Kilpailupaikka The Club Rauhankatu 22. Toinen kerros
Pelit pelataan: 6kpl Diamond Pro Am 9ft
Alkaa:
La klo 10:00 ovet auki klo 9:00
Osallistumisoikeus SBIL:n jäsenseurojen jäsenillä MN54 sarjan ikärajoituksin (pelaaja täyttää 54 vuotta vuoden 2022 aikana tai vanhempi)
Ilmoittautuminen viimeistään keskiviikkona 23.3.2022 klo 21:00 mennessä.
https://www.biljardi.org/ilmoittautuminen/
Pelitapa: Neljä parasta sijoitetaan jos 16 pelaajaa tai alle ja 8 parasta jos osallistujia vähintään 17.
Kaavio: 64/16cup,32/8cup tai 16/4cup
Osallistumismaksu:
Miehet, 35€
Naiset 20€
+kausi- tai kertalisenssi
Lisenssit maksettava etukäteen www.suomisport.fi
Palkinnot: pokaalit vähintään kahdelle parhaalle
palkinto osuudesta
1. 40%,
2. 25 %,
3-4. 17,5 %
Kilpailuasu: EB (edustusasu tai B-taso, kts. tarkemmin pukeutumisohjeet)
http://www.sbil.fi/liitto/kilpailutoimi ... misohjeet/
Majoitustarjous: https://vaasaseniorbiljard.weebly.com/u ... 3.2022.pdf
Kilpailunjohtajat:
Simo Korpela (040-5507446)
Juha-Matti Järvinen (0500-517826)
26.3.2022 9-pallo MN54 RG4 @The Club, Vaasa
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
26.3.2022 9-pallo MN54 RG4 @The Club, Vaasa
Viimeksi muokannut Jaba, 23:40 23.03.2022. Yhteensä muokattu 2 kertaa.
-
- Viestit: 82
- Liittynyt: 15:09 19.02.2020
- Paikkakunta: Tampere
- Viesti:
Re: 26.3.2022 9-pallo MN54 RG4 @The Club, Vaasa
Resulttia Solutions - urheilun tulospalvelujärjestelmät
Biljardi.org - biljardia livenä netissä ja mobiilissa
Café & Club Pool Room (Room) - se kotoisampi biljardisali, Tampere
Tampereen firmabiljardiliiga - kolmihenkisille joukkueille syksystä kevääseen
Biljardi.org - biljardia livenä netissä ja mobiilissa
Café & Club Pool Room (Room) - se kotoisampi biljardisali, Tampere
Tampereen firmabiljardiliiga - kolmihenkisille joukkueille syksystä kevääseen
Re: 26.3.2022 9-pallo MN54 RG4 @The Club, Vaasa
Kaavio arvottu - https://www.biljardi.org/1013/kaavio.php?kilpailu=1013
Ensimmäiset pelit klo 10:00
Sirniö Tuomo - Puronheimo Sari - pöytä 1
Ahola Markku - Hirvonen Rauli - pöytä 2
Mannila Jari - Välimäki Antti - pöytä 3
Kiveliö Aarno - Nikkola Jaakko - pöytä 4
Kaivola Ari - Visakko Tuomo - pöytä 5
Kohtala Reijo - Hakkola Esko - pöytä 6
Ensimmäiset pelit klo 10:00
Sirniö Tuomo - Puronheimo Sari - pöytä 1
Ahola Markku - Hirvonen Rauli - pöytä 2
Mannila Jari - Välimäki Antti - pöytä 3
Kiveliö Aarno - Nikkola Jaakko - pöytä 4
Kaivola Ari - Visakko Tuomo - pöytä 5
Kohtala Reijo - Hakkola Esko - pöytä 6