Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Tonne tahtoo mukaan kun halvalla saa
Totesi jo Sulo Vilen
Eli mukaan: Reijo Riikonen Shamrock
Totesi jo Sulo Vilen
Eli mukaan: Reijo Riikonen Shamrock
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Joonas Salmi WPT
Lähetetty minun GT-S7580 laitteesta Tapatalkilla
Lähetetty minun GT-S7580 laitteesta Tapatalkilla
-
- Viestit: 74
- Liittynyt: 08:41 12.11.2015
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Mika Pakarinen mukaan
http://www.lvi24.com
toimisto@lvi24.com
SUUR-HELSINGIN LVI-ASENNUS OY
Club Cue Action Ry Kerava ( CCA )
toimisto@lvi24.com
SUUR-HELSINGIN LVI-ASENNUS OY
Club Cue Action Ry Kerava ( CCA )
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Petri Mäntylä CCA mukaan.
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Jani Utriainen mukaan
Lähetetty minun SM-G903F laitteesta Tapatalkilla
Lähetetty minun SM-G903F laitteesta Tapatalkilla
-
- Viestit: 1
- Liittynyt: 10:58 09.05.2017
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Mukaan
Juha Kuosmanen
Juha Kuosmanen
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Mukaan myös Tero Nieminen HBS
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Tuomas Timisjärvi mukaan
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Lauri Lepistö mukaan!
Tia Serenius, CCA
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Lauri Liukkonen mukaan myös!!
Tia Serenius, CCA
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Terve Tiia !
Onkos siellä vapaata sneppailupöytää lämmittelyyn ?!
Onkos siellä vapaata sneppailupöytää lämmittelyyn ?!
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 13.5.2017, Cue Action Kerava
Tulokset
Ensimmäinen kierros
Tia Serenius W.O. 4 - 0
Joonas Salmi Lauri Liukkonen 4 - 1
Anne Nieminen Markus Rantanen 4 - 1
Mika Järvinen Aleksi Koljonen 1 - 4
W.O. Petteri Karapuu 0 - 4
Sami Heinonen Jani Johansson 1 - 4
Tero Nieminen Joona Ohvo 4 - 3
W.O. Reijo Riikonen 0 - 4
Jani Utriainen W.O. 4 - 0
Nikita Penttinen Mikko Bäck 1 - 4
Marko Pikkarainen Sami Reijonen 0 - 4
Lauri Lepistö Petri Mäntylä 4 - 2
Ville Virtanen Niko Järvinen 4 - 2
Mika Pakarinen Toni Melto 4 - 3
Tuomas Timisjärvi Juha Kuosmanen 4 - 0
W.O. Harri Hynynen 0 - 4
2. kierros, voittaneiden puoli
Tia Serenius Joonas Salmi 0 - 4
Anne Nieminen Aleksi Koljonen 1 - 4
Petteri Karapuu Jani Johansson 4 - 1
Tero Nieminen Reijo Riikonen 4 -
Jani Utriainen Mikko Bäck 4 - 3
Sami Reijonen Lauri Lepistö 4 - 3
Ville Virtanen Mika Pakarinen 4 - 1
Tuomas Timisjärvi Harri Hynynen 4 - 2
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. Lauri Liukkonen 0 - 4
Markus Rantanen Mika Järvinen 1 - 4
W.O. Sami Heinonen 0 - 4
Joona Ohvo W.O. 4 - 0
W.O. Nikita Penttinen 0 - 4
Marko Pikkarainen Petri Mäntylä 1 - 4
Niko Järvinen Toni Melto 0 - 4
Juha Kuosmanen W.O. 4 - 0
3. kierros, voittaneiden puoli(pääsystä cuppiin)
Joonas Salmi Aleksi Koljonen 1 - 4
Petteri Karapuu Tero Nieminen 1 - 4
Jani Utriainen Sami Reijonen 4 - 2
Ville Virtanen Tuomas Timisjärvi 1 - 4
3. kierros, hävinneiden puoli
Mika Pakarinen Lauri Liukkonen 1 - 4
Harri Hynynen Mika Järvinen 4 - 0
Mikko Bäck Sami Heinonen 0 - 4
Lauri Lepistö Joona Ohvo 4 - 3
Jani Johansson Nikita Penttinen 4 - 2
Reijo Riikonen Petri Mäntylä 0 - 4
Tia Serenius Toni Melto 0 - 4
Anne Nieminen Juha Kuosmanen 2 - 4
4. kierros, hävinneiden puoli
Lauri Liukkonen Harri Hynynen 1 - 4
Sami Heinonen Lauri Lepistö 4 - 0
Jani Johansson Petri Mäntylä 3 - 4
Toni Melto Juha Kuosmanen 3 - 4
5. kierros, hävinneiden puoli(pääsystä cuppiin)
Harri Hynynen Sami Reijonen 3 - 4
Sami Heinonen Ville Virtanen 2 - 4
Petri Mäntylä Joonas Salmi 3 - 4
Juha Kuosmanen Petteri Karapuu 2 - 4
8 Cup
Aleksi Koljonen Ville Virtanen 4 - 1
Tero Nieminen Sami Reijonen 4 - 3
Jani Utriainen Joonas Salmi 3 - 4
Tuomas Timisjärvi Petteri Karapuu 3 - 4
Semifinaali
Aleksi Koljonen Tero Nieminen 0 - 4
Joonas Salmi Petteri Karapuu 4 - 2
Finaali
Tero Nieminen Joonas Salmi 4 - 1
Sijoitus: Nimi Seura
1. Tero Nieminen HBS
2. Joonas Salmi WPT
3. Aleksi Koljonen C-PL
Petteri Karapuu
5. Ville Virtanen
Sami Reijonen
Jani Utriainen
Tuomas Timisjärvi
9. Harri Hynynen CCA
Sami Heinonen CCA
Petri Mäntylä CCA
Juha Kuosmanen
13. Lauri Liukkonen CCA
Lauri Lepistö CCA
Jani Johansson
Toni Melto
17. Mika Pakarinen CCA
Anne Nieminen Stars
Nikita Penttinen
Joona Ohvo WPT
Mikko Bäck
Reijo Riikonen Shamr
Tia Serenius CCA
Mika Järvinen
25. Markus Rantanen CCA
Niko Järvinen
Marko Pikkarainen
Kiitos kaikille osallistuneille ja onnea paljon pärjänneille.
Mukavaa kesän alkua kaikille!!
Ensimmäinen kierros
Tia Serenius W.O. 4 - 0
Joonas Salmi Lauri Liukkonen 4 - 1
Anne Nieminen Markus Rantanen 4 - 1
Mika Järvinen Aleksi Koljonen 1 - 4
W.O. Petteri Karapuu 0 - 4
Sami Heinonen Jani Johansson 1 - 4
Tero Nieminen Joona Ohvo 4 - 3
W.O. Reijo Riikonen 0 - 4
Jani Utriainen W.O. 4 - 0
Nikita Penttinen Mikko Bäck 1 - 4
Marko Pikkarainen Sami Reijonen 0 - 4
Lauri Lepistö Petri Mäntylä 4 - 2
Ville Virtanen Niko Järvinen 4 - 2
Mika Pakarinen Toni Melto 4 - 3
Tuomas Timisjärvi Juha Kuosmanen 4 - 0
W.O. Harri Hynynen 0 - 4
2. kierros, voittaneiden puoli
Tia Serenius Joonas Salmi 0 - 4
Anne Nieminen Aleksi Koljonen 1 - 4
Petteri Karapuu Jani Johansson 4 - 1
Tero Nieminen Reijo Riikonen 4 -
Jani Utriainen Mikko Bäck 4 - 3
Sami Reijonen Lauri Lepistö 4 - 3
Ville Virtanen Mika Pakarinen 4 - 1
Tuomas Timisjärvi Harri Hynynen 4 - 2
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. Lauri Liukkonen 0 - 4
Markus Rantanen Mika Järvinen 1 - 4
W.O. Sami Heinonen 0 - 4
Joona Ohvo W.O. 4 - 0
W.O. Nikita Penttinen 0 - 4
Marko Pikkarainen Petri Mäntylä 1 - 4
Niko Järvinen Toni Melto 0 - 4
Juha Kuosmanen W.O. 4 - 0
3. kierros, voittaneiden puoli(pääsystä cuppiin)
Joonas Salmi Aleksi Koljonen 1 - 4
Petteri Karapuu Tero Nieminen 1 - 4
Jani Utriainen Sami Reijonen 4 - 2
Ville Virtanen Tuomas Timisjärvi 1 - 4
3. kierros, hävinneiden puoli
Mika Pakarinen Lauri Liukkonen 1 - 4
Harri Hynynen Mika Järvinen 4 - 0
Mikko Bäck Sami Heinonen 0 - 4
Lauri Lepistö Joona Ohvo 4 - 3
Jani Johansson Nikita Penttinen 4 - 2
Reijo Riikonen Petri Mäntylä 0 - 4
Tia Serenius Toni Melto 0 - 4
Anne Nieminen Juha Kuosmanen 2 - 4
4. kierros, hävinneiden puoli
Lauri Liukkonen Harri Hynynen 1 - 4
Sami Heinonen Lauri Lepistö 4 - 0
Jani Johansson Petri Mäntylä 3 - 4
Toni Melto Juha Kuosmanen 3 - 4
5. kierros, hävinneiden puoli(pääsystä cuppiin)
Harri Hynynen Sami Reijonen 3 - 4
Sami Heinonen Ville Virtanen 2 - 4
Petri Mäntylä Joonas Salmi 3 - 4
Juha Kuosmanen Petteri Karapuu 2 - 4
8 Cup
Aleksi Koljonen Ville Virtanen 4 - 1
Tero Nieminen Sami Reijonen 4 - 3
Jani Utriainen Joonas Salmi 3 - 4
Tuomas Timisjärvi Petteri Karapuu 3 - 4
Semifinaali
Aleksi Koljonen Tero Nieminen 0 - 4
Joonas Salmi Petteri Karapuu 4 - 2
Finaali
Tero Nieminen Joonas Salmi 4 - 1
Sijoitus: Nimi Seura
1. Tero Nieminen HBS
2. Joonas Salmi WPT
3. Aleksi Koljonen C-PL
Petteri Karapuu
5. Ville Virtanen
Sami Reijonen
Jani Utriainen
Tuomas Timisjärvi
9. Harri Hynynen CCA
Sami Heinonen CCA
Petri Mäntylä CCA
Juha Kuosmanen
13. Lauri Liukkonen CCA
Lauri Lepistö CCA
Jani Johansson
Toni Melto
17. Mika Pakarinen CCA
Anne Nieminen Stars
Nikita Penttinen
Joona Ohvo WPT
Mikko Bäck
Reijo Riikonen Shamr
Tia Serenius CCA
Mika Järvinen
25. Markus Rantanen CCA
Niko Järvinen
Marko Pikkarainen
Kiitos kaikille osallistuneille ja onnea paljon pärjänneille.
Mukavaa kesän alkua kaikille!!