8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
- Galaxie Center
- Viestit: 425
- Liittynyt: 12:59 22.03.2010
8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
8-pallon Divarimestaruus 25.3.-26.3.2017, GU Tampere
Päivämäärä:
25.-26.3.2017, kisat kaksipäiväiset.
Molempina päivinä pelit alkavat kello 10:00
Pelipaikkojen ovet avataan klo 9:00
Laji:
Pool 8-pallo
Kilpailun osallistumisoikeus:
SBiL jäsenseurojen jäsenillä. Finnish Pool Tourin pelaajilla ei osallistumisoikeutta.
Ilmoittautuminen:
Keskiviikkoon 22.3. kello 21:00 mennessä joko tähän viestiketjuun: (Nimi, Seura) tai
TEKSTIVIESTILLÄ Markus Laurilalle: 050 529 4456 (Nimi, Seura)
Pelitapa:
- Tuplaeliminaatio 256/64cup, 128/32cup, 64/16cup, 32/8cup tai 16/4cup.
- Tuplaeliminaatio lauantaina vähintään 5 voittoon, cup sunnuntaina 6-8 voittoon.
- 16 pelaajaa sijoitetaan kaavioon voimassaolevan divari RG-listan mukaisesti.
- Vuoroaloitukset, käytössä räkit tai kolmiot.
- Aikalisät kielletty lauantain pelissä, erittäin lyhyet vessatauot sallittu kaikille.
- Pelejä voidaan kellottaa kilpailun johtajan päätöksellä. (Aloituksen jälkeen 65s, muuten 35s + 1kpl 30s extension/pelaaja/erä).
Lisenssivaatimus:
Kausi-, kevätkausi tai kertalisenssi (voi maksaa paikan päällä).
Lisenssien hinnat: http://www.sbil.fi/liitto/lisenssit/
Pukeutuminen: Edustusasu tai B-taso
Osallistumismaksu: 50€ (naiset ja juniorit 1995 25 €)
Palkinnot: Pokaalit 4:lle parhaalle, sekä 1. 600€, 2. 350€, 3.-4. 200€ 5.-8. 100€, 9.-16. 50€.
Nämä maksetaan liiton kautta kuittia vastaan, joten pelaajia kehoitetaan ottamaan tilinumero (IBAN) mukaan. Mikäli osallistujamäärät putoavat merkittävästi alle odotusten, pooljaosto voi muuttaa kiinteiden palkintojen summia. Vastaavasti summia voidaan myös nostaa, jos osallistujia tulee merkittävästi enemmän. Mahdollinen hotellikuitti kannattaa säilyttää.
Rahasto-ohje: http://pool.sbil.fi/?x118281=2808839
Muutokset mahdollisia, tosin epätodennäköisiä:)
Järjestävä seura: Galaxie United Ry
Kilpailun johtaja: Markus Laurila
Pelipaikat:
Galaxie Center Tampere (20 pöytää)
Rautatienkatu 27
33100 Tampere
Yli n. 90 pelaajalla pelataan kahdella salilla lauantaina.
Space Bowling & Billiards (10 pöytää)
Hämeenkatu 23, 3. krs
33200 Tampere
Tervetuloa Manseen!
Ilmoittautuneet:
Nimi/Seura/(RG sij.)
1. Timonen Antti BCL (4)
2. Sainio Markus GU
3. Vähäsarja Jaakko CCA
4. Honkasalo Jooel EBK
5. Kauppinen Mikko EBK (2)
6. Penttinen Henri Bari
7. Ström Micke CCA
8. Siekkinen Nico Ritz (6)
9. Asala Joonas GU
10. Myllymäki Niko GU
11. Vuorela Jarno GU
12. Kantola Mikko Biklu (15)
13. Karjalainen Ari HBS
14. Salmela Turkka HBS
15. Mattila Jesse TBK
16. Morelius Jan GU
17. Forsten Jyri GU
18. Saaranen Riikka CCA
19. Mäkelä Jari KsBK (1)
20. Itkonen Juha Jäke (7)
21. Pursiainen Riku HyvBK
22. Nybacka Jani PBK
23. Sandelin Mika PBK
24. Ronkonen Miio Brode
25. Huuskonen Petteri Brode
26. Vimpari Ari GU
27. Virkki Jyri Siima
28. Karjalainen Jukka GU
29. Tolvanen Antti Ritz (9)
30. Leppälä Simo Ritz
31. Elmur Rabiah GU
32. Naumanen Tuukka JamP (10)
33. Vainio Risto TBK
34. Paalasmaa Jani HBS (13)
35. Ervasti Kari Ritz
36. Mattila Samuli GU
37. Takanen Jesse KEBIC
38. Haapasaari Jussi GU (3)
39. Wetterstrand Sami FBT
40. Jokinen Jenna HyvBK
41. Granat Nico GU
42. Sallinen Janne TyBi
43. Karppanen Toni GU
44. Lahti Markku GU
45. Räisänen Sami GU
46. Palviainen Mika HyvBK
47. Panula Tuuliina HyvBK
48. Saarela Ville PPP (12)
49. Mahnala Kristian TBK
50. Hakulinen Henri 7Pool
51. Kolehmainen Kai TBK
52. Wiss Janne CST
53. Vihko Jimi Brode
54. Haapasaari Jarno NoBil
55. Jokinen Sami TBK
56. Majakero Pyry Ritz
57. Hammais Eero PBK
58. Setälä Jarkko PBK
59. Långström Bruno Luna (14)
60. Långström Karo Luna
61. Rasmussen Timo Luna
62. Nykänen Jouni Luna
63. Lamminaho Tommi Luna
64. Syrjä Olli Luna
65. Takolander Jonas Luna
66. Piiroinen Harri Luna
67. Lilja Valtteri Luna
68. Visakko Tuomo Luna
69. Aittola Konsta Luna
70. Pyykönen Santtu Luna
71. Björn Ville Luna
72. Vainio Sauli Luna
73. Tuomi Jani Stars
74. Vehmasaho Marko KEBIC
75. Matikkala Akseli OBK (16)
76. Kytömaa Juho BB (8)
77. Saariaho Sami Siima
78. Kamotskin Kimmo JamP
79. Vartia Joonas HyvBK (11)
80. Hakkarainen Miklas HBS
81. Hyyryläinen Juha CCA
82. Pöyhönen Aki GU
83. Mettälä Pasi KK-79
84. Mäenpää Juho GU
85. Vanhanen Heikki EP
86. Räsänen Sakari Tybi
87. Valkila Toni Tybi
88. Käpylä Harri HBS
89. Pulkkinen Petri CCA
90. Saarinen Laura HyvBK
91. Jokela Matti CCA
92. Luoma Anssi GU
93. Somero Sami GU
94. Lastunen Pekka GU
95. Haapaniemi Mikael TyBi
96. Launo Jan Siima
97. Keskinen Kauko Gu
98. Vehman Aki Luna
99. Okko Veli-Pekka FBT
100. Lehtelä Ari Pelika
101. Al-Marayti Abbas
Ilmoittautuminen on päättynyt.
Edit. Lisätty pelaaja tiedonkulun pullonkaulojen takia.
RG-lista tarkistettu. Tässä aikataulu:
Galaxie alkavat:
1. alkava: Ronkonen Miio Vimpari Ari (avauskierros, n. klo.10:00)
2. alkava: Räisänen Sami Setälä Jarkko (avauskierros, n. klo.10:00)
3. alkava: Majakero Pyry Keskinen Kauko (avauskierros, n. klo.10:00)
4. alkava: Sallinen Janne Ervasti Kari (avauskierros, n. klo.10:00)
5. alkava: Saarinen Laura Mahnala Kristian (avauskierros, n. klo.10:00)
6. alkava: Saaranen Riikka Vehman Aki (avauskierros, n. klo.10:00)
7. alkava: Lastunen Pekka Takanen Jesse (avauskierros, n. klo.10:00)
8. alkava: Piiroinen Harri Långström Karo (avauskierros, n. klo.10:00)
9. alkava: Pulkkinen Petri Vehmasaho Marko (avauskierros, n. klo.10:00)
10. alkava: Saariaho Sami Jokela Matti (avauskierros, n. klo.10:00)
11. alkava: Nybacka Jani Leppälä Simo (avauskierros, n. klo.10:00)
12. alkava: Elmur Rabiah Tuomi Jani (avauskierros, n. klo.10:00)
13. alkava: Mattila Jesse Visakko Tuomo (avauskierros, n. klo.10:00)
14. alkava: Granat Nico Salmela Turkka (avauskierros, n. klo.10:00)
15. alkava: Hakulinen Henri AL-marayati Abbas (avauskierros, n. klo.10:00)
16. alkava: Hyyryläinen Juha Takolander Jonas (avauskierros, n. klo.10:00)
17. alkava: Sainio Markus Mettälä Pasi (avauskierros, n. klo.10:00)
18. alkava: Vainio Risto Karjalainen Ari (avauskierros, n. klo.10:00)
19. alkava: Mäenpää Juho Honkasalo Jooel (avauskierros, n. klo.10:00)
20. alkava: Huuskonen Petteri Somero Sami (avauskierros, n. klo.10:00)
Paikalle viimeistään klo 10:30
Myllymäki Niko Syrjä Olli (avauskierros, n. klo.11:30)
Pöyhönen Aki Wetterstrand Sami (avauskierros, n. klo.11:30)
Paikalle 11:00
Kolehmainen Kai Lilja Valtteri (avauskierros, n. klo.11:30)
Vihko Jimi Vainio Sauli (avauskierros, n. klo.11:30)
Nykänen Jouni Sandelin Mika (avauskierros, n. klo.11:30)
Karppanen Toni Forsten Jyri (avauskierros, n. klo.11:30)
Kamotskin Kimmo Käpylä Harri (avauskierros, n. klo.11:30)
Pursiainen Riku Virkki Jyri (avauskierros, n. klo.11:30)
Mäkelä Jari
Palviainen Mika (voittajien 1, n. klo.11:30)
Matikkala Akseli (voittajien 1, n. klo.11:30)
Naumanen Tuukka (voittajien 1, n. klo.11:30)
Räsänen Sakari (voittajien 1, n. klo.11:30)
Launo Jan (voittajien 1, n. klo.11:30)
Tolvanen Antti (voittajien 1, n. klo.11:30)
Siekkinen Nico (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vanhanen Heikki (voittajien 1, n. klo.13:00)
Paalasmaa Jani (voittajien 1, n. klo.13:00)
Långström Bruno
Loput paikalle klo 12:30
Space alkavat 10:00
Karjalainen Jukka Penttinen Henri (avauskierros, n. klo.10:00)
2. alkava: Rasmussen Timo Vuorela Jarno (avauskierros, n. klo.10:00)
3. alkava: Lehtelä Ari Aittola Konsta (avauskierros, n. klo.10:00)
4. alkava: Pyykönen Santtu Haapaniemi Mikael (avauskierros, n. klo.10:00)
5. alkava: Lahti Markku Jokinen Jenna (avauskierros, n. klo.10:00)
6. alkava: Jokinen Sami Asala Joonas (avauskierros, n. klo.10:00)
7. alkava: Lamminaho Tommi Morelius Jan (avauskierros, n. klo.10:00)
8. alkava: Björn Ville Ström Micke (avauskierros, n. klo.10:00)
9. alkava: Wiss Janne Haapasaari Jarno
Paikalle 11:00
Kytömaa Juho (voittajien 1, n. klo.11:30)
Valkila Toni (voittajien 1, n. klo.11:30)
Luoma Anssi (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vartia Joonas (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vähäsarja Jaakko (voittajien 1, n. klo.11:30)
Hakkarainen Miklas (voittajien 1, n. klo.11:30)
Kauppinen Mikko
....
Peruneet:
Määttä Mika TAK
Päivämäärä:
25.-26.3.2017, kisat kaksipäiväiset.
Molempina päivinä pelit alkavat kello 10:00
Pelipaikkojen ovet avataan klo 9:00
Laji:
Pool 8-pallo
Kilpailun osallistumisoikeus:
SBiL jäsenseurojen jäsenillä. Finnish Pool Tourin pelaajilla ei osallistumisoikeutta.
Ilmoittautuminen:
Keskiviikkoon 22.3. kello 21:00 mennessä joko tähän viestiketjuun: (Nimi, Seura) tai
TEKSTIVIESTILLÄ Markus Laurilalle: 050 529 4456 (Nimi, Seura)
Pelitapa:
- Tuplaeliminaatio 256/64cup, 128/32cup, 64/16cup, 32/8cup tai 16/4cup.
- Tuplaeliminaatio lauantaina vähintään 5 voittoon, cup sunnuntaina 6-8 voittoon.
- 16 pelaajaa sijoitetaan kaavioon voimassaolevan divari RG-listan mukaisesti.
- Vuoroaloitukset, käytössä räkit tai kolmiot.
- Aikalisät kielletty lauantain pelissä, erittäin lyhyet vessatauot sallittu kaikille.
- Pelejä voidaan kellottaa kilpailun johtajan päätöksellä. (Aloituksen jälkeen 65s, muuten 35s + 1kpl 30s extension/pelaaja/erä).
Lisenssivaatimus:
Kausi-, kevätkausi tai kertalisenssi (voi maksaa paikan päällä).
Lisenssien hinnat: http://www.sbil.fi/liitto/lisenssit/
Pukeutuminen: Edustusasu tai B-taso
Osallistumismaksu: 50€ (naiset ja juniorit 1995 25 €)
Palkinnot: Pokaalit 4:lle parhaalle, sekä 1. 600€, 2. 350€, 3.-4. 200€ 5.-8. 100€, 9.-16. 50€.
Nämä maksetaan liiton kautta kuittia vastaan, joten pelaajia kehoitetaan ottamaan tilinumero (IBAN) mukaan. Mikäli osallistujamäärät putoavat merkittävästi alle odotusten, pooljaosto voi muuttaa kiinteiden palkintojen summia. Vastaavasti summia voidaan myös nostaa, jos osallistujia tulee merkittävästi enemmän. Mahdollinen hotellikuitti kannattaa säilyttää.
Rahasto-ohje: http://pool.sbil.fi/?x118281=2808839
Muutokset mahdollisia, tosin epätodennäköisiä:)
Järjestävä seura: Galaxie United Ry
Kilpailun johtaja: Markus Laurila
Pelipaikat:
Galaxie Center Tampere (20 pöytää)
Rautatienkatu 27
33100 Tampere
Yli n. 90 pelaajalla pelataan kahdella salilla lauantaina.
Space Bowling & Billiards (10 pöytää)
Hämeenkatu 23, 3. krs
33200 Tampere
Tervetuloa Manseen!
Ilmoittautuneet:
Nimi/Seura/(RG sij.)
1. Timonen Antti BCL (4)
2. Sainio Markus GU
3. Vähäsarja Jaakko CCA
4. Honkasalo Jooel EBK
5. Kauppinen Mikko EBK (2)
6. Penttinen Henri Bari
7. Ström Micke CCA
8. Siekkinen Nico Ritz (6)
9. Asala Joonas GU
10. Myllymäki Niko GU
11. Vuorela Jarno GU
12. Kantola Mikko Biklu (15)
13. Karjalainen Ari HBS
14. Salmela Turkka HBS
15. Mattila Jesse TBK
16. Morelius Jan GU
17. Forsten Jyri GU
18. Saaranen Riikka CCA
19. Mäkelä Jari KsBK (1)
20. Itkonen Juha Jäke (7)
21. Pursiainen Riku HyvBK
22. Nybacka Jani PBK
23. Sandelin Mika PBK
24. Ronkonen Miio Brode
25. Huuskonen Petteri Brode
26. Vimpari Ari GU
27. Virkki Jyri Siima
28. Karjalainen Jukka GU
29. Tolvanen Antti Ritz (9)
30. Leppälä Simo Ritz
31. Elmur Rabiah GU
32. Naumanen Tuukka JamP (10)
33. Vainio Risto TBK
34. Paalasmaa Jani HBS (13)
35. Ervasti Kari Ritz
36. Mattila Samuli GU
37. Takanen Jesse KEBIC
38. Haapasaari Jussi GU (3)
39. Wetterstrand Sami FBT
40. Jokinen Jenna HyvBK
41. Granat Nico GU
42. Sallinen Janne TyBi
43. Karppanen Toni GU
44. Lahti Markku GU
45. Räisänen Sami GU
46. Palviainen Mika HyvBK
47. Panula Tuuliina HyvBK
48. Saarela Ville PPP (12)
49. Mahnala Kristian TBK
50. Hakulinen Henri 7Pool
51. Kolehmainen Kai TBK
52. Wiss Janne CST
53. Vihko Jimi Brode
54. Haapasaari Jarno NoBil
55. Jokinen Sami TBK
56. Majakero Pyry Ritz
57. Hammais Eero PBK
58. Setälä Jarkko PBK
59. Långström Bruno Luna (14)
60. Långström Karo Luna
61. Rasmussen Timo Luna
62. Nykänen Jouni Luna
63. Lamminaho Tommi Luna
64. Syrjä Olli Luna
65. Takolander Jonas Luna
66. Piiroinen Harri Luna
67. Lilja Valtteri Luna
68. Visakko Tuomo Luna
69. Aittola Konsta Luna
70. Pyykönen Santtu Luna
71. Björn Ville Luna
72. Vainio Sauli Luna
73. Tuomi Jani Stars
74. Vehmasaho Marko KEBIC
75. Matikkala Akseli OBK (16)
76. Kytömaa Juho BB (8)
77. Saariaho Sami Siima
78. Kamotskin Kimmo JamP
79. Vartia Joonas HyvBK (11)
80. Hakkarainen Miklas HBS
81. Hyyryläinen Juha CCA
82. Pöyhönen Aki GU
83. Mettälä Pasi KK-79
84. Mäenpää Juho GU
85. Vanhanen Heikki EP
86. Räsänen Sakari Tybi
87. Valkila Toni Tybi
88. Käpylä Harri HBS
89. Pulkkinen Petri CCA
90. Saarinen Laura HyvBK
91. Jokela Matti CCA
92. Luoma Anssi GU
93. Somero Sami GU
94. Lastunen Pekka GU
95. Haapaniemi Mikael TyBi
96. Launo Jan Siima
97. Keskinen Kauko Gu
98. Vehman Aki Luna
99. Okko Veli-Pekka FBT
100. Lehtelä Ari Pelika
101. Al-Marayti Abbas
Ilmoittautuminen on päättynyt.
Edit. Lisätty pelaaja tiedonkulun pullonkaulojen takia.
RG-lista tarkistettu. Tässä aikataulu:
Galaxie alkavat:
1. alkava: Ronkonen Miio Vimpari Ari (avauskierros, n. klo.10:00)
2. alkava: Räisänen Sami Setälä Jarkko (avauskierros, n. klo.10:00)
3. alkava: Majakero Pyry Keskinen Kauko (avauskierros, n. klo.10:00)
4. alkava: Sallinen Janne Ervasti Kari (avauskierros, n. klo.10:00)
5. alkava: Saarinen Laura Mahnala Kristian (avauskierros, n. klo.10:00)
6. alkava: Saaranen Riikka Vehman Aki (avauskierros, n. klo.10:00)
7. alkava: Lastunen Pekka Takanen Jesse (avauskierros, n. klo.10:00)
8. alkava: Piiroinen Harri Långström Karo (avauskierros, n. klo.10:00)
9. alkava: Pulkkinen Petri Vehmasaho Marko (avauskierros, n. klo.10:00)
10. alkava: Saariaho Sami Jokela Matti (avauskierros, n. klo.10:00)
11. alkava: Nybacka Jani Leppälä Simo (avauskierros, n. klo.10:00)
12. alkava: Elmur Rabiah Tuomi Jani (avauskierros, n. klo.10:00)
13. alkava: Mattila Jesse Visakko Tuomo (avauskierros, n. klo.10:00)
14. alkava: Granat Nico Salmela Turkka (avauskierros, n. klo.10:00)
15. alkava: Hakulinen Henri AL-marayati Abbas (avauskierros, n. klo.10:00)
16. alkava: Hyyryläinen Juha Takolander Jonas (avauskierros, n. klo.10:00)
17. alkava: Sainio Markus Mettälä Pasi (avauskierros, n. klo.10:00)
18. alkava: Vainio Risto Karjalainen Ari (avauskierros, n. klo.10:00)
19. alkava: Mäenpää Juho Honkasalo Jooel (avauskierros, n. klo.10:00)
20. alkava: Huuskonen Petteri Somero Sami (avauskierros, n. klo.10:00)
Paikalle viimeistään klo 10:30
Myllymäki Niko Syrjä Olli (avauskierros, n. klo.11:30)
Pöyhönen Aki Wetterstrand Sami (avauskierros, n. klo.11:30)
Paikalle 11:00
Kolehmainen Kai Lilja Valtteri (avauskierros, n. klo.11:30)
Vihko Jimi Vainio Sauli (avauskierros, n. klo.11:30)
Nykänen Jouni Sandelin Mika (avauskierros, n. klo.11:30)
Karppanen Toni Forsten Jyri (avauskierros, n. klo.11:30)
Kamotskin Kimmo Käpylä Harri (avauskierros, n. klo.11:30)
Pursiainen Riku Virkki Jyri (avauskierros, n. klo.11:30)
Mäkelä Jari
Palviainen Mika (voittajien 1, n. klo.11:30)
Matikkala Akseli (voittajien 1, n. klo.11:30)
Naumanen Tuukka (voittajien 1, n. klo.11:30)
Räsänen Sakari (voittajien 1, n. klo.11:30)
Launo Jan (voittajien 1, n. klo.11:30)
Tolvanen Antti (voittajien 1, n. klo.11:30)
Siekkinen Nico (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vanhanen Heikki (voittajien 1, n. klo.13:00)
Paalasmaa Jani (voittajien 1, n. klo.13:00)
Långström Bruno
Loput paikalle klo 12:30
Space alkavat 10:00
Karjalainen Jukka Penttinen Henri (avauskierros, n. klo.10:00)
2. alkava: Rasmussen Timo Vuorela Jarno (avauskierros, n. klo.10:00)
3. alkava: Lehtelä Ari Aittola Konsta (avauskierros, n. klo.10:00)
4. alkava: Pyykönen Santtu Haapaniemi Mikael (avauskierros, n. klo.10:00)
5. alkava: Lahti Markku Jokinen Jenna (avauskierros, n. klo.10:00)
6. alkava: Jokinen Sami Asala Joonas (avauskierros, n. klo.10:00)
7. alkava: Lamminaho Tommi Morelius Jan (avauskierros, n. klo.10:00)
8. alkava: Björn Ville Ström Micke (avauskierros, n. klo.10:00)
9. alkava: Wiss Janne Haapasaari Jarno
Paikalle 11:00
Kytömaa Juho (voittajien 1, n. klo.11:30)
Valkila Toni (voittajien 1, n. klo.11:30)
Luoma Anssi (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vartia Joonas (voittajien 1, n. klo.11:30)
Vähäsarja Jaakko (voittajien 1, n. klo.11:30)
Hakkarainen Miklas (voittajien 1, n. klo.11:30)
Kauppinen Mikko
....
Peruneet:
Määttä Mika TAK
Viimeksi muokannut Galaxie Center, 19:18 23.03.2017. Yhteensä muokattu 55 kertaa.
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Antti Timonen BCL
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Mikko Kauppinen, EBK
Mikko Kauppinen
www.espoonbiljardikerho.com
www.espoonbiljardikerho.com
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Mukaan
Henri Penttinen, Baribal
-
- Viestit: 45
- Liittynyt: 21:21 03.09.2014
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Joonas Asala GU mukaan
-
- Viestit: 19
- Liittynyt: 19:31 14.03.2017
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Jarno Vuorela GU mukaan
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Jan Morelius GU mukaan.
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Riikka Saaranen, CCA
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Jari Mäkelä KsBK mukaan
Jari Mäkelä KsBK
Team Brassica Napus Inseco
Team Brassica Napus Inseco
-
- Viestit: 40
- Liittynyt: 21:27 15.08.2015
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Juha Itkonen, Jäke
-
- Viestit: 145
- Liittynyt: 08:49 24.02.2014
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Miio Ronkonen ja Petteri Huuskonen , molemmilla seurana Brode
Miio Ronkonen , EBK
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Jani Paalasmaa, HBS
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Jussi Haapasaari, GU
Jussi Haapasaari, GU
Re: 8-pallon Divisioonamestaruus (B-SM) rg6, 25.-26.3.2017, GU Tampere
Osallinen.
Janne Sallinen
Tyrvään Biljardiklubi
Tyrvään Biljardiklubi