Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Broadway Billiards ry järjestää Straight pool SM-kilpailun yhteistyössä Keravan biljardikerhon kanssa.
Lauantaina 9.11. klo 10.00 alkaen
Lauantaina pelataan kahdella salilla:
Bar&Restaurant Brode, Metsolantie 4, 01450 Vantaa, 0408481685
Cue Action, Käenkatu 2, 04230 Kerava, 0400471714
Sunnuntaina 10.11. klo 10.00 32/16cup Brodessa
Ilmoittautumiset keskiviikkona 6.11. klo 21.00 mennessä
-tähän palstalle tai
-www.brode.fi/biljardi
Osallistumismaksu 50€, osallistujilla tulee olla kausilisenssi
Palkinnot:
Pokaalit ja mitalit neljälle parhaalle
+palkinto-osuudesta stipendit:
1. 40%
2. 25%
3.-4. 17,5%
Pelataan lauantain ottelut tuplaeliminaatiokaaviolla 75 pisteeseen.
Sunnuntain cup-pelit 100 pisteeseen
Dresscode Sbil EB
Käyttäkää majoitusvarauksiin liiton yhteistyökumppaneita
http://www.hotellimaailma.fi (tuotetunnus biljardi)
sekä
http://www.omenahotels.com
(tuotetunnus biljardi2013).
Molempiin pelipaikkoihin on hyvät kulkuyhteydet paikallisjunilla. Aikataulut http://www.reittiopas.fi
Ottakaa aikatauluissa huomioon mahdolliset junien myöhästymiset, nythän on "lehtikeli"
Molemmat salit avataan lauantaina klo 9.00
Tervetuloa kisailemaan Suomenmestaruudesta!
Ilmoittautuneet:
1. Ahola Sami Brode
2. Aittola Konsta BiCir
3. Al-Marayati Abbas Tybi
4. Alho Janne EBK
5. Annanmäki Aleksi Luna
6. Autero Einari GU
7. Forsström Peter BB
8. Gustafsson Jesse PPP
9. Haapakoski Jukka Brode
10. Hartikainen Marko Shamrock
11. Heino Riku Ritz
12. Heiskanen Aki GU
13. Hilpinen Tero Duckpool
14. Hirvonen Miikka KBK
15. Huttunen Jesse BCK BCK
16. Huttunen Jesse PmPA PmPa
17. Hyvönen Niko HBK
18. Hämäläinen Sami KBK
19. Hämäläinen Ville BCL
20. Iivonen Jussi MSC
21. Jaakonsaari Joonas Baribal
22. Jokela Matti KBK
23. Juva Markus Ritz
24. Kaipainen Janne Rolli
25. Kakkonen Pasi Brode
26. Kaksonen Henri Baribal
27. Kartal Naif BB
28. Karttunen Sami BCL
29. Kettunen Janne Ritz
30. Kivelä Jesse PmPa
31. Knuuttila Krista Story
32. Korhonen Jari KBK
33. Koski Mikko KBK
34. Kyhyräinen Joni MSC
35. Kytömaa Juho SB
36. Kännö Juhani Rolli
37. Laaksonen Juha RBS
38. Lehto Mika Story
39. Lehtovirta Janne RBS
40. Leppä Ville HBS
41. Levo Juha Duckpool
42. Lindroos Tomi EBK
43. Makkonen Marko KBK
44. Makkonen Petri Brode
45. Mannila Antti Players
46. Marsalo Jiri KBK
47. Moilanen Jenny HBS
48. Morelius Jan GU
49. Niemi Harri Players
50. Nieminen Ilari Ritz
51. Nuutinen Juuso Brode
52. Nyman Pekka Baribal
53. Pannula Teemu Brode
54. Parilo Samu HBS
55. Pekonen Tero LP-90
56. Perttunen Sami Shamrock
57. Piilola Aleksanteri Duckpool
58. Piipponen Eetu BCK
59. Pulkkinen Petri KBK
60. Pyykönen Santtu Luna
61. Renard Alex PmPa
62. Ruottinen Roope BQS
63. Saaranen Riikka BCL
64. Savolainen Georg Brode
65. Savolainen Joni HBS
66. Siekkinen Nico Ritz
67. Suikkanen Petri BQS
68. Tiainen Mikko Brode
69. Tikkanen Ari JamP
70. Toivo Henri LP-90
71. Turkulainen Olli BQS
72. Uski Jani BK
73. Uski Toni BK
74. Vainikainen Eetu HBS
75. Valkila Toni Tybi
76. Vartia Joonas HyvBk
77. Vartiainen Johanna BCL
78. Vastapuu Antti Brode
79. Venho Kari VSB
80. Vesterlund Oliver VBS
81. Virrankoski Aapo VBS
82. Virtanen Janna RBS
83. Virtanen Valtteri Ritz
84. Virtanen Vesa-Ville Ritz
...
Lauantaina 9.11. klo 10.00 alkaen
Lauantaina pelataan kahdella salilla:
Bar&Restaurant Brode, Metsolantie 4, 01450 Vantaa, 0408481685
Cue Action, Käenkatu 2, 04230 Kerava, 0400471714
Sunnuntaina 10.11. klo 10.00 32/16cup Brodessa
Ilmoittautumiset keskiviikkona 6.11. klo 21.00 mennessä
-tähän palstalle tai
-www.brode.fi/biljardi
Osallistumismaksu 50€, osallistujilla tulee olla kausilisenssi
Palkinnot:
Pokaalit ja mitalit neljälle parhaalle
+palkinto-osuudesta stipendit:
1. 40%
2. 25%
3.-4. 17,5%
Pelataan lauantain ottelut tuplaeliminaatiokaaviolla 75 pisteeseen.
Sunnuntain cup-pelit 100 pisteeseen
Dresscode Sbil EB
Käyttäkää majoitusvarauksiin liiton yhteistyökumppaneita
http://www.hotellimaailma.fi (tuotetunnus biljardi)
sekä
http://www.omenahotels.com
(tuotetunnus biljardi2013).
Molempiin pelipaikkoihin on hyvät kulkuyhteydet paikallisjunilla. Aikataulut http://www.reittiopas.fi
Ottakaa aikatauluissa huomioon mahdolliset junien myöhästymiset, nythän on "lehtikeli"
Molemmat salit avataan lauantaina klo 9.00
Tervetuloa kisailemaan Suomenmestaruudesta!
Ilmoittautuneet:
1. Ahola Sami Brode
2. Aittola Konsta BiCir
3. Al-Marayati Abbas Tybi
4. Alho Janne EBK
5. Annanmäki Aleksi Luna
6. Autero Einari GU
7. Forsström Peter BB
8. Gustafsson Jesse PPP
9. Haapakoski Jukka Brode
10. Hartikainen Marko Shamrock
11. Heino Riku Ritz
12. Heiskanen Aki GU
13. Hilpinen Tero Duckpool
14. Hirvonen Miikka KBK
15. Huttunen Jesse BCK BCK
16. Huttunen Jesse PmPA PmPa
17. Hyvönen Niko HBK
18. Hämäläinen Sami KBK
19. Hämäläinen Ville BCL
20. Iivonen Jussi MSC
21. Jaakonsaari Joonas Baribal
22. Jokela Matti KBK
23. Juva Markus Ritz
24. Kaipainen Janne Rolli
25. Kakkonen Pasi Brode
26. Kaksonen Henri Baribal
27. Kartal Naif BB
28. Karttunen Sami BCL
29. Kettunen Janne Ritz
30. Kivelä Jesse PmPa
31. Knuuttila Krista Story
32. Korhonen Jari KBK
33. Koski Mikko KBK
34. Kyhyräinen Joni MSC
35. Kytömaa Juho SB
36. Kännö Juhani Rolli
37. Laaksonen Juha RBS
38. Lehto Mika Story
39. Lehtovirta Janne RBS
40. Leppä Ville HBS
41. Levo Juha Duckpool
42. Lindroos Tomi EBK
43. Makkonen Marko KBK
44. Makkonen Petri Brode
45. Mannila Antti Players
46. Marsalo Jiri KBK
47. Moilanen Jenny HBS
48. Morelius Jan GU
49. Niemi Harri Players
50. Nieminen Ilari Ritz
51. Nuutinen Juuso Brode
52. Nyman Pekka Baribal
53. Pannula Teemu Brode
54. Parilo Samu HBS
55. Pekonen Tero LP-90
56. Perttunen Sami Shamrock
57. Piilola Aleksanteri Duckpool
58. Piipponen Eetu BCK
59. Pulkkinen Petri KBK
60. Pyykönen Santtu Luna
61. Renard Alex PmPa
62. Ruottinen Roope BQS
63. Saaranen Riikka BCL
64. Savolainen Georg Brode
65. Savolainen Joni HBS
66. Siekkinen Nico Ritz
67. Suikkanen Petri BQS
68. Tiainen Mikko Brode
69. Tikkanen Ari JamP
70. Toivo Henri LP-90
71. Turkulainen Olli BQS
72. Uski Jani BK
73. Uski Toni BK
74. Vainikainen Eetu HBS
75. Valkila Toni Tybi
76. Vartia Joonas HyvBk
77. Vartiainen Johanna BCL
78. Vastapuu Antti Brode
79. Venho Kari VSB
80. Vesterlund Oliver VBS
81. Virrankoski Aapo VBS
82. Virtanen Janna RBS
83. Virtanen Valtteri Ritz
84. Virtanen Vesa-Ville Ritz
...
Viimeksi muokannut Str, 21:12 06.11.2013. Yhteensä muokattu 7 kertaa.
Jukka Haapakoski, CSS
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Mukaan kiitos.
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Mukana
Petri Makkonen, HyvBk
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Mezz cues
Zan tips
Taom billiards
Mustakasi
Koneistamovaltsu
Salonsiven
Finegroup
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Mukana
Henri Kaksonen
https://www.groovetownjack.fi/
https://www.groovetownjack.fi/
-
- Viestit: 128
- Liittynyt: 22:18 08.02.2005
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Sami Karttunen ja Riikka Saaranen BCL
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Johanna Vartiainen BCL ja Ville Hämäläinen BCL
PS.Onko naisilla -50% os maksu vai eikö koske SM kisoja?
PS.Onko naisilla -50% os maksu vai eikö koske SM kisoja?
Ville Hämäläinen PGL
Sponsorit:
Taom
thebiljardiasennus
Sponsorit:
Taom
thebiljardiasennus
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Kait tää on jonkinlainen viha-rakkaus-suhde: streittiin. Muk-ana.
Ana Vastapuu 040 7591 911
BB Sipoo
http://www.mpi-rakennus.fi/
http://www.garageland.fi/
http://www.moposport.fi/
http://www.korsogym.fi/
BB Sipoo
http://www.mpi-rakennus.fi/
http://www.garageland.fi/
http://www.moposport.fi/
http://www.korsogym.fi/
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Tämä koskee myös SM-kisoja joten naiset ja juniorit os.maksu 25,00€.villeh kirjoitti:Johanna Vartiainen BCL ja Ville Hämäläinen BCL
PS.Onko naisilla -50% os maksu vai eikö koske SM kisoja?
Lauantaina pelataan molemmilla saleilla. Sunnuntaina Brodessa joka on kisojen ensisijainen pelipaikka.Kona kirjoitti:Monellako pelaajalla vedetään yhdellä salilla, ja kummalla salilla, jos näin käy?
Re: Straight pool-SM 9-10.11. @Brode&Cue Action
Terppi kirjoitti:Tero Pekonen LP-90 mukaan kilpailemaan
Tulihan se sieltä!
Osallistujalista päivitetty
Jukka Haapakoski, CSS