2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Ensimmäinen kierros
Tommi Laine Mikko Kantola 5 - 3
Ismo Reunamäki Jussi Haapasaari 1 - 5
Eero Hammais Jesse Laine 5 - 1
Karolus Karlsson Esa Aho 5 - 1
Jarkko Setälä Toni Miettinen 5 - 4
Ville Aholainen Mika Mäkilä 1 - 5
Nico Vuorinen Timo Tamminen 5 - 2
Jarmo Paloviita Pasi Haaslahti 1 - 5
2. kierros, voittaneiden puoli
Tommi Laine Jussi Haapasaari 2 - 6
Eero Hammais Karolus Karlsson 5 - 6
Jarkko Setälä Mika Mäkilä 5 - 6
Nico Vuorinen Pasi Haaslahti 6 - 2
2. kierros, hävinneiden puoli
Mikko Kantola Ismo Reunamäki 5 - 0
Jesse Laine Esa Aho 5 - 3
Toni Miettinen Ville Aholainen 5 - 3
Timo Tamminen Jarmo Paloviita 5 - 0
Tommi Laine Mikko Kantola 5 - 3
Ismo Reunamäki Jussi Haapasaari 1 - 5
Eero Hammais Jesse Laine 5 - 1
Karolus Karlsson Esa Aho 5 - 1
Jarkko Setälä Toni Miettinen 5 - 4
Ville Aholainen Mika Mäkilä 1 - 5
Nico Vuorinen Timo Tamminen 5 - 2
Jarmo Paloviita Pasi Haaslahti 1 - 5
2. kierros, voittaneiden puoli
Tommi Laine Jussi Haapasaari 2 - 6
Eero Hammais Karolus Karlsson 5 - 6
Jarkko Setälä Mika Mäkilä 5 - 6
Nico Vuorinen Pasi Haaslahti 6 - 2
2. kierros, hävinneiden puoli
Mikko Kantola Ismo Reunamäki 5 - 0
Jesse Laine Esa Aho 5 - 3
Toni Miettinen Ville Aholainen 5 - 3
Timo Tamminen Jarmo Paloviita 5 - 0
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
3. kierros, hävinneiden puoli
Jarkko Setälä Mikko Kantola 1 - 6
Pasi Haaslahti Jesse Laine 4 - 6
Tommi Laine Toni Miettinen 6 - 5
Eero Hammais Timo Tamminen 2 - 6
Jarkko Setälä Mikko Kantola 1 - 6
Pasi Haaslahti Jesse Laine 4 - 6
Tommi Laine Toni Miettinen 6 - 5
Eero Hammais Timo Tamminen 2 - 6
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
3. kierros, voittaneiden puoli
Jussi Haapasaari Karolus Karlsson 6 - 4
Mika Mäkilä Nico Vuorinen 5 - 6
Jussi Haapasaari Karolus Karlsson 6 - 4
Mika Mäkilä Nico Vuorinen 5 - 6
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
4. kierros, hävinneiden puoli
Mikko Kantola Jesse Laine 6 - 2
Tommi Laine Timo Tamminen 6 - 4
Mikko Kantola Jesse Laine 6 - 2
Tommi Laine Timo Tamminen 6 - 4
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
5. kierros, hävinneiden puoli
Mikko Kantola Karolus Karlsson 6 - 1
Tommi Laine Mika Mäkilä 6 - 5
Mikko Kantola Karolus Karlsson 6 - 1
Tommi Laine Mika Mäkilä 6 - 5
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Semifinaali
Jussi Haapasaari Mikko Kantola 6 - 3
Nico Vuorinen Tommi Laine 1 - 6
Jussi Haapasaari Mikko Kantola 6 - 3
Nico Vuorinen Tommi Laine 1 - 6
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Finaali
Jussi Haapasaari Tommi Laine 6 - 3
Tulokset: Nimi Seura
1. Jussi Haapasaari GU
2. Tommi Laine GU
3. Mikko Kantola Biklu
Nico Vuorinen TBK
5. Karolus Karlsson Bari
Mika Mäkilä GU
7. Jesse Laine GU
Timo Tamminen PBK
9. Jarkko Setälä PBK
Eero Hammais PBK
Toni Miettinen TBK
Pasi Haaslahti KK-79
13. Esa Aho TBK
Ville Aholainen GU
Jarmo Paloviita PBK
Ismo Reunamäki RBS
Jussi Haapasaari Tommi Laine 6 - 3
Tulokset: Nimi Seura
1. Jussi Haapasaari GU
2. Tommi Laine GU
3. Mikko Kantola Biklu
Nico Vuorinen TBK
5. Karolus Karlsson Bari
Mika Mäkilä GU
7. Jesse Laine GU
Timo Tamminen PBK
9. Jarkko Setälä PBK
Eero Hammais PBK
Toni Miettinen TBK
Pasi Haaslahti KK-79
13. Esa Aho TBK
Ville Aholainen GU
Jarmo Paloviita PBK
Ismo Reunamäki RBS
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Kiitos kaikille mukana olleille ja eritoten pelaajille!
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Hyvät kisat, kiitos galaxie center ja onnea Jussille voitosta. Ja kiitos mepa, hienosti vedit kisat läpi
Mika "MäXä" Mäkilä, Sauvo
Youtube: mäxä88
Youtube: mäxä88
Re: 2div RG3 10-pallo, Turku Tulokset
Kiitos vaan ja isot kiitokset myös Merikelle, joka tosiaan veti kisat kuin vanha tekijä.
Jussi Haapasaari, GU