberg, JBS
58. Sami Ahola, Brode
59. Riikka Saaranen, BCL
60. Kimmo Kamotskin, Lokit
61. Einari Autero, GU
62. Jani Uski, BK
63. Toni Uski, BK
64. Timo Turunen, SKS
65. Lasse Pylkkänen, MSC
66. Henri Toivo, LP-90
67. Oliver Vesterlund, WPBC
68. Vesa-Ville Virtanen, Ritz
69. Jiri Marsalo, HyvBK
70. Miku Siljander, Pelika
71. Jan Morelius, GU
72. Aleksi Annanmäki, Luna
73. Santtu Pyykönen, Luna
74. Timo Räsänen, LP-90
75. Kimmo Hakala, HyvBK
76. Petri Suikkanen, BCL
77. Jukka Haapakoski, Brode
78. Niko Järvi, Pelika
79. Olli Siponkoski, Pelika
80. Aapo Virrankoski, WPBC