9-pallo MN18 Juniorit RG4 Hyvinkäällä 4.2.2017 TULOSPALVELU
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 76
- Liittynyt: 16:37 07.05.2014
Re: 9-pallo MN18 Juniorit RG4 Hyvinkäällä 4.2.2017 TULOSPALVELU
Monelta mun pitää tulla ja moneen voittoon pelataan?
Karo Långström, MPT
- JohannaVartiainen
- Viestit: 186
- Liittynyt: 16:42 23.08.2015
-
- Viestit: 297
- Liittynyt: 16:00 08.08.2011
Re: 9-pallo MN18 Juniorit RG4 Hyvinkäällä 4.2.2017 TULOSPALVELU
nnoupJohannaVartiainen kirjoitti:Onks streamii ?
Joonas Vartia HyvBk
*Team Brassica Napus Inseco*
*Team Brassica Napus Inseco*
-
- Viestit: 297
- Liittynyt: 16:00 08.08.2011
Re: 9-pallo MN18 Juniorit RG4 Hyvinkäällä 4.2.2017 TULOSPALVELU
Micke Ström W.O. 6 - 0
Karl Gnadeberg Emil Winqvist 5 - 3
Aleksi Koljonen Roni Haikara 2 - 5
Hugo Lanning Sasu Hietamies 4 - 5
Mikael Haapaniemi Pyry Juutilainen 5 - 4
Arseni Sevastyanov Aatu Suoraniemi 4 - 5
Laura Hartikainen Jimi Vihko 5 - 3
W.O. Karo Långström 0 - 6
2. kierros, voittaneiden puoli
Micke Ström Karl Gnadeberg 5 - 1
Roni Haikara Sasu Hietamies 3 - 5
Mikael Haapaniemi Aatu Suoraniemi 5 - 2
Laura Hartikainen Karo Långström 1 - 5
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. Emil Winqvist 0 - 5
Aleksi Koljonen Hugo Lanning 5 - 1
Pyry Juutilainen Arseni Sevastyanov 2 - 5
Jimi Vihko W.O. 5 - 0
3. kierros, voittaneiden puoli
Micke Ström Sasu Hietamies 5 - 1
Mikael Haapaniemi Karo Långström 3 - 5
3. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Emil Winqvist 5 - 3
Laura Hartikainen Aleksi Koljonen 1 - 5
Karl Gnadeberg Arseni Sevastyanov 2 - 5
Roni Haikara Jimi Vihko 2 - 5
4. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Aleksi Koljonen 5 - 1
Arseni Sevastyanov Jimi Vihko 5 - 2
5. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Sasu Hietamies 5 - 1
Arseni Sevastyanov Mikael Haapaniemi 2 - 5
Semifinaali
Micke Ström Mikael Haapaniemi 3 - 6
Karo Långström Aatu Suoraniemi 6 - 0
Finaali
Karo Långström - Mikael Haapaniemi 6-3
Karl Gnadeberg Emil Winqvist 5 - 3
Aleksi Koljonen Roni Haikara 2 - 5
Hugo Lanning Sasu Hietamies 4 - 5
Mikael Haapaniemi Pyry Juutilainen 5 - 4
Arseni Sevastyanov Aatu Suoraniemi 4 - 5
Laura Hartikainen Jimi Vihko 5 - 3
W.O. Karo Långström 0 - 6
2. kierros, voittaneiden puoli
Micke Ström Karl Gnadeberg 5 - 1
Roni Haikara Sasu Hietamies 3 - 5
Mikael Haapaniemi Aatu Suoraniemi 5 - 2
Laura Hartikainen Karo Långström 1 - 5
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. Emil Winqvist 0 - 5
Aleksi Koljonen Hugo Lanning 5 - 1
Pyry Juutilainen Arseni Sevastyanov 2 - 5
Jimi Vihko W.O. 5 - 0
3. kierros, voittaneiden puoli
Micke Ström Sasu Hietamies 5 - 1
Mikael Haapaniemi Karo Långström 3 - 5
3. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Emil Winqvist 5 - 3
Laura Hartikainen Aleksi Koljonen 1 - 5
Karl Gnadeberg Arseni Sevastyanov 2 - 5
Roni Haikara Jimi Vihko 2 - 5
4. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Aleksi Koljonen 5 - 1
Arseni Sevastyanov Jimi Vihko 5 - 2
5. kierros, hävinneiden puoli
Aatu Suoraniemi Sasu Hietamies 5 - 1
Arseni Sevastyanov Mikael Haapaniemi 2 - 5
Semifinaali
Micke Ström Mikael Haapaniemi 3 - 6
Karo Långström Aatu Suoraniemi 6 - 0
Finaali
Karo Långström - Mikael Haapaniemi 6-3
Joonas Vartia HyvBk
*Team Brassica Napus Inseco*
*Team Brassica Napus Inseco*
Re: 9-pallo MN18 Juniorit RG4 Hyvinkäällä 4.2.2017 TULOSPALVELU
Olisi kohteliasta laittaa aina kilpailun päätyttyä kaikkien sijoitukset kisassa.
Ana Vastapuu 040 7591 911
BB Sipoo
http://www.mpi-rakennus.fi/
http://www.garageland.fi/
http://www.moposport.fi/
http://www.korsogym.fi/
BB Sipoo
http://www.mpi-rakennus.fi/
http://www.garageland.fi/
http://www.moposport.fi/
http://www.korsogym.fi/