Pyramid RG3 Kotkassa 21.-22.2.
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho, jee
- Johnny Boyh
- Viestit: 3003
- Liittynyt: 01:28 12.11.2004
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
1. kierros
Aki Jormanainen - Petri Pohjola 0 - 4
Matti Hämäläinen - Anttu Kekoni 0 - 4
Kristian Pesola - Matti Vanhala 2 - 4
Jarmo Tainio - Mika Kaikko 4 - 2
Marko Honkanen - Oleksiy Zhukov 4 - 0
Pertti Heikkinen - Tero Parikka 1 - 4
Jesse Hämäläinen - Juho Nykänen 3 - 4
Teemu Alanko - Matti Pietikäinen 1 - 4
Albert Sadovnikov - Marko Matero 0 - 4
Marcus Malm - Lasse Karjalainen 3 - 4
Jani Huttunen - Ari Järvinen 2 - 4
Joni Ahola - Valtteri Meronen 4 - 0
Aki Jormanainen - Petri Pohjola 0 - 4
Matti Hämäläinen - Anttu Kekoni 0 - 4
Kristian Pesola - Matti Vanhala 2 - 4
Jarmo Tainio - Mika Kaikko 4 - 2
Marko Honkanen - Oleksiy Zhukov 4 - 0
Pertti Heikkinen - Tero Parikka 1 - 4
Jesse Hämäläinen - Juho Nykänen 3 - 4
Teemu Alanko - Matti Pietikäinen 1 - 4
Albert Sadovnikov - Marko Matero 0 - 4
Marcus Malm - Lasse Karjalainen 3 - 4
Jani Huttunen - Ari Järvinen 2 - 4
Joni Ahola - Valtteri Meronen 4 - 0
Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
2. kierros voittaja puoli
Malinen - Pohjola 0 - 4
Kekoni - vanhala 4 - 2
Tainio - Honkanen 2 - 4
parikka - sochnikov kesken
koponen nykänen kesken
pietikäinen - matero kesken
karjalainen - järvinen kesken
ahola - pekkola kesken
Malinen - Pohjola 0 - 4
Kekoni - vanhala 4 - 2
Tainio - Honkanen 2 - 4
parikka - sochnikov kesken
koponen nykänen kesken
pietikäinen - matero kesken
karjalainen - järvinen kesken
ahola - pekkola kesken
Joensuun Klubi (JK)
Saimaan Biljardi (SaiBi)
¡¿ mikä on kun ei taidot riitä, mikä on kun ei onnistu ?!
Saimaan Biljardi (SaiBi)
¡¿ mikä on kun ei taidot riitä, mikä on kun ei onnistu ?!
- Johnny Boyh
- Viestit: 3003
- Liittynyt: 01:28 12.11.2004
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
Pietikäinen - Matero 1 - 4
2. kierros hävinneiden puoli
M. Hämäläinen - Pesola 0 - 3
Kaikko - Zhukov 3 - 2 (vika freimi 8-7)
Alanko - Sadovnikov 0 - 3
Malm - Huttunen 3 - 2
3. kierros Hävinneiden puoli
Karjalainen- Jormanainen (kesken)
Pekkola-Pesola (kesken 1-2)
Nykänen- Kaikko (kesken)
Pietikäinen-Heikkinen (kesken 1-0)
Tainio-Hämäläinen J (kesken 1-0)
Sochnikov-Sadovnikov
Malinen-Malm
Vanhala-Meronen
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni
Honkanen - Parikka
Koponen - Matero
Järvinen - Ahola
2. kierros hävinneiden puoli
M. Hämäläinen - Pesola 0 - 3
Kaikko - Zhukov 3 - 2 (vika freimi 8-7)
Alanko - Sadovnikov 0 - 3
Malm - Huttunen 3 - 2
3. kierros Hävinneiden puoli
Karjalainen- Jormanainen (kesken)
Pekkola-Pesola (kesken 1-2)
Nykänen- Kaikko (kesken)
Pietikäinen-Heikkinen (kesken 1-0)
Tainio-Hämäläinen J (kesken 1-0)
Sochnikov-Sadovnikov
Malinen-Malm
Vanhala-Meronen
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni
Honkanen - Parikka
Koponen - Matero
Järvinen - Ahola
Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
- Johnny Boyh
- Viestit: 3003
- Liittynyt: 01:28 12.11.2004
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
3. kierros Hävinneiden puoli
Karjalainen- Jormanainen 3-0
Pekkola-Pesola 1-3
Nykänen- Kaikko kesken 2-2
Pietikäinen-Heikkinen 3-0
Tainio-Hämäläinen J 1-3
Sochnikov-Sadovnikov kesen 0-2
Malinen-Malm kesken 0-0
Vanhala-Meronen kesken 0-0
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni kesken 0-0
Honkanen - Parikka
Koponen - Matero
Järvinen - Ahola
4. kierros hävinneiden puoli
Karjalainen - Pesola
Nykänen/Kaikko - Pietikäinen
Hämäläinen J. - Sochnikov/Sadovnikov
Malinen/Malm - Vanhala/Meronen V.
Karjalainen- Jormanainen 3-0
Pekkola-Pesola 1-3
Nykänen- Kaikko kesken 2-2
Pietikäinen-Heikkinen 3-0
Tainio-Hämäläinen J 1-3
Sochnikov-Sadovnikov kesen 0-2
Malinen-Malm kesken 0-0
Vanhala-Meronen kesken 0-0
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni kesken 0-0
Honkanen - Parikka
Koponen - Matero
Järvinen - Ahola
4. kierros hävinneiden puoli
Karjalainen - Pesola
Nykänen/Kaikko - Pietikäinen
Hämäläinen J. - Sochnikov/Sadovnikov
Malinen/Malm - Vanhala/Meronen V.
Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
- Johnny Boyh
- Viestit: 3003
- Liittynyt: 01:28 12.11.2004
- Paikkakunta: Espoo
- Viesti:
3. kierros Hävinneiden puoli
Karjalainen- Jormanainen 3-0
Pekkola-Pesola 1-3
Nykänen- Kaikko 3-2
Pietikäinen-Heikkinen 3-0
Tainio-Hämäläinen J 1-3
Sochnikov-Sadovnikov kesen 0-3
Malinen-Malm 3-1
Vanhala-Meronen 2-3
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni 4-1
Honkanen - Parikka 3-4
Koponen - Matero 4-0
Järvinen - Ahola 3-4 (Ahola perässä jo 3-0 ja kontra erää 7-0!!)
4. kierros hävinneiden puoli
Karjalainen - Pesola 3-0
Nykänen - Pietikäinen 3-0
Hämäläinen J. - Sadovnikov kesken 2-0
Malinen - Meronen kesken 1-2
5. kierros pelataan sunnuntaina kello 10:00 (panoksena pääsy 8-cupiin ja pelit neljään voittoon)
Karjalainen - Matero
Nykänen - Järvinen
Hämäläinen J./Sadovnikov - Kekoni
Malinen/Meronen - Honkanen
8-cupissa voittajien puolelta n. kello 12:00:
Petri "Peter North" Pohjola
Tero "The" Parikka
Markku "Makemaster" Koponen
Joni "Johnny Boyh upea nousu ja zägä partti" Ahola
Karjalainen- Jormanainen 3-0
Pekkola-Pesola 1-3
Nykänen- Kaikko 3-2
Pietikäinen-Heikkinen 3-0
Tainio-Hämäläinen J 1-3
Sochnikov-Sadovnikov kesen 0-3
Malinen-Malm 3-1
Vanhala-Meronen 2-3
3. kierros voittaneiden puoli (pääsystä cupiin)
Pohjola - Kekoni 4-1
Honkanen - Parikka 3-4
Koponen - Matero 4-0
Järvinen - Ahola 3-4 (Ahola perässä jo 3-0 ja kontra erää 7-0!!)
4. kierros hävinneiden puoli
Karjalainen - Pesola 3-0
Nykänen - Pietikäinen 3-0
Hämäläinen J. - Sadovnikov kesken 2-0
Malinen - Meronen kesken 1-2
5. kierros pelataan sunnuntaina kello 10:00 (panoksena pääsy 8-cupiin ja pelit neljään voittoon)
Karjalainen - Matero
Nykänen - Järvinen
Hämäläinen J./Sadovnikov - Kekoni
Malinen/Meronen - Honkanen
8-cupissa voittajien puolelta n. kello 12:00:
Petri "Peter North" Pohjola
Tero "The" Parikka
Markku "Makemaster" Koponen
Joni "Johnny Boyh upea nousu ja zägä partti" Ahola
Joni Ahola / Espoon Biljardikerho
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
SBIL puheenjohtaja / Kilpailukalenterivastaava
Pool/Kaisa/Pyramidi/Kara lajijaostojen jäsen
- Tero Parikka
- Viestit: 154
- Liittynyt: 17:11 27.02.2006
- Paikkakunta: Lahti