8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Valvojat: Tube, Johnny Boyh, Markku Ryytty, Tommi Lamminaho
8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Broadway billiards ja Ritz club järjestää 8-pallo B-SM kilpailun 28-29.3. Lauantaina pelataan molemmilla saleilla ja sunnuntaina cup Espoon Brodessa.
Osallistumisoikeus: SBiL:n jäsenseurojen jäsenillä, jotka ovat RG-listan 32 parhaan
ulkopuolella.
Ilmoittautuminen: Keskiviikkona 25.3. klo 21 mennessä tähän palstalle tai txt 045-6357371/Jukka
Pelitapa: 16 parasta sijoitetaan voimassaolevan rg-listan mukaan,
tuplaeliminaatio 256/64cup, 128/32cup, 64/16cup, 32/8cup tai
16/4cup.
Osallistumismaksu: 50€ (naiset ja juniorit 25 €) (+ kausi- tai kertalisenssi)
Palkinnot palkinto-osuudesta :
1. 35%,
2. 20%,
3.-4. 12,5%
5.-8. 5%
Kilpailuasu: EB (edustusasu tai B-taso, kts. tarkemmin pukeutumisohjeet)
Tervetuloa!
Ilmoittautuneet:
1. Aho Esa TBK
2. Ahvonen Petri PPP
3. Aittola Konsta Shamrock
4. Alho Janne EBK
5. Annanmäki Aleksi Luna
6. Engblom Jani BBC
7. Haapakoski Jukka Brode
8. Haaslahti Pasi KK-79
9. Halme Ville CCA
10. Hammais Eero PBK
11. Heinänen Vesa HyvBk
12. Hilpinen Tero Duckpool
13. Hyyryläinen Juha HyvBk
14. Järvinen Antti LP-90
15. Järvinen Toni 7pool
16. Kantola Mikko Biklu
17. Karlsson Karolus Bari
18. Kauppinen Mikko EBK
19. Klingberg Kimi Luna
20. Koskela Joonas BK
21. Kuusniemi Mikko WPT
22. Kännö Juhani Rolli
23. Lahtinen Teemu Kebic
24. Leppänen Emilia JamP
25. Lilja Valtteri Luna
26. Långström Bruno Luna
27. Långström Karo Luna
28. Mäkinen Joonas Luna
29. Naumanen Tuukka JamP
30. Niemi Topias HBS
31. Nieminen Ilari Ritz
32. Nykänen Jouni Luna
33. Nyman Pekka Bari
34. Oksanen Teemu 7pool
35. Paajanen Mikko EBK
36. Paalasmaa Jani RBS
37. Paaso Otto Luna
38. Rimpiläinen Julius HyvBk
39. Ronkonen Miio Brode
40. Räsänen Pete Players
41. Saaranen Riikka BCL
42. Saario Mikko Ritz
43. Saloheimo Joonas EBK
44. Saukkonen Jani JamP
45. Seppänen Pentti Shamrock
46. Setälä Jarkko PBK
47. Siekkinen Nico Ritz
48. Särkisilta Jesse EBK
49. Tainio Tatu Duckpool
50. Takanen Mikko Kebic
51. Takolander Jonas Luna
52. Tamminen Timo PBK
53. Tiihonen Tuija JamP
54. Tommola Roope Stars
55. Vainio Kalle JamP
56. Vanhanen Heikki Duckpool
57. Vartia Joonas HyvBk
58. Veikkanen Saku BCL
59. Venho Tuomo 7pool
60. Viherä Ville JamP
61. Wetterstrand Sami BCL
62. Wikström Ben Luna
....
Osallistumisoikeus: SBiL:n jäsenseurojen jäsenillä, jotka ovat RG-listan 32 parhaan
ulkopuolella.
Ilmoittautuminen: Keskiviikkona 25.3. klo 21 mennessä tähän palstalle tai txt 045-6357371/Jukka
Pelitapa: 16 parasta sijoitetaan voimassaolevan rg-listan mukaan,
tuplaeliminaatio 256/64cup, 128/32cup, 64/16cup, 32/8cup tai
16/4cup.
Osallistumismaksu: 50€ (naiset ja juniorit 25 €) (+ kausi- tai kertalisenssi)
Palkinnot palkinto-osuudesta :
1. 35%,
2. 20%,
3.-4. 12,5%
5.-8. 5%
Kilpailuasu: EB (edustusasu tai B-taso, kts. tarkemmin pukeutumisohjeet)
Tervetuloa!
Ilmoittautuneet:
1. Aho Esa TBK
2. Ahvonen Petri PPP
3. Aittola Konsta Shamrock
4. Alho Janne EBK
5. Annanmäki Aleksi Luna
6. Engblom Jani BBC
7. Haapakoski Jukka Brode
8. Haaslahti Pasi KK-79
9. Halme Ville CCA
10. Hammais Eero PBK
11. Heinänen Vesa HyvBk
12. Hilpinen Tero Duckpool
13. Hyyryläinen Juha HyvBk
14. Järvinen Antti LP-90
15. Järvinen Toni 7pool
16. Kantola Mikko Biklu
17. Karlsson Karolus Bari
18. Kauppinen Mikko EBK
19. Klingberg Kimi Luna
20. Koskela Joonas BK
21. Kuusniemi Mikko WPT
22. Kännö Juhani Rolli
23. Lahtinen Teemu Kebic
24. Leppänen Emilia JamP
25. Lilja Valtteri Luna
26. Långström Bruno Luna
27. Långström Karo Luna
28. Mäkinen Joonas Luna
29. Naumanen Tuukka JamP
30. Niemi Topias HBS
31. Nieminen Ilari Ritz
32. Nykänen Jouni Luna
33. Nyman Pekka Bari
34. Oksanen Teemu 7pool
35. Paajanen Mikko EBK
36. Paalasmaa Jani RBS
37. Paaso Otto Luna
38. Rimpiläinen Julius HyvBk
39. Ronkonen Miio Brode
40. Räsänen Pete Players
41. Saaranen Riikka BCL
42. Saario Mikko Ritz
43. Saloheimo Joonas EBK
44. Saukkonen Jani JamP
45. Seppänen Pentti Shamrock
46. Setälä Jarkko PBK
47. Siekkinen Nico Ritz
48. Särkisilta Jesse EBK
49. Tainio Tatu Duckpool
50. Takanen Mikko Kebic
51. Takolander Jonas Luna
52. Tamminen Timo PBK
53. Tiihonen Tuija JamP
54. Tommola Roope Stars
55. Vainio Kalle JamP
56. Vanhanen Heikki Duckpool
57. Vartia Joonas HyvBk
58. Veikkanen Saku BCL
59. Venho Tuomo 7pool
60. Viherä Ville JamP
61. Wetterstrand Sami BCL
62. Wikström Ben Luna
....
Viimeksi muokannut Str, 18:42 25.03.2015. Yhteensä muokattu 7 kertaa.
Jukka Haapakoski, CSS
-
- Viestit: 145
- Liittynyt: 08:49 24.02.2014
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
N Siekkinen, Ritz mukaan
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Mikko Takanen Kebic
Teemu Lahtinen Kebic
Teemu Lahtinen Kebic
Jesse Takanen, Kebic
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Riikka Saaranen, BCL
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
kalle vainio, jampool
-
- Viestit: 52
- Liittynyt: 17:18 26.08.2014
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
mukaan Mikko Kuusniemi WPT
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Tuija Tiihonen JamP
-
- Viestit: 297
- Liittynyt: 16:00 08.08.2011
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Juha Hyyryläinen, HyvBK.
Juha Hyyryläinen
PVK - Helsinki
PVK - Helsinki
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Tuomo Venho 7pool
Tuomo Venho, 7pool
Laprip Oy
Betomik Oy
Volleri Oy
Laprip Oy
Betomik Oy
Volleri Oy
Re: 8-pallo B-SM 28-29.3.2015 Brode ja Ritz
Jani Paalasmaa, RBS mukaan