Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
-
- Viestit: 74
- Liittynyt: 08:41 12.11.2015
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Mika Pakarinen CCA
http://www.lvi24.com
toimisto@lvi24.com
SUUR-HELSINGIN LVI-ASENNUS OY
Club Cue Action Ry Kerava ( CCA )
toimisto@lvi24.com
SUUR-HELSINGIN LVI-ASENNUS OY
Club Cue Action Ry Kerava ( CCA )
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Emmi Tietäväinen, bbc
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Laura Hartikainen, HyvBK
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Joonas Huikkola, Stars mukaan
Joonas Huikkola
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Mikko Ahokas mukaan
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Laura Saarinen, hyvbk
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Ville Viherä, JamPool mukaan kisoihin
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Kyl mää kin voisin tulla ... kaavion täytteeksi ... Antero Kujansuu Stars
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Tuomas Timisjärvi mukaan
Re: Haastajasarja RG10-1 8-pallo 14.5.2016, Cue Action Kerava
Ensimmäinen kierros
Lauri Liukkonen - W.O. 4 - 0
Rabiah Elmur - Joonas Huikkola 1 - 4
Timo Kaartinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Ari-Pekka Koskela 0 - 4
Tuomo Malinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Mikael Haapaniemi 0 - 4
Naif Kartal - W.O. 4 - 0
W.O. - Emmi Tietäväinen 0 - 4
Jenna Jokinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Jukka Tähtinen 0 - 4
Antti Manninen - W.O. 4 - 0
W.O. - Laura Hartikainen 0 - 4
Marko Misic - W.O. 4 - 0
W.O. - Mikko Ahokas 0 - 4
Tia Serenius - Severi Savolainen 1 - 4
W.O. - Mikael Stenfors 0 - 4
Marko Savolainen - W.O. 4 - 0
Riku Pursiainen - Samuli Mattila 4 - 3
Harri Hynynen - W.O. 4 - 0
W.O. - Jari Korhonen 0 - 4
Mika Peura - W.O. 4 - 0
W.O. - Nestori Hovi 0 - 4
Marko Manninen - W.O. 4 - 0
W.O. - Sakari Peltomäki 0 - 4
Antero Kujansuu - W.O. 4 - 0
W.O. - Alexi Salonen 0 - 4
Allar Türna - W.O. 4 - 0
W.O. - Ville Viherä 0 - 4
Juhana Nylund - W.O. 4 - 0
W.O. - Tuomas Timisjärvi 0 - 4
Mika Pakarinen - Laura Saarinen 0 - 4
W.O. - Julius Rimpiläinen 0 - 4
2. kierros, voittaneiden puoli
Lauri Liukkonen - Joonas Huikkola 2 - 4
Timo Kaartinen - Ari-Pekka Koskela 4 - 0
Tuomo Malinen - Mikael Haapaniemi 3 - 4
Naif Kartal - Emmi Tietäväinen 4 - 3
Jenna Jokinen - Jukka Tähtinen 4 - 1
Antti Manninen - Laura Hartikainen 1 - 4
Marko Misic - Mikko Ahokas 0 - 4
Severi Savolainen - Mikael Stenfors 2 - 4
Marko Savolainen - Riku Pursiainen 0 - 4
Harri Hynynen - Jari Korhonen 4 - 1
Mika Peura - Nestori Hovi 2 - 4
Marko Manninen - Sakari Peltomäki 4 - 1
Antero Kujansuu - Alexi Salonen 4 - 2
Allar Türna - Ville Viherä 2 - 4
Juhana Nylund - Tuomas Timisjärvi 1 - 4
Laura Saarinen - Julius Rimpiläinen 3 - 4
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. - Rabiah Elmur 0 - 4
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
Tia Serenius - W.O. 4 - 0
W.O. - Samuli Mattila 0 - 4
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
Mika Pakarinen - W.O. 4 - 0
3. kierros, hävinneiden puoli
Juhana Nylund - Rabiah Elmur 2 - 4
Laura Saarinen - W.O. 4 - 0
Alexi Salonen - W.O. 4 - 0
Allar Türna - W.O. 4 - 0
Mika Peura - W.O. 4 - 0
Sakari Peltomäki - W.O. 4 - 0
Marko Savolainen - W.O. 4 - 0
Jari Korhonen - Tia Serenius 4 - 1
Marko Misic - Samuli Mattila 0 - 4
Severi Savolainen - W.O. 4 - 0
Jukka Tähtinen - W.O. 4 - 0
Antti Manninen - W.O. 4 - 0
Tuomo Malinen - W.O. 4 - 0
Emmi Tietäväinen - W.O. 4 - 0
Lauri Liukkonen - W.O. 4 - 0
Ari-Pekka Koskela - Mika Pakarinen 2 - 4
3. kierros, voittaneiden puoli pääsystä cuppiin
Joonas Huikkola - Timo Kaartinen 4 - 1
Mikael Haapaniemi - Naif Kartal 4 - 1
Jenna Jokinen - Laura Hartikainen 3 - 4
Mikko Ahokas - Mikael Stenfors 2 - 4
Riku Pursiainen - Harri Hynynen 2 - 4
Nestori Hovi - Marko Manninen 4 - 2
Antero Kujansuu - Ville Viherä 4 - 1
Tuomas Timisjärvi - Julius Rimpiläinen 4 - 3
4. kierros, hävinneiden puoli
Rabiah Elmur - Laura Saarinen 4 - 2
Alexi Salonen - Allar Türna 4 - 1
Mika Peura - Sakari Peltomäki 4 - 3
Marko Savolainen - Jari Korhonen 2 - 4
Samuli Mattila - Severi Savolainen 4 - 0
Jukka Tähtinen - Antti Manninen 4 - 3
Tuomo Malinen - Emmi Tietäväinen 4 - 3
Lauri Liukkonen - Mika Pakarinen 4 - 2
5. kierros, hävinneiden puoli pääsystä cuppiin
Rabiah Elmur - Riku Pursiainen 2 - 4
Alexi Salonen - Marko Manninen 3 - 4
Mika Peura - Ville Viherä 4 - 0
Jari Korhonen- Julius Rimpiläinen 1 - 4
Samuli Mattila - Timo Kaartinen 4 - 2
Jukka Tähtinen - Naif Kartal 1 - 4
Tuomo Malinen - Jenna Jokinen 4 - 2
Lauri Liukkonen - Mikko Ahokas 1 - 4
16 Cup
Joonas Huikkola - Julius Rimpiläinen 4 - 1
Mikael Haapaniemi - Mikko Ahokas 3 - 4
Laura Hartikainen - Samuli Mattila 1 - 4
Mikael Stenfors - Riku Pursiainen 4 - 0
Harri Hynynen - Tuomo Malinen 4 - 1
Nestori Hovi - Naif Kartal 0 - 4
Antero Kujansuu - Mika Peura 4 - 0
Tuomas Timisjärvi - Marko Manninen 3 - 4
8 Cup
Joonas Huikkola - Mikko Ahokas 4 - 3
Samuli Mattila - Mikael Stenfors 3 - 4
Harri Hynynen - Naif Kartal 2 - 4
Antero Kujansuu - Marko Manninen 2 - 4
Semifinaali
Joonas Huikkola - Mikael Stenfors 4 - 3
Naif Kartal - Marko Manninen 4 - 2
Finaali
Joonas Huikkola - Naif Kartal 4 - 2
Tulokset
1. Joonas Huikkola
2. Naif Kartal
3. Mikael Stenfors
Marko Manninen
5. Mikko Ahokas
Samuli Mattila
Harri Hynynen
Antero Kujansuu
9. Julius Rimpiläinen
Mikael Haapaniemi
Laura Hartikainen
Riku Pursiainen
Tuomo Malinen
Nestori Hovi
Mika Peura
Tuomas Timisjärvi
17. Rabiah Elmur
Alexi Salonen
Ville Viherä
Jari Korhonen
Timo Kaartinen
Jukka Tähtinen
Jenna Jokinen
Lauri Liukkonen
25. Laura Saarinen
Allar Türna
Sakari Peltomäki
Marko Savolainen
Severi Savolainen
Antti Manninen
Emmi Tietäväinen
Mika Pakarinen
33. Juhana Nylund
Ari-Pekka Koskela
Marko Misic
Tia Serenius
Lauri Liukkonen - W.O. 4 - 0
Rabiah Elmur - Joonas Huikkola 1 - 4
Timo Kaartinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Ari-Pekka Koskela 0 - 4
Tuomo Malinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Mikael Haapaniemi 0 - 4
Naif Kartal - W.O. 4 - 0
W.O. - Emmi Tietäväinen 0 - 4
Jenna Jokinen - W.O. 4 - 0
W.O. - Jukka Tähtinen 0 - 4
Antti Manninen - W.O. 4 - 0
W.O. - Laura Hartikainen 0 - 4
Marko Misic - W.O. 4 - 0
W.O. - Mikko Ahokas 0 - 4
Tia Serenius - Severi Savolainen 1 - 4
W.O. - Mikael Stenfors 0 - 4
Marko Savolainen - W.O. 4 - 0
Riku Pursiainen - Samuli Mattila 4 - 3
Harri Hynynen - W.O. 4 - 0
W.O. - Jari Korhonen 0 - 4
Mika Peura - W.O. 4 - 0
W.O. - Nestori Hovi 0 - 4
Marko Manninen - W.O. 4 - 0
W.O. - Sakari Peltomäki 0 - 4
Antero Kujansuu - W.O. 4 - 0
W.O. - Alexi Salonen 0 - 4
Allar Türna - W.O. 4 - 0
W.O. - Ville Viherä 0 - 4
Juhana Nylund - W.O. 4 - 0
W.O. - Tuomas Timisjärvi 0 - 4
Mika Pakarinen - Laura Saarinen 0 - 4
W.O. - Julius Rimpiläinen 0 - 4
2. kierros, voittaneiden puoli
Lauri Liukkonen - Joonas Huikkola 2 - 4
Timo Kaartinen - Ari-Pekka Koskela 4 - 0
Tuomo Malinen - Mikael Haapaniemi 3 - 4
Naif Kartal - Emmi Tietäväinen 4 - 3
Jenna Jokinen - Jukka Tähtinen 4 - 1
Antti Manninen - Laura Hartikainen 1 - 4
Marko Misic - Mikko Ahokas 0 - 4
Severi Savolainen - Mikael Stenfors 2 - 4
Marko Savolainen - Riku Pursiainen 0 - 4
Harri Hynynen - Jari Korhonen 4 - 1
Mika Peura - Nestori Hovi 2 - 4
Marko Manninen - Sakari Peltomäki 4 - 1
Antero Kujansuu - Alexi Salonen 4 - 2
Allar Türna - Ville Viherä 2 - 4
Juhana Nylund - Tuomas Timisjärvi 1 - 4
Laura Saarinen - Julius Rimpiläinen 3 - 4
2. kierros, hävinneiden puoli
W.O. - Rabiah Elmur 0 - 4
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
Tia Serenius - W.O. 4 - 0
W.O. - Samuli Mattila 0 - 4
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
W.O. - W.O. 4 - 0
Mika Pakarinen - W.O. 4 - 0
3. kierros, hävinneiden puoli
Juhana Nylund - Rabiah Elmur 2 - 4
Laura Saarinen - W.O. 4 - 0
Alexi Salonen - W.O. 4 - 0
Allar Türna - W.O. 4 - 0
Mika Peura - W.O. 4 - 0
Sakari Peltomäki - W.O. 4 - 0
Marko Savolainen - W.O. 4 - 0
Jari Korhonen - Tia Serenius 4 - 1
Marko Misic - Samuli Mattila 0 - 4
Severi Savolainen - W.O. 4 - 0
Jukka Tähtinen - W.O. 4 - 0
Antti Manninen - W.O. 4 - 0
Tuomo Malinen - W.O. 4 - 0
Emmi Tietäväinen - W.O. 4 - 0
Lauri Liukkonen - W.O. 4 - 0
Ari-Pekka Koskela - Mika Pakarinen 2 - 4
3. kierros, voittaneiden puoli pääsystä cuppiin
Joonas Huikkola - Timo Kaartinen 4 - 1
Mikael Haapaniemi - Naif Kartal 4 - 1
Jenna Jokinen - Laura Hartikainen 3 - 4
Mikko Ahokas - Mikael Stenfors 2 - 4
Riku Pursiainen - Harri Hynynen 2 - 4
Nestori Hovi - Marko Manninen 4 - 2
Antero Kujansuu - Ville Viherä 4 - 1
Tuomas Timisjärvi - Julius Rimpiläinen 4 - 3
4. kierros, hävinneiden puoli
Rabiah Elmur - Laura Saarinen 4 - 2
Alexi Salonen - Allar Türna 4 - 1
Mika Peura - Sakari Peltomäki 4 - 3
Marko Savolainen - Jari Korhonen 2 - 4
Samuli Mattila - Severi Savolainen 4 - 0
Jukka Tähtinen - Antti Manninen 4 - 3
Tuomo Malinen - Emmi Tietäväinen 4 - 3
Lauri Liukkonen - Mika Pakarinen 4 - 2
5. kierros, hävinneiden puoli pääsystä cuppiin
Rabiah Elmur - Riku Pursiainen 2 - 4
Alexi Salonen - Marko Manninen 3 - 4
Mika Peura - Ville Viherä 4 - 0
Jari Korhonen- Julius Rimpiläinen 1 - 4
Samuli Mattila - Timo Kaartinen 4 - 2
Jukka Tähtinen - Naif Kartal 1 - 4
Tuomo Malinen - Jenna Jokinen 4 - 2
Lauri Liukkonen - Mikko Ahokas 1 - 4
16 Cup
Joonas Huikkola - Julius Rimpiläinen 4 - 1
Mikael Haapaniemi - Mikko Ahokas 3 - 4
Laura Hartikainen - Samuli Mattila 1 - 4
Mikael Stenfors - Riku Pursiainen 4 - 0
Harri Hynynen - Tuomo Malinen 4 - 1
Nestori Hovi - Naif Kartal 0 - 4
Antero Kujansuu - Mika Peura 4 - 0
Tuomas Timisjärvi - Marko Manninen 3 - 4
8 Cup
Joonas Huikkola - Mikko Ahokas 4 - 3
Samuli Mattila - Mikael Stenfors 3 - 4
Harri Hynynen - Naif Kartal 2 - 4
Antero Kujansuu - Marko Manninen 2 - 4
Semifinaali
Joonas Huikkola - Mikael Stenfors 4 - 3
Naif Kartal - Marko Manninen 4 - 2
Finaali
Joonas Huikkola - Naif Kartal 4 - 2
Tulokset
1. Joonas Huikkola
2. Naif Kartal
3. Mikael Stenfors
Marko Manninen
5. Mikko Ahokas
Samuli Mattila
Harri Hynynen
Antero Kujansuu
9. Julius Rimpiläinen
Mikael Haapaniemi
Laura Hartikainen
Riku Pursiainen
Tuomo Malinen
Nestori Hovi
Mika Peura
Tuomas Timisjärvi
17. Rabiah Elmur
Alexi Salonen
Ville Viherä
Jari Korhonen
Timo Kaartinen
Jukka Tähtinen
Jenna Jokinen
Lauri Liukkonen
25. Laura Saarinen
Allar Türna
Sakari Peltomäki
Marko Savolainen
Severi Savolainen
Antti Manninen
Emmi Tietäväinen
Mika Pakarinen
33. Juhana Nylund
Ari-Pekka Koskela
Marko Misic
Tia Serenius